Jump to content
FAS Goran
Djole_M

FLCS Okupljanje Kragujevac

Recommended Posts

Ljudi old school felne su za neke od nas extra ,one su za EURO LOOK vrh ,podržite brata Siktera da završi započeto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da su stara skola, ali se ni meni ne svidja kako stoje Punticu  :blushing:  Al' postujem svaciji trud, zelju, ukus, nameru... i jedva cekam da vidim kako ce na kraju da ispadne planirano  :)

Nadam se da me opet nesto nece spreciti da dodjem na sl. skup, i svojim prisustvom (tacnije prisustvom mog auta) dodatno ulepsam slike :D 

Narocito bih voleo malo bolje da zagledam i ispipam GrandePunto, jer mi se on, pored 147 i jos par modela, namece kao sledeca kupovina, al' o tom potom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihh kad vidim kako je lepo vreme bilo zao mi sto nisam bio, al' mnogo mi bilo da zapucam iz Bg.

Je l' pao neki dogovor za skup?

@Sedla, lakse to malo. U Bg kad budemo isli, ides na kraj kolone. :p:P

Kad se felne ispoliraju i spusti Puntic, mislim da ce biti druga prica. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da , za veliki prolećni skup....

Kragujevac parking METRO 08:00 pa se čujemo sa Ar ekipom pa dalje......i ide se pravo u Košutnjak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i obicno, moja kola su najprljavija, prosli put panda, a sada Alfa.... :construction:  :construction:  :construction:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko kojim slučajem želi da ide, a nije u mogućnosti da ide svojim autom zbog troškova puta, mi Kragujevčani smo voljni da nekoga povezemo ili pokupimo usput i podelimo taj trošak..

 

 

Vezano za moje felne, ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bome lepo je bilo, bas mi je zao sto nisam mogao da dodjem :(. Sikter, lepe su felnice i bas me zanima kako ce ispasti na kraju :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa što ne dodje ,pominjali smo te što te nema....jel ideš u Bg?

04.05. u 08:00h kod Metroa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imam nekog posla preko glave, bas bez veze kako mi se namestilo, ali sta da se radi... Voleo bih da idem, ali kako cetvrtog idem na svadbu necu moci na zalost :(... Zato se nadam da cu bar moci u cacak na drift, pa ne bi bilo lose da se nekako organizujem i za to...


Mislio sam, ne bi bilo lose da se organizujemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@Sedla

 

Od KG-a? To možda na trotinetu sat i po  :)

 

Cisto da se zna,ja sam isao na Topolu i Mladenovac,pa tek u Malom Pozarevcu izasao na auto-put,da sam isao na Batocinu to bi bilo max 45 minuta... :scooter:   :harhar:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je otkazan skup u Bg-u, ozda bi mogli da se organizujem za skup u nedelju u Kg-U?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u nedelju idem u Bg, tako da mi se skup taman super uklapao bio. Ako bude ova prognoza kao sto najavljuju, ne znam da l' ima svrhe neke....mada, u kafani ne pada kisa sigurno. :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad opet sledi dogovaranje za sledeću nedelju? Ja ovog puta možda odem dan ranije sa gospođom, ali još uvek nije sigurno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma isto sve samo treba obavestiti ljude koji nisu mogli 4. možda budu hteli 11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan prolazim pored Zastavinog sata y8enemaq.jpgi padne mi na pamet da je parking preko puta uz prugu-Lepenicu a pored kamenog mosta quqajemy.jpgfino mesto za lokalna okupljanja subotom-nedeljom.Šta mislite ,centar grada a opet malo odvojeno a super za fotkanje?

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam ,nismo se ništa dogovarali za ovaj vikend?!

Nadam se za sledeći ,taman da utanačimo taj 25.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da iskoristim ovu da kažem našu temu za jedno pitanje,ima li zainteresovanih iz Kg-a za odlazak u Čačak na Tuning Styling -Drift 17. i 18.maja.

Evo spisak pa ako neko hoće.....

1.Zarence Kg

2.Matdjo

3.

4.

5.

6.

........

Ne moramo svako svojim kolima,možemo da se kombinujemo ko ima plin,ko ima višak mesta,ko ima autobus :D

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...