Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Fiat punto

2001god.

1.9 JTD Sporting

63kw/85KS fabricki

spusten fabricki.

evo par slicica. ;)

14062011064.jpg image.jpg

ovo je prvi mjesec bio je u fabrickom stanju na celicnim 14kama. koje koristim sada kao zimski set. a inace je na 16kama jelenov rog felgama. sa Abarh prednjim branikom, ide jos par slicica,al nije jos zavrsen...

01102011043.jpg

ovo mi je Abartica :D

10072011107.jpg

ovo su te felgice :D

do saad je REMAPIRAN na 120KS,

zatamnjena stakla 35% sve osim sofersajbe,

doradjen izduv,

xenoni u dugim i kratkim svijetlima, SMD gdje god sam mogao stavio sam :D,

muzika SONY XPLOUD pojacalo, CD radio i Woofer.

krov presvucen BIJELIM 3D karbonom.

imam u planu:

Spustiti ga jos NOWITEC opruge,

zadnji branik od MK2/b SPORTINGA doradjen,

Skidanje znaka s predje haube skrozi badluck se radi,

pragove od Abartha i

TURBINU mozda od KRAFTERA i INTERCOOLER VECI. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što više tjuninga i što manje stajlinga.

Može ovo lepo da ispadne, samo nemoj da preteruješ sa branicima, pragovima i glupostima, ostavi ga takvog kakav jeste, spusti ga još malo i baci se na motor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav Druže, vidim da si se priključio i na najbolji fiatov forum :welcome:

A gde su ti ove Abarth felne, ako ti stoje a ne trebaju ti, pusti mi cenu na pm, ovako nešto tražim već dugo vremena, možemo da napravimo posao :ice:

Ovo je zenderov prednji branik ako se ne varam? pazari i zadnji ako naletiš na njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala Momci drago mi je sto sam na NAJBOLJEM forumu ;D Felgice od Abarta mi ne stoje bezveze, spavam na njima jer su mi pod krevetom :D mnogo ih volim :D

nadam se da necu pretjerati sa staylingom,al sto se tice konjica tu sam OVISNIK samo daj jos.

HVALA SVIMA PREZADOVOLJAN SAM S VOZILICOM!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije spusten uopste, ovo je puntova fabricka (retardirana) visina...Lep je puntic, samo da se prikuca za pod... :) Da, i ispoliraj farove, nije neki posao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

za razliku od ostalih JTD-ova obvaj je spusten ;) farove cu raditi al komplet rastaviti cu ih bice slike aBd. kada budem radio cekam samo da od havera uzmem njegove stare da mogu vozati auto jer nezelimd azurim kada ih rastavim :D a na ljeto ce biti ne zakucan negio u graviran u asfalt :D

Hvala na kritici i pohvali. to se cijeni i trazi HVALA JOS JEDNOM :D

Edited by J-power

Share this post


Link to post
Share on other sites

bjel krov!!! zato sto svi rade CRNI!!!! i ja zelim da budem jesdinstven... hahahahah... nemam pojma vjruj. otisao da mi uradi covjek svidjelo mi se kod prijatelja al je on radio crnim, i pita majstor hoces crni, bijeli ili sivi ja mu kazem stavi koi hoces. XD i eto ga BIJEL. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj ima dvije mane! prva sto mi je na krovu izbacio koroziju, pa sam zato staviio foliu, da se zastiti, a druga mana je sto nema zvuk kao HGT :( inace je VRH nema dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo sam se zabavio s farovima i evo sta i kako :D par slicica. ;)

prije

jjj20.jpg

ovako sada izgleda! :D

jjj21.jpg

jjj22.jpg jjj23.jpg

bice jos slika kada ih postavim na auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super. Samo napred. :thumbsup:

U pravu je David_WRRT. Fora je u detaljima.

Zbog nekih sitnica možeš zavoleti neku osobu, ali isto tako ti može i ići na živce.

Sitnice su čudo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj sadasnji projekat je Fiat Uno TURBO i.e. bice slika ili da pogledate na fotumu mog cluba. http://www.cultureclub.co/forum/viewtopic.php?f=40&t=37 ako zelite mozete pogledati na tom linku sta radim :D a evo par clipova da ga cujete :D

eto ga. :D vidite a bice jos objava :D pozzzz....

Jel ti nije problem da napises kako si rastavljao farove i kako ih vratiti posle a da ne ulazi voda?

vjeruj napatio sam se grijao industrijskim fenom sastav stakla i ostatka fara! da ljepilo ugrijem da bi mogao da razvojim staklo od crne plastike! bgm napatio sma se, i ucite na mojoj greski ne kupujte SILIKON!!!!!!!! NIKAKO

Kupite ljepilo sa sofersajbe i prajmer da ne ulazi voda :D ja sam se izradio i poslusam brata i sada ulazi voda a mrsko mi opet da skidam rastavljam, cistim! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije me dugo bilo. vratio sam se BRZI JACI LIJEPSI.

 

BRZI zahvaljujucu CHELICU :respect:  kojeg ovim putem pozdravljam.  :welcome:

 

Zahvaljujuci gore navedenom gospodinu koi mi je uredio mapu i dao savjete :rtfm:  mnogo sam JACI I BRZI.

 

a lijep sam prirodno majkemi :D  hahahahaha....

 

bice slika i postova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam LIJEP- PRELIJEP sam .

Sto ne stanes da se mjerimo :D ako nisi primjetio ONE VOLE KADA CADI

Edited by J-power

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...