Jump to content
FAS Goran
boki

Pismeni iz srpskog

Recommended Posts

099-pismeni-10517.jpg?w=510&h=691

Za one koji imaju problem da procitaju rukopis evo i prevod :)

- Tesko je odluciti se za najlepsi dan. Bilo ih je tako mnogo,ali ipak mislim da je to bilo na Uskrs,prosle godine. Ili je to bio Bozic. Nije vazno.

U stvari, sta je uopste bitno kad cu u svakom slucaju dobiti trojku na pismenom?

Uvek dobijam 3, jos od petog razreda. Mislim da profesorka ni ne cita sve moje zadatke...

Siguran sam u to jer sam nekoliko puta napisao odlicne radove pa ipak dobio trojku. Hajde da proverim.

Ako ovo cita profesorka ce nekako morati da reaguje. Peticu mi nece dati sigurno. Ali makar keca?

To bi ucinila sa zadovoljstvom. Ako ovo nije dovoljno,reci cu da je ona jedna odvratna zena. i jako glupa !

Kao da je Milorad Pavic jedini pisac na svetu. Siguran sam da nista novo nije procitala u poslednjih deset godina.

A tek kako je ruzna!

Na kraju, hocu da kazem da mi je tog dana bilo toliko lepo da sam cele noci sanjao lepe stvari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pazi tek ovo...

ada.jpg

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

099-pismeni-10517.jpg?w=510&h=691

Za one koji imaju problem da procitaju rukopis evo i prevod :)

- Tesko je odluciti se za najlepsi dan. Bilo ih je tako mnogo,ali ipak mislim da je to bilo na Uskrs,prosle godine. Ili je to bio Bozic. Nije vazno.

U stvari, sta je uopste bitno kad cu u svakom slucaju dobiti trojku na pismenom?

Uvek dobijam 3, jos od petog razreda. Mislim da profesorka ni ne cita sve moje zadatke...

Siguran sam u to jer sam nekoliko puta napisao odlicne radove pa ipak dobio trojku. Hajde da proverim.

Ako ovo cita profesorka ce nekako morati da reaguje. Peticu mi nece dati sigurno. Ali makar keca?

To bi ucinila sa zadovoljstvom. Ako ovo nije dovoljno,reci cu da je ona jedna odvratna zena. i jako glupa !

Kao da je Milorad Pavic jedini pisac na svetu. Siguran sam da nista novo nije procitala u poslednjih deset godina.

A tek kako je ruzna!

Na kraju, hocu da kazem da mi je tog dana bilo toliko lepo da sam cele noci sanjao lepe stvari !

Dobra je fora... samo čini mi se da je "ocenu" ispisala ista osoba koja je napisala i rad... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je fora :thumbup: , ali ovo je sve izmisljeno.

Ko se seca pismenih zadataka iz srpskog jezika, zna da uvek mora biti napisano "Prvi/Drugi/Treci/Cetvrti skolski pismeni zadatak", i po pravilu je nastavnik davao komentar na kraju, ili sa strane unutar margine.

Ko je ovo pisao, mogao se potruditi da bude autenticno. :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba primera sjajna, mada je ovaj drugi neko dobro iskonstruisao. (za ovaj prvi bih mogao da garantujem da ga je pisalo dete, da li je ikad ugledalo svetlost dana "ne verujem"), ali drugi....w00t.gif

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...