Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
~eon~

Fiat Brava 1.4

Recommended Posts

bolje vas naso 1.4 a od opreme el. pod centralno servo nista posebno samo sto sam sa stavio taj lomac super sprint i pecurku

Fotografija0089.jpg?noCache=1355845369

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično je to leglo.. Jesi li koristio neki prajmer pre farbe, da ti se ne oljuska kad počne jako sunce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam samo mat sprej jer sam ljetos farbo centralnu konzolu ako se tako zove to gdje je cd player i nije bilo promjena od sunca

Share this post


Link to post
Share on other sites

obicni mat crni sprej u potpunosti sam zadovoljan s radom :thumbsup: mislio sam od vrucine ce se promijeniti ali nista

e jedino nisam posle te djelove prsko onim sjaj sprejevima nisam imo hrabrosti da ih ne zeznem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

eo ja malo sredjujem felne za ljepseg vremena ;)<a  href=%7Boption%7Dhttp://s13.postimage.org/qm0xx2gr7/Fotografija0111.jpg' alt='Fotografija0111.jpg'> Fotografija0113.jpg Fotografija0116.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

eo ja malo sredjujem felne za ljepseg vremena ;)<a  href=%7Boption%7Dhttp://s13.postimage.org/qm0xx2gr7/Fotografija0111.jpg' alt='Fotografija0111.jpg'> Fotografija0113.jpg Fotografija0116.jpg

Nesto si omasio u kacenju slika, neke ne mogu da se otvore. Kojih dimenzija su ove felne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

14 odavno ih imam a posto sadc na proljece necu biti u mogucnosti da kupim 15 jer moram trapove sredjivati pa bar ove da uljudim

ove su bile crne mat skroz ali bas bzvz stoje zato sam ih ofarbo a ne bih da kupujem kakve bilo felne kad mi nalete i kad budem imo para za 15 od koupea njih cu kupiti jer bas extra stoje a do tada mogu i ove posluziti

e a one su 6Jx14 mislim da su et28

Share this post


Link to post
Share on other sites

E taman, i ja se skoro ubacih na ovaj forum,daj da pričamo o problemima sa tim motorom!Mnogi kažu da su se pokazali loše,zbog sistema pomazivanja,ja sam imao problem,pročitaćete u nastavku,ali mislim da su ti motori ,u dobrom stanju,i sa redovnim i pravilnim izmenama ulja,jako zahvalni i da idu kao zmaj!Ja sam imao nesreću da ,naletim na relativno dobar motor pre 3 godine,i kupim iako je bio malo očukan po karoseriji,uglavnom sitno,i posle par dana mi ujutru kad sam palio zapuši ona jedna rupica na onoj glupoj cevi za podmazivanje bregaste,i dok sam ja ukapirao šta se dešava ,zguli mi na četvrtom klipu bregastu na skoro dva brega,lik pre mene menjao ulje ko zna kad ,a nije nikad ispirao i eto karambola!Majstor mi je objasnio zašto se dešava,zamenio one gumice ispod,jedva nadjoh,60 evra,i očistio tu magistralu.Posle sam ja to opet skidao,jer sam ukapirao da su rupice toliko male da će verovatno opet jednom zapušiti,pa sam ih za delić proširio,i od tad nemam problema sa tim,svaka izmena ulja ispiram sistem,verovatno hidropodizači sad nemaju dovoljan pritisak ulja,ali 30000 i još to ide!Doduše cela glava je ipak popustila,ja to moram raditi na proleće,samo ne znam da li da radim ceo motor ili da osvežim(uradim glavu ,ubacim karike i leteće i prateće sitnice),zato što duva fino,a na auspuh ne dimi ništa!Ima li ko kakva slična iskustva,je li neko radio motor i pošto(mene sa novom bregastom izlazi oko 600 evra),ili da ubacim drugi motor,a možda i da ubacim motor od 1.2 ili 1.6,ne znam da li je ko to radio i koliko je komplikovano!?U svakom slučaju da menjam auto ne mogu,ovo moram srediti jer mi se dopada,stvarno ima lepu liniju ,a i boja mu je ekstra,isto zelena metalik,a ja sam i malo entuzijasta pa sam već isplanirao da ga istjuniram spolja,a kad rešim motor da na njega nabacim KN filter i HHO generator.Šta mislite,prihvatam sve predloge....pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je bas lep autic nekad mi bude zao sto umesto brava nisam uzeo bravu..dok god te taj motor sluzi nediraj taj motor..sto se tice motora od 1.6 koji je inace najzahvalniji za te modele i sa najmanje kvarova sve mora da se menja..menjac,instalacija...

jedini predlog je za tu pecurku ako mozes da je izmestis dalje od motora da ne vuce vruc vazduh..tako hoce da izgubi snagu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...