Jump to content
FAS Goran
nebojsa01

Shonetov zelenko PUNTO mk2

Recommended Posts

Meni je bas ovako gotivan, bez ikakvih ratkapni, samo gole celicne velne. Jedino sto sam primetio je da fali po jedan staf na svakom tocku.

Edited by Ivan BG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Khm, khm gdje si ih tačno odložio i imaš li nekog opasnog kera :D

Imaš li neke ratkapne da staviš na čelične felne? Djeluje malo gadno barem sa telefona kad gledam sliku.

Ja svog juče isto prao i odmah drugi auto :)

P.S. Koji je to kačketić? SviDŽa mi se :)

Tapatalk

Ratkapne mi se nesto i ne stavljaju, nekako mi ovako bolje izgleda.

Kacketic je sporting, neki lik iz Sopota ih pravi i prodaje na bubanj potoku. Ne znam dal' moze da se metne na 5-ovratnog punta, a ne znam i sto ne bi moglo. Ako te interesuje naci cu ti njegov br.

Meni je bas ovako gotivan, bez ikakvih ratkapni, samo gole celicne velne. Jedino sto sam primetio je da fali po jedan staf na svakom tocku.

Fali po 1 sraf :D .

Imao sam sigurnosne srafove, ali su bili malo kraci....i onda su se jako tesko navijali, nemam pojma kakvi su bili jer sam ih dobio na autu jos kad sam ga kupio. A jedno vreme sam imao 3 para alu felni i onda sam se glupirao i menjao, pa me smarali srafovi i ja ih poskidam i pobacam :wacko: . Sada teram na 3 srafa, moram da odem do Lakija ima on neke srafove pa da pogledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću još kačketić ali planiram. Cimaću te kad se odlučim, ne boj se :D

Imam ja 16 starih šrafova, možda mogu da se nađu 4 dobra pa ako ne nađeš daću ti ja. Meni su nedavno u Ten Fingersu u Novoj Pazovi napravili komplet po uzorku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel su ti na alu felnama 195/50 ,ja sam uzeo iste felne pa cekam prolece za gume.stavicu nih na clasica nadam se da ce izgledati makar upola lepe kao na trovratom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

DObro izgleda i na čeličnim kad je spušten lepo :thumbup: Jesi li izlazio na sneg sa njim i kako se bori kad je niži?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel su ti na alu felnama 195/50 ,ja sam uzeo iste felne pa cekam prolece za gume.stavicu nih na clasica nadam se da ce izgledati makar upola lepe kao na trovratom...

185/55R15, ja se drzim te dimenzije jer je to fabricka sportingova mera koja je izlazila na ovim felnama.

DObro izgleda i na čeličnim kad je spušten lepo :thumbup: Jesi li izlazio na sneg sa njim i kako se bori kad je niži?

Sada sa ovim gumama jos nisam vozio po snegu, malo sam okasnio sa montazom zimskih guma....ali proslih godina sam imao wintere i nisam imao problema sa snegom, osim kada se naprave tragovi pa po sredini puta ostane neko vece brdasce (kod uskih ulica), u svim ostalim situacijama zelenko samo gazi :scooter:

Edited by greenpunto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nekih povoda, ali cisto da okacim neku slicicu :santa: ..... :sleeping: u iscekivanju proleca, vracanja alu felni i zanimaciji oko nekih sitnica :innocent:

sporting_felne_Be_Funky_SDC12856.jpggreenpuntooooooooooooo.jpgSDC13177.jpgSDC13182.jpg

tumblr_l7ptmo79_QH1qbixh5o1_250.gif a kad ce prolece, a kad ce prolece, a kad, a kad.....

Edited by greenpunto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo, tako se vodi racuna o autu. :) Jel si stavio zimske na alu? Ceo dan gledam gde danas da operem auto, al nista ne radi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su slike od ranije. Zimske su ne celicnim...

image.jpg

Probaj na OMV-u, ako imas negde u blizini. Ja tamo uvek perem auto kada nista ne radi, ili ako je kasno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene ima samo eko pumpa al je masinsko pranje :p ne volim ga nikako

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa se zaebeš i kreneš u šestu, a on prešalta u R :laughing:

SDC13163.jpgSDC13162.jpgSDC13196.jpgSDC13193.jpg

Evo jos jednog Sporting detalja....

SDC13194.jpg nisam mogao da odolim da je ne uzmem :D .

P.S. Nece otici u R, znam da imam 5 brzina....

:harhar:

Edited by greenpunto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra ocuvan enterijer :unworthy: jos volan od sportinga .... gde si uzimo enterijer ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enterijer sam uzeo od jednog clana ovde sa foruma, imao je jedan komplet viska i super sam se iskombinovao. Na kraju me izaslo, kada sam prodao moj enterijer jos 50 evrica pride.

A toliko kostaju neke pristojne presvlake :D .

Edited by greenpunto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos motor i menjac od sportinga na ubacis :laughing:

Odlican , bas kakav treba da bude :D:thumbsup:

Ma moze i 5-ak sa brava HGT-a......mmmmm al bi to bilo lepo :D

Edited by greenpunto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je najveća Fiatova greška bila što u Punta nisu pakovali neki 1.6, baš bi mu bio merka... Odlično ga ti biješ, svaka čast :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam jace odvrnuo muziku pre neki dan i prosvirao mi je vufer u gepeku :realmad: .

Kada kazem prosvirao mislim sa se iscepala membrana, mada sam vec intervenisao posto mi se vesanje bilo odlepilo i posle te sanacije stradala je membrana. Posle malo guglanja nadjoh na netu neki zanimljiv zvucnik marke ITT (raspitao sam se i vrlo je kvalitetan vucnik), ali manje vise o poreklu zvucnika nego jedva nadjoh zvucnik sa duplim namotajima (2 plusa i 2 minusa) kakav je vec bio u fabrickoj kutiji.

zamena_vufera_1.jpgzamena_vufera_2.jpg

...dakle to je taj zvucnik, dosta je dublji od fabrickog, ali nekako sam ga spakovao.

zamena_vufera_3.jpgzamena_vufera_4.jpg

Ovako sada izgleda, i cini mi se da se cuje malo jace nego pre. Ima gumeno vesanje, a mislim i da je sam zvucnik jaci nego fabricki :D

Edited by greenpunto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ova praznicna raspolozenja, kada ides sa neke zive muzike i onda ti zuji u usima pa udjes u auto i pojacas malo jace pa crkne zvucnik :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...