Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Ticma

Odlazak na Hungaroring 2012.?

Recommended Posts

Dosta sam razmisljao i ove godine bih hteo da odem i uzivo gledam F1 pa me interesuje ima li zainteresovanih za avanturu ovog tipa? :)

Evo cenovnika karata a moze da se nadje i neka agencija koja organizuje smestaj i prevoz a ako se dogovorimo moze biti i u svojoj reziji :)

http://www.hungaroin...CFQpd3wodpDUOEA

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja cu verovatno ici,agencija robinson organizuje prevoz,oko 50 eura je cena karte tamo i nazad,a sto se same cene karte tice,ona je na hungaroringu od 90 pa na gore,mislim eura,jedino se moze naci nesto malo jeftinije kod tapkarosa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovan.

Još malo informacija o Hungaroringu.

- karte su na licu mesta na dan trke jeftinije nego u predprodaji, ima ih uvek,

- najjeftinija karta za stajanje pokriva veći deo staze nego neke skuplje (ne vidi se strart/cilj, ali ima video bim)

- može i preko zida sa obližnjeg brežuljka, može i preskakalica,

- kolima je nemoguće u nedelju doći do staze, mora dan ranije.

- iako staza nije neka, f1 uživo (sound, vision) nepocenjivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prihvatam sve sugestije, nisam nesto preterano upoznat sa samom stazom i mestima za gledanje.

Ako nas se skupi dovoljno mozemo lepo da se organizujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam ja davno. Cena karte na silver 1 tribini je bila 180e. Dozivljaj je fenomenalan. Obavezno, ali obavezno ko ide neka pripremi cepove za usi iz apoteke. Buka je ogromna i posle 10-ak krugova pocinje glava da boli. Bar na toj tribini je tako zbog konfiguracije staze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored mene su prolazili bolidi na razdaljini od 20 tak metara, ništa mi nije trebalo.

Šta više, preskočio sam ogradu i trčao pored staze da vidim proglašenje pobednika dok se vozio zadnji krug (kad je to još moglo tako).

Više mi je smetalo recimo na Mišeluku, kad su se vozile trke, Jugići bez auspuha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam cuo F1 uzivo a sto se nasih domacih makina tice, uz njih spavam kao beba, nema gde nisam bio, gledao, slikao, snimao, bezao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaa pa prosli vikend sam bio u budimpesti i naravno video sam ove mclarenovce,mogao sam da sednem u bolid,al nisam imao vremena,isao sam na jedan koncert,inace to je bila prezentacija vodafone i mclarena,pred trku

obaveznu cu da okacim i ja neku sliku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovan, ali ću verovatno doći iz drugog pravca ;)

Što se tiče smeštaja, moje mišljenje je da je pametno sada rezervisati neki pristojan hostel i da je to svakako najpovoljnija opcija. S druge strane, to čak nije mnogo i da se ode na jedan dan, ali u tom slučaju se teško može računati na posetu nekim drugim mestima (tipa obilazak Budimpešte i sl.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze uvek da se nadje smestaj pa cak i stan po sasvim pristojnoj ceni, npr stan u koji moze da se smesti 10 osoba kosta 95 eur za noc :) sto je krajnje dzabe :D

Budimpestu sam obisao tako da ostaje samo F1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam na Hungaroringu 4 puta.

Najbolje sam se proveo kad sam prespavao u kolima pored staze, kao vecina fanova koje sam tada upoznao.

Neki od njih Finci, Nemci, Italijani tako provode svaki F1 vikend u Europi.

Postoji i kamp pored staze, koji je naravno skup, ali koristan zbog jutarnje higijene.

Inace staza je 20 km od Budapest-a pored autoputa u blizini sela Maguarod.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi mi bio prvi put da spavam u kolima tako da...  :) ako ne bude nekog boljeg resenja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak ide skoro svake godine,ne znam kako mu ne dosadi :p sala,kazu ljudi da je dozivljaj mnogo dobar.Mene i ne privlaci toliko formula 1,ali da glava zaboli to je sigurno,ticma to je kao kod tebe u bataji kad krenu nebo da paraju 21ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene glava zaboli dok ih sve razbacam po nebu gde treba :D a buka izaziva erekciju :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ništa od glavobolje ustvari možda, ali od sunčanice.

Moj prvi susret sa F1 je bio na jutanjem treningu pred trku u nedelju, tako se tad vozilo.

Zatekao sam se druge strane betonskog zida pored šumarka, tamo nema tribina pa staza prolazi blizu zida.

Mislio sam da će zid da se sruši, ne toliko od zvuka motora nego menjača prilikom šaltanja unazad.

To puca ko iz vatrenog oružja. Šaltali su iz 7. u 3. pred krivinu, pa je izgledalo kao rafalna paljba.

Posle su prolazili pored mene veoma blizu, a ja sam se jedio što ne mogu još bliže. Nema problema ako nema nekih čvrstih pregrada iza, da se zvuk ne odbija.

F1 je sound vision uživo, ne može sve da se prenese na TV. Posle te moje prve imresije vozio se Porshe Super Cup. Bili su tako spori i gotovo nečujni.

Na svakoj trci u Evropi bode 100 - 200 hiljada gledalaca. Od radoznalih do fanova i okorelih navijača. Nikad ni jedan incident, tuča, bilo šta slično.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nekoj kombinaciji, ja bih možda išao do susedne nam Mađarske, na trku. Veliki sam fan ovog sporta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...