Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
FantomX

P: Set kvačila za Fiat Bravo/Brava/Marea JTD

Recommended Posts

Prodajem set kvacila VALEO, kupljen 12.11.11, montiran sutradan na automobil na kojem je presao oko 700km.

Set je apsolutno kao nov, nije se cak ni stampa belim slovima sa lamele izlizala. Dakle, uzmete, montirate i vozite. Dobijate i racun uz set naravno.

Jedini razlog skidanja i prodaje je taj sto se ukazala potreba za dosta jacim setom, drugacijom korpom i lamelo, posto se radi veliko pojacanje na motoru.

Picture_001.jpg Picture_002.jpg

Picture_003.jpg Picture_004.jpg Picture_005.jpg

Picture_007.jpg Picture_008.jpg Picture_006.jpg

Cena za set je 3000 dinara i mislim da je jako povoljno, ako je neko planirao zamenu, ovo je idealna prilika. Znaci ni mesec dana nije star set.

Ako neko zeli, mogu mu preporuciti i majstora koji je isti set skinuo i koji Vam moze montirati isti jeftinije ako se pozovete na mene, ali to mogu uraditi i ja umesto Vas.

Kontakt za sve informacije na PM ili jos bolje pozivom na 060 440 4002.

Moguce je i slanje seta koji je u originalnom pakovanju putem kurira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pasuje na 1,9TD 75KS i ako Goran aminuje set je zvanično prodat. Ako ti to odgovara imamo dil ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi ih, jos ce se i pobuju :) fantomu, predji na sistem "ko da vise" :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Woodoo se prvi javio - e sad, ako hocete da se bijete oko njega, meni je svejedno :)

Kola nemam do daljnjeg, svakako neko mora doci po njega. :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, ako Dovli gori naravno da bih ga ustupio, posto na Marei nije kvacilo pri kraju, mozda korpa.

Mada mislim da ovo ne odgovara za TD, samo JTD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze na TD, zbog plivajuceg zamajca. ;)

Only JTD, :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeću da mislim da mod grupa ima neki problem sa mnom... prvo podvarak, sad Woodoo... dajte ljudi recite u čemu je problem pa da rešimo ljudski :D

Šalu na stranu, ako ne odgovara svakako ne bih uzimao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, Dovla je ona stvar, ima carputer :question:

A ne, cekaj, pa nema on jedini carputer. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi nije odgovaralo, a i da jeste ne bih Fantomu rekao da je ženska stvar samo da se podvarak ne bi bolje osećao :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...