Jump to content
FAS Goran
robbieF

P: Lancia Lybra SW 1.9 JTD LX

Recommended Posts

Ekskluzivni oglas (za sada) samo na forumu FLCS. Dakle, voleo bih da auto ode nekom istinskom postovaocu i ljubitelju marke koji ce se starati o njemu na nacin na koji sam i ja to radio.

Moja tema na predstavljanju automobila:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=35961

Auto proizveden 2004 godine, kupljen u novembru 2008 sa lizinga i sa (navodnih) 90000 km, prvi vlasnik u Srbiji, uvezen iz Italije.

Auto je odrzavan nekoliko meseci u servisu Marea Trade u Zemunu, a potom u TIM servisu, tako da ga g.Miki poznaje odlicno (ne po zlu). Servisne knjizice uredno vodjenje u oba servisa.

Auto je dobro ocuvan, unutrasnjost posebno, spoljasnjost takodje, ali uz tragove voznje po Beogradu. Nije udaran, ali bi mu prijalo poliranje.

U pitanju je LX paket opreme sa alkantarom, dvozonskom digitalnom klimom, navigacijom, telefonom, ABS-om.

Auto je u 100% ispravnom stanju i poseduje sve fabricke delove koje treba da ima (ukljucujuci CD charger, alat, rezervni tocak)

Presao je tacno 160000 km.

Od opreme koja nije dosla uz auto u paketu se dobija:

-Tempomat (Cruise control, ugradjena originalna rucica na postojece fabricke instalacije)

-parking senzori sa retrovizorom koji pokazuje odstojanje i ima ugradjen bluetooth i posebnu bezicnu slusalicu.

-zatamljena stakla u zakonskom okviru (Black glass)

-univerzalni krovni nosaci za Thule i slicne nosače tereta.

Uz auto idu 4 zimske (Tigar) i 4 letnje (Kleber) gume.

Nov VARTA akumulator.

Posedujem dva originalna kljuca.

Registrovan do kraja novembra 2012

Ako se jos necega setim napisacu, odgovoram na sva pitanja.

Kontakt telefon je: 063/66-00-11

Cena: 5000e

Par slika:

ass100.jpg ass101.jpg

ass102.jpg ass103.jpg ass104.jpg

ass105.jpg ass106.jpg ass107.jpg

ass108.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre će biti da niko nema dovoljno para za ovu lepoticu ;)

Sa srećom, lepa auto jako ;)

Edited by ivanerns

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je to drugi auto ako sme da se zna? Interesuje me koji je to bolji od "gospodje" :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji nije sigurno, motor mu je strasno problematican, simensove dizne, pumpa za gorivo i ulje crkavaju tek tako, ali je mladji pet godina i "dobijam" ga za 2/3 trzisne cene:

VW Passat 2.0 tdi, '08 limuzina

Share this post


Link to post
Share on other sites

VW Passat 2.0 tdi, '08 limuzina

Aaaa, pa zar JTD da zamenis za ovaj motor, simensove dizne ni za motokultivator nisu. Je l ti nije sumnjiva ta 2/3 cena? Taj motor nije nigde valjao a ugradjivali su ga mnogi i van VW grupe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve znam...ali auto je u garanciji, a preuzimam ga od clana najuze porodice koji ga je kupio novog. Inace VW je konacno priznao fabricku gresku sa tim Siemens diznama i produzio garanciju na 7 godina pod uslovom da je auto servisiran u ovlascenom servisu.

Danasnji photoshooting:

IMG_3483.jpg IMG_3484.jpg

IMG_3485.jpg IMG_3486.jpg IMG_3487.jpg

IMG_3488.jpg IMG_3489.jpg IMG_3490.jpg

IMG_3491.jpg IMG_3494.jpg IMG_3495.jpg

IMG_3496.jpg IMG_3497.jpg IMG_3498.jpg

IMG_3499.jpg IMG_3500.jpg IMG_3501.jpg

IMG_3502.jpg IMG_3503.jpg IMG_3504.jpg

IMG_3506.jpg IMG_3507.jpg IMG_3509.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lybra otisla coveku koji je vozio Punta i kome zelim da ga auto sluzi dobro, kao sto je i mene sluzio. Velika zahvalnica Mikiju iz Tim-a koji je omogucio da se transakcija obavi.

Moze lock. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...