Jump to content
FAS Goran
jozovac

Lancia Lybra - memorisanje radio stanica

Recommended Posts

Pozdrav svim ljubitelima lybre,koje sam i ja ponosan vlasnik 1 god.Imam jedan problem koji je sitan ali kvari filing,naime zamenio sam Radio na Lybri i nikako ne da memorisem zenjene stanice sve mi nesto preskace recimo od 95.5 zelim da nadzem 94.7 a ono me vodi na sledeci recimo 92.4.Pa da liima neko dugme koje zaustavlja na zeljenu frekvenciju ili ne znam sta,ceo dan se zezam sa time. :crybaby:

Pozdrav iz Makedonije :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav.Imam problem vezano za mem.radio stanica.skinuo sam bio - klemu i to mi se manifestuje koje god dugme pritisnem ono mi trazi stanice tj.nece da memorise stanice a band dugme i onaj drugi kotur za manual search ne rade.i onda sam izabere neku stanicu ali te stanice nema na onom displeju sa spiskom stanica.sitnica ali me nervira.kako rijesiti ovaj problemcic?

Edited by Ivan
Spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskljuci "AF" opciju. Ne znam koji player imas, ali se na onom sa CD-om (grunding ad 182 h4) nalazi tik iznad volume kolutica -> SLIKA.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lybrapg

Nema potrebe postavljati isto pitanje na vise mesta i otvarati posebne teme za njih ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima potrebe jer je ovo pitanje bilo namijenjeno lanci 080 i ne znam zasto ga brises.a topic sam okacio da bi mi neko dao savjet a ovako necy dobit nikakav odgovor.ako nesto postavim znaci da mi treba savjet i batali izigravanje nekog admina bez mene

Bravo suit pokusao sam ali jednostavno je poludip radio.ICS radi kako treba TRIP duhme podesavanja i sl.ali biranje i memor.stanica nece i sta god da taknem on samo bira i nece da se zaustavi

Edited by lybrapg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima potrebe jer je ovo pitanje bilo namijenjeno lanci 080 i ne znam zasto ga brises.a topic sam okacio da bi mi neko dao savjet a ovako necy dobit nikakav odgovor.

Pitanje uopste nije obrisano, stoji nepromenjeno, na mestu gde treba da bude (4 posta iznad, a upravo ispod posta lancia 080 kome kazes da je i bilo namenjeno).

A nepotrebno je otvaranje nove teme sa identicnim (dupliranim) pitanjem i to u istom podforumu, iz tog razloga je tema sa tim jednim postom i obrisana.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...