Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

Odvozajte Pikes Peak na vašem računaru

 

115715-pikes%20peak.jpg

 

Ko kaže da morate ići čak do Kolorada da biste nastupili u legendarnoj brdskoj trci Pikes Peak International Hillclimb? U jeku nedavno održane tradicionalne Pikes Peak brdske trke u američkoj državi Kolorado, evo kako iz ''virtuelnog'' ugla popularne igre ''rFactor 2'' izgleda penjanje ''u oblake''. Nažalost, čak i za ovakav užitak, neophodno je da imate na samo dovoljno snažan računar, već i tri monitora (po mogućnosti od 27 inča, kao u ovom slučaju!), Logitechov G27 volan i FREX GP HShift+ menjač, što na kraju izađe poprilična svota novca! :(

 


 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Forza 5 dobila i Rolls-Royce

 

forza-5-dobila-i-rolls-royce.jpg

 

Igrica koja predstavlja možda i najrealniju simulaciju vožnje na tržištu nedavno je dobila novu nadogradnju u okviru koje se igračima nude i novi automobili od kojih su neki zaista jedinstveni i prelepi primerci.

Forza Motorsport 5 je video-igrica koje je odavno postavila standarde kada je u pitanju sfera automobilizma. Poslednji u nizu automobila koji se priključio odabranom društvu jeste i jedan Rolls-Royce, koji inače debituje u ovoj igrica, sa svojim Wraith modelom koji se zahvaljujući V12 motoru sjajno snalazi na trkačkoj stazi. Možda još značajnija novina jeste dolazak trkačkog automobila Formule E, koja takođe debituje u ovoj igrici. Sa dolaskom ovog automobila otvara se i novi segment igre a to je međusobno trkanje vozača onlajn. Postoji i onlajn turnir čiji će pobednik dobiti dve VIP karte za jedan trkački događaj u Nemačkoj. Od ostalih modela koji su deo poslednje nadogradnje tu su i: Ford Mustang GT, Vauxhall Astra 1.6 Tech Line Top Gear Edition, Infiniti Q50, Infiniti Q50 Eau Rouge i još po koji novitet.

 


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Drz se za stolicu... Ovaj 401 model koji je na klipu je od 45 do 100k dolara, zavisi od setupa.

Imas i 301 koji je isto brutalan ali jeftiniji oko 15k.

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima ovde ljubitelja video igara sa automoto tematikom?

Ja sam ona starija garda koja je odrastala na Test drive konzolama i video igricama koje su bile popularne 80tih.
Nedavno se na app storu pojavila aplikacija u vidu replike kultne Formule 1 (zove se Retro Racer X) koju smo pre 30 godina svi igrali ko ludi.
Kakva su vasa isustva sa automoto igricama za mobilni? Naravno mislim na one starije :)

https://itunes.apple.com/us/app/retro-racer-x-time-machine/id902745983?ls=1&mt=8
Link za skidanje aplikacije Retro Racer X

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jednostavno nije to! Zasto? ne znam. mozda je u pitanju moja godina proizvodnje? 

Kao klinac ludio sam sa pit stopom na Comodoreu 64 i lomio dzojstike a sad ovo sa okretanjem fona mi nekako bez veze. Na kompu imam odlican volan sa pedalama ali to je vec druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezdo,

I ja sam polomio bezbroj dzojstika na Amigi dok sam igrao Lotus Esprit Turbo Challenge ali ovde pricam o igricima za mob koje su radjene po uzoru na one male video igrice. Sve je to Ok sa volanom i papucicama, ali mi reci kako ja to da primenim na pauzi za kafu dok sam na poslu. Ili npr na sluzbenom putu :)

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm????

 

Ima i za Win phone, Retro racer 1 i 2. Upravo skinuo!

Neverovatno! totalno drugacije! Svidja mi se sto imaju tipke za levo desno kao nekada! Vratio sam se 30 godina unazad! 

Zaista neverovatno kako tako jednostavne igre mogu biti zarazne! Novim klincima se to verovatno ne svidja ali za nekoga tko je odrastao uz takve igre je to super , barem meni!

secam se onih starih automata na njima sam tu igru igrao.


Ove nove sa trkackom tematikom (imam ih cak 2) mi se nekako ne svidjaju? ne znam, impresivna jeste grafika i sve ostalo (igra je skoro 1 giga!) ali nekako mi nisu zarazne to mi je vise za komp jedino sto mi je interesantno je da je pre par godina trebala ozbiljna PC masina da tako sta pokrene a danas to stane u dzep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da. Ja se secam da sam ovo terao dok mi prsti ne utrnu na nekoj maloj konzoli. Samo dva dugmeta i teraj, pa ko moze vise! 

Kao vremeplov 30 godina u nazad! U nosu osecam miris kevine kuhinje!

Hvala Zoster!

Share this post


Link to post
Share on other sites
World of Speed

 

wos.jpg

 

Uskoro nam stiže nova kompjuterska igra pod nazivom World of Speed, koja bi pored izuzetno realnog vizuelnog učinka, trebala da donese i napredak po pitanju atmosfere i vozačkog užitka

Ljubitelji automobilizma, naročito japanskih mašina, pa i WRC-a, veoma se dobro sećaju fantastičnog rivalstva koje su svojevremeno imali Mitsubishijev model Lancer Evolution i Subaruova legendarna Impreza WRX STI. Iako oba modela i danas postoje u svojim novim generacijama, doduše pod nešto drugačijim imenima, duh rivalstva nastavlja da živi, sada i kroz novu kompjutersku igru pod nazivom World od Speed, koja bi trebala da se na tržištu pojavi sledeće godine.

U pitanju je prava poslastica za ljubitelje automobilskih igara (ne i simulacija!), koja kao ideju vodilju pre svega ima timski rad, što će reći da je veoma bitno šta čine svi članovi ekipe, a ne samo pojedinac koji želi da se domogne najvišeg stepenika na pobedničkom postolju. Automobili su vizuelno dovedeni na zaista zavidan nivo realnosti, a prema rečima ljudi iz Slightly Mad Studios, kompanije koja razvija igru, moći će da se u potpunosti personalizuju, kako vizuelno, tako i kada je reč o performansama.

 


 


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da mi pomogne, trazim FIFA 2012, ali nikako da nadjem odgovarajuci link koji radi. Skinuo sam jedan, ali je .iso fajl :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U čemu je problem sa ISO fajlom? Imaš dve opcije, da raspakuješ ISO sa winrar-om, 7zipom ili sl. i pokreneš setup.exe ili da instaliraš DaemonTools Lite i pomoću njega da montiraš ISO kao virtualni DVD i instaliraš igricu

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

powerISO ja koristim za sve te DVD image

tesko ces naci drugi fajl za skinuti 

Sta ti je problem sa .iso?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...