Jump to content
FAS Goran
chela

Sport i FLCS

Recommended Posts

7 na 7?!?! :)

e to ca da bude dozivljaj :) eheheh

kako stojite/mo s loptama? je l' imaju tamo neke ili donosimo?

ja imam neku repliku jabulani-a i jos neke dve 5-ice koje nisu valjale za vestacku travu, pa ako treba da ponesem?

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

doci ce i burazer, da gleda, pa ako neko ima kameru, nek' ponese da bar neke koristi od njega imamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispostavilo se kao tacno i ovaj put nepisano fudbalsko pravilo, kada ne ide najboljem strelcu ne ide celoj ekipi. Nas Kleo Boki je kao pravi Kleo upao u golgetersku krizu pa iako je dao zavidan borj golova promasene sanse teraju na brigu.

Inace fudbal veceras je bio najbolji do sada, mozda i zato sto su ekipe bile dosta izjednacene.

Nadamo se da ce nas golgeter da se oporavi do sledeceg utorka, i uz zavidnu formu Neshe golmana pobedjujemo sigurno.

Ovakve scene su veceras bile realnost, na obe strane :D

http://www.youtube.com/watch?v=xtHIa9AHgLk&feature=share

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast za klip...stvarno je ovako bilo... :D

Treba pomenuti da je MarkoJTD ipak dao jedan gol...šta ćete...pogreši čovek. :thumbup:

Braća Xeроји pokazali zavidnu kondiciju i zalaganje...i Rale zna da tera onu okruglu stvar koju neki zovu loptom... :thumbup:

Silenci dade lep gol...Dovla takođe...ali Dovla je na samom kraju ušao u anale (tj. ušao bi) da je neko snimio onaj promašaj sa otprilike 38.6 cm od gola...praznog gola. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada ce da bude chupavo, ajmo FLC-iSti da vidimo kolko nas ima za sledecu nedelju...

1. Chela Kralj

1 1/2. Boki Rectoom

3.

ko se pre prijavi, imace zagarantovano mesto na terenu :D

Malo da se uigramo pa da pravimo turnir auto klubova :D

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg-a juce mi se ceo dan iskomplikovao pa nisam mogao da dodjem...jurim neke stolare i mterijale za namestaj pa mi se to oduzilo. sledeci utorak igram sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno onaj poslednji gol zaista ne znam kako je onako promašen. Što je najcrnje, lik na klipu je nekako ofrlje šutnuo loptu pa i da se kaže, a ja sam je nikad bolje zahvatio... užas :wallbash: Sve u svemu, kada god sam pitao Čelića jel' hoće da mu dam gol ja su mu ga dao (osim tog psolednjeg) tako da mogu samo da nas mole da ih ne uništimo sledeći put :harhar:

1. Chela Kralj

1 1/2. Boki Rectoom

3. Togo

4. Dovla

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg-a juce mi se ceo dan iskomplikovao pa nisam mogao da dodjem...jurim neke stolare i mterijale za namestaj pa mi se to oduzilo. sledeci utorak igram sigurno...

Pa upisi se :D

1. Chela Kralj

1 1/2. Boki Rectoom

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Chela Kralj

1 1/2. Boki Rectoom

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

6. Dnevni Mare JTD koji je dao goooooooooooooool!!!!

Mare, care, sad je startuj!!!

sad nam falisamo tvoj kolega iz nocne smene :D

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio bi red da sledeći put protivnička ekipa obuče suknjice jer sam im 2 komada zavuko kroz noge :whistle:

Neša je zbog toga hteo da se osveti prosipanjem koka-kole (38.) po meni, ali sam na vreme predvideo njegovu zlu nameru :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO GO, malo i se prebrojo, to je bila 39. Цоца Цола po redu jer je od Bokija uzo jednu a za jednu je zavrnuo nocog Mareta.

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad nas ima dosta, tu su jos Silenci, Nocnimare, Nesa i Vasa :D :D :D

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Chela Kralj

1 1/2. Boki Rectoom

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

6. Dnevni Mare JTD

7. Woodoo

8. Kiza Lancia Y

9. Neša

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Chelic rektumcina

2. Boki

3. Togo

4. Dovla

5. Komarac

6. Dnevni Mare JTD

7. Woodoo

8. Kiza Lancia Y

9. Neša

10. Noćni Mare JTD+chip

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...