Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Uuuuuauuuu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW je oduvek bio majka mara za ovako nesto,kao klinac nisam znao ni za jedan drugi trkacki auto osim njega.

Dobro ti ide masina,ne znam sta je bio cilj ove voznje,mislim da si mogao da ga przis i bolje,ali stvarno ne zna poentu..

Sve u svemu dobra masina,zvuk,ubrzanje. :)

Onaj sto se prvnuo jbga,desava se,ja sam bas razmiljo o tako nekim stvarima koje mogu da se dese tamo i eto bilo je i toga,ali to je sastavni deo.

Moj ortak koji vozi nacionalnu klasu i koji poznaje jednu stazu kao svoj dzep,na treningu je izleteo i razvalio auto da nije bilo nista od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poenta je da se auto tera po stazi a ne po ulici treba svako da proba pa ce videti razliku a sto se tice boljeg przenja uvek moze bolje :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavio si iza sebe svakog kog si ugledao ispred, tako da ako su i oni davali svoj maksimum, onda si se odlično pokazao :clap:

Jako tužno je da dodješ tu da se provozaš i prevrneš auto na krov :thumbdown: A što se tiče ludovanja po ulici, pogotovo u gradu gde je gust saobraćaj, takvi mi likovi nikad neće biti jasni :thumbdown: Jutros sam baš bio očevidac zgužvanog keca ispod autobusa u sred grada :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Uros je za volanom

Ostavio si iza sebe svakog kog si ugledao ispred, tako da ako su i oni davali svoj maksimum, onda si se odlično pokazao :clap:

Jako tužno je da dodješ tu da se provozaš i prevrneš auto na krov :thumbdown: A što se tiče ludovanja po ulici, pogotovo u gradu gde je gust saobraćaj, takvi mi likovi nikad neće biti jasni :thumbdown: Jutros sam baš bio očevidac zgužvanog keca ispod autobusa u sred grada :thumbdown:

Pa sad dal' su vozili maksimalno ne znam ali one dve bele kocke su sa 3.5 i 4.4 motorima onaj peugeot je rc sa 196ks i za volanom je mali Gagi Filipovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Navaku konjske snage nisu toliko ni bitne, nego gume najviše, pa vešanje i menjač. Ako si to sve imao na pristojnom nivou, a po snimku bih rekao da jesi, onda je i rezultat sasvim očekivan.

Nije to sve ni bitno, koliko je zabava dobra. Vozio sam Alfu u prvom terminu i stvarno je doživljaj vrhunski. Svaka preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...