Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

a sa kog linka si skinuo? Jel sa ovoga koji je postavio kolega "Zhorz" ili ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erdelja, koja ti konfiguracija? Ja imam Intel Quad Core na 3,0 (ako se secam), 512 GB DDR3 memorije i pocetnickih 4GB a mogu do 10 da nabacim jer imam na drugom kompu visak. Da li bih ja mogao da guram?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sky mislim da ce ti raditi koju god da skines. Moja je verzija od nekih 60Gb, ali vidim da i ove prepakivane verzije rade. Skinuo sam isto sa kickass torenta i mozes je prepoznati jer kod nje ima najvise komentara (misli preko 10000) jer je to prvi link koji je izasao.

Cile imam i5 750, 8gb ram-a i nvidia gtx570. Nista te ne kosta da probas, jer stvarno, zbog grafike, ne bi znao da ti kazem... Kontam da smo po procerosu tu negde, jer je moj prvi i5 koji je izasao, ali opet kazem.... mislim da ti je grafika tanka.

...evo ovu sam skinuo:

https://kickass.to/grand-theft-auto-v-2015-dlc-s-full-unlocked-retail-t10471016.html

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja isto mislim. Probacu pa makar igrao na LOW sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jbmg....il sam glup ili skidam neke lose torente...trazi mi neki Social club update......jos ga ne odigrah  :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad videh Zhorz da imas problema. Ako nisi do sada resio problem, ajd probaj ovako...

 

- Kao prvo, mozda imas problem sa antivirusom koji ti automatski brise jedan od tri crack fajla (3dmgame.dll). Mada, posto je danas izasao jos jedan update i novi crack, napisacu celu proceduru...

 

1. ISKLJUCI ANTIVIRUS!!!

2. Skini Update i Crack odavde: https://kickass.to/3dmgame-grand-theft-auto-v-update-3-v1-0-335-2-and-crack-v4-3dm-7z-t10539790.html

3. Instiraj "Social Club v1.1.5.8 Setup.exe " koji se nalazi u folderu "Installers"

4. Sadrzaj foldera "Update" i "Crack" kopiraj u folder igre

5. Igru startuj uz pomoc fajla "Launcher.exe"

 

- Ako ti bude sve na kineskom sledeca je procedura:

 

1. Otvori Start meni i kucaj "regedit" u search bar-u i startuj.
2. Otvori HKEY_LOCAL_MACHINE
3. Otvori SOFTWARE
4. Otvori Wow6432Node
5. Otvori Rockstar Games
6. Selektuj Grand Theft Auto V
7. Sa desne strane dva puta klikni na "Language" i ukucaj en-US
 
- Nisam probao novi crack, ali ako bude trazio aktivaciju igre treba da se vrati datum na kompu na 19.04.2015. ili ranije...
 
- Takodje u slucaju da ti igra zakucava pri promeni lika (kada kamera odradi onaj zoom out i zoom in) i ako zbog toga ne mozes da nastavis igru (takva je situacija posle misije na nekih 35%), onda se lepo ubi 3 puta i imaces opciju da preskocis misiju :)
 
- Posto igra ima dosta opcija u podesavanju grafike, evo dobar video gde se vidi cemu koja opcija sluzi i koliko vizuelno popravlja igru: 
 
To bi bilo to za sada, ako bude nekih problema, nacicemo resenje...jer ipak ovo nije obicna igra i jaaaaaaako puno ljudi se bavi pronalazenjem nacina da piratska verzija funkcionise kako treba.
 
P.S. Probao novi crack i nema potrebe za vracanjem datuma.
Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

@erdelja , uspeh sve ali mi nece u full screen da pocne...i alt+entar i u setingsu i nece.....ne znam da li je do graficke ....igram windowed mode pa sta cu mu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mora alt+enter. Klikni na prozor ili sa alt+tab selektuj prozor igre pa onda alt+enter. I meni kreće u prozoru ali nemam problema sa povećanjem preko celog ekrana. Baš čudno... klikći, probaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel igra neko generals multiplayer? :D

Pre neki dan sam umrezio dva kompa, pa se sad kidam sa burazerom po ceo dan :D Davno sam igrao online, koliko se secam bili su bas jaki igraci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se toliko sabijao od generals jedno vreme da sam imao sve one expanzije dodatke mape. Mrezili celu sobu racunara nismo spavali. Mnogooo jaka i zarazna igra! Moji mislili da cu umreti. Sad  ne smem da pomislim da pocnem da igram ponovo :D

 

Evo vam novu igricu: http://agar.io. Jednostavna i bolesno dobra, mene je zaludela.

Edited by m1hajlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, generals je bas zarazna igra, pre neko vece sa burazerom krenuo da igram u 21h, sledeci put kad sam pogledao na sat bilo je 03h, nisam mogao da verujem.. jako stara ali je za mene najbolja strategija

Steta sto se slabo igra (bar kod nas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zarazio pola firme...al nikako da se pogodimo na istom "polju" da igramo :-(

 

Te kancelarijske su najgore i meni je ovo iz fime doslo :D "ahtung de kurve" pogledaj isto. A evo sad sam igrao arga, ispale mi oci od onih linija :D

 

 

Da, generals je bas zarazna igra, pre neko vece sa burazerom krenuo da igram u 21h, sledeci put kad sam pogledao na sat bilo je 03h, nisam mogao da verujem.. jako stara ali je za mene najbolja strategija

Steta sto se slabo igra (bar kod nas)

 

Ne znam da li si igrao ikada red alert 2, jos starija igra, ja sam igrao kampanjiu 2x koliko mi je bilo zanimljivo. Sad opet da sam dokon i da moze da se instalira na novije racunare verujem da bih igrao, nikako da mi dosadi. Jedino me u glavi opominje glas, "biiip 'mator' si idi napolje" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomislio sam da ja jedini i znam za tu igricu :D To su bile igre, imale su igrivost, a sad bez 700e ne mozes da igras ni super mario.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...