Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
DelPiero

Kožna sedišta se ugradjivala u Punto mk.2 (Sporting ,HGT)?

Recommended Posts

Zanima me da li su se kozna sedista fabricki ugradjivala tj. kao deo dodatne opreme u Punto HGT ili u bilo koji Punto MK2.Vidjao sam po nekim stranim sajtovima,forumima i oglasima da neki imaju kozna sedista ,neka cak izgledaju kao sedista iz HGT-a samo su presvucena kozom a neka vise kao custom made.I da,jel zna neko koja kozna sedista mogu da se stave u Punto MK2,koja pasuju? Hvala:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednja idu na sraf od Alfe 147, kod zadnje klupe moraju neke prepravke (valjda su sira nego na Puntu)

Kao sto kazes, i ja sam nalazio dosta koznih enterijera za Puntishu i mislim da su svi naknadno presvlacili svoja sedista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto mk2 je serijski imao kozna sedista u opremi koja se zvala Nobody.

Imao sam samo jednom takav Punto i bio je poprilicno skup. Pored sedista bili su kozni i tapacirunzi a sve ostalo je bilo kao kod HLX opreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ pretece me covek, apsolutno tacno sve do reci.

Inace, sam oblik sedista je obican, ne kao u sportingu.

Ima jedan sivi u NS, mislim da sam slikao enterijer i da ima slika na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule jel to onaj sa belim-bez sedistima sto si prodavao?

vidjao sam onda dosta sa tim obicnim, bilo je par komada u oglasima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam imao prilike da vidim ni punta 2,ni 3 sa koznim sedistima znam samo da je drugar imao u puntu 1 gt kozna sedista fabricki,posle toga nisam vidjao u 2,3!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima koza i u sergio-tacchini opremi .. doduse malo nepopularne crno-bele boje al sta da se radi :)

icHNJ.jpg

znao sam za s.t. opremu, ali nisam nikad video. Ovu su vec sedista kao za sporting/hgt. Si siguran da je ovo bas bas fabricki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovo sam mislio.Izgledaju kao potpuno fabricka.Verovatno je ekstra kvalitetno odradjeno presvlacenje.I boja je taman.Inace ovo je jedan od boljih sredjenih HGT-a.Ima i one perverzne cetvorokrake sive felne od Fiat Coupe-a Turbo.

bBRpA.jpg

Evo i ova.Samo boja je malo...to je vec stvar ukusa.Ona siroka su bez veze,na sredini se brzo nabora koza jer nisu dovoljno prosivena.

cqww0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidi, ima i telefon. Prvi put vidim, a znam da fabricki radio ima opciju povezivanja sa telefonom.

Ova koza mi je nekako, kako bih rekao. Suvise sjajna, tj glatka. :question:

edit: druga slika je definitivno neoriginal, mislim da ima tema na fiatforumu.com sa ovim autom.

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

znao sam za s.t. opremu, ali nisam nikad video. Ovu su vec sedista kao za sporting/hgt. Si siguran da je ovo bas bas fabricki?

jeste, video sam jednog ST kod mene u kraju sa istim sedistima, zato sam i zapamtio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u Punta, su naknadno ubacena kozna sedista, cice se mnogo loze na njih :whistle: , i nose oznaku Sergio Tacchini, medjutim, nemam kozne tapacire na vratima, kada bi ih negde nasao bilo bi super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...