Jump to content
FAS Goran
shibrikolibri

Fiat Uno Turbo i.e. under construction...

Recommended Posts

xaxaxa Jeste u krivini lezi ko pegla,sto se tice udobnosti i nije neka promena u poredjenju sa starim optugama koje su isto bile tvrde ali malo vise. Samo sada ne mogu preko ivicnjaka od pola metra i slicno,a i bas me briga auto ovako izleda mnogo opasnije,na slikama i nije nesto posto je slikano po mraku u garazi... Bane nije nova maglenka nego stara sa isecenim staklom i spojena da sija dok ne nadjem zamenu... Sledece na redu su nalepnice sa strane i da se sedi taj levi far... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam gledam ga vec dugo i sad me pocinje nervirati,inace ne sija kako treba tako da leti sa auta pravac u kantu samo mi se ne stavlje kineska kopija,pokusacu da nadjem original... A nalepnice ce biti booomba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak je uzimao neku kopiju i ispala je ufulu,niko ne bi rekao da je kopija,mislim da je 15eura bio,a mogu videti da li ima jos kod tog sto prodaje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ae vidi bane,posto to nije neki trosak ako valja uzeo bih. i jel mozes da mi proveris slavinu hladnjaka grejanja za moj auto da li ima kod tebe u radnji? ako hoces posaljem ti sliku da vidis kako izgleda,danas obisao ceo ns ne mogu da je nadjem,a flisuje mi antifriz tu... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno je, volim ja ove turbake, e sta mislis da malo ispoliras felne tamne su nekako pa deluju manje nego sto jesu, kapiram ja da je i do kamere na telefonu i da je uzivo to manje primetno ali bas bi mu leglo nekako da i felne izgledaju sveze kao ceo auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne prodajem,menjam. :) treba mi veci...

ali sve jedno i dok ga ne zamenim za nesto sto ce zadovoljiti moje potrebe sredjivacu ga i dalje tako da... no sikiriki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ae vidi bane,posto to nije neki trosak ako valja uzeo bih. i jel mozes da mi proveris slavinu hladnjaka grejanja za moj auto da li ima kod tebe u radnji? ako hoces posaljem ti sliku da vidis kako izgleda,danas obisao ceo ns ne mogu da je nadjem,a flisuje mi antifriz tu... :(

Eeeee danas sam drzao mali hladnjak za una i dao ortaku,da sam znao da ti treba,e jbga.

Provericu ti za farove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U brateee,ovo izgleda mnooogooo dobroooo,ma haos bre!

Gde si nabavio felne,nalepnice si stavio?

Ne znam da li su kod tebe lakirane plastike,rubovi i branici,ali ako nisu obavezno to uradi da izgleda kao posle pranja i mozda crna stakla,hm...mislim da bi bilo ekstra,zadnju soferku bas potamni,a ova bocna osrednje ,ali u jednom tonu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze Bane juce sam bio u Smederevskoj Palanci,kupio sam originalna sedista i tapacirunge (licno skidao sa stranca),pa sam tom prilikom skinuo i desnu maglenku i zadnja stakla posto su zatamljivana :) i sve to lepo namontirao na moj autic koji sad izgleda kao bombona... :thumbsup: Uz tapacirunge sam dobio i originalne zvucnike i nosace za iste pa je sad i muzika bolja... Sto se tice felni uzeo sam ih od drugara Ronal je proizvodjac 4*100 i planiram da ih namontiram na auto samo da nadjem gume koje ce odgovarati po dimenziji na moj auto (posto je sad malo spusten). Nalepnice sam uradio u photoshopu da vidim kako ce da izgleda sa njima,a juce sam video i uzivo posto je taj uno stranac imao nalepnice. Slike stavljam sutra... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra,ali ekstra,koliko kesa si dao za felne?

Slikaj sve to sto si kupio i stavio!

Nalepnice obavezno da stavis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da budem iskren, original felne u kompletu sa visokoprofilnim gumama su nekako very old fashion.

Tek sa ovim novim, diskretno spušten ovaj auto dobija izgled kakav zaslužuje. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ bane_23 felnice jos nisam ni platio koliko ce biti videcemo... :whistle:

imam samo ove dve slike sto smo napravili kad smo stali na pozaevackoj petlji... ne stizem da ga slikam,nesto mi kratak dan :)

403740_2893915989806_1317504834_3141756_31085537.jpg

ovde se vidi da je jos svinjac u kolima sad je sve to lepo sredjeno (oprano) :)

374204_2893916909829_1317504834_3141757_14772868.jpg

@ kole_te gume ce uskoro zameniti druge "malo" nize... za sada nek se kotrlja na ovima pa kad fabricke felne odu na peskarenje,ulecu te bele i neke gume /45 ili /50 :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj da nadjes 175/50/r13,ali da ti kazem definitivno one nalepnice i felne dobitna kombinacija! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno idu "14 na una,nabavljeni delovi za kompletno sredjivanje trapova,ove opruge kratke idu dole i vracaju se stare sa vecim felnama,ceka se ponedeljak pa da radimo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam drugar,danas stavio sva 4 gasna amortizera,vratio fabricke opruge,nove silen blokove,kugle,krajeve spona,homokineticke zglobove... cekam felne od bojketa,gume 185/55/ r14 treba da stigu ujutro i to je to. :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...