Jump to content
FAS Goran
vasa011

Maska za radia/cd Punto mk2

Recommended Posts

Kupih pre neki dan masku za radi/cd player u AP sportu i pokusah da je ugradim.Mislio sam da ce to biti posao od dve sekunde.Izvadio sam fabricki kasetofon u roku od 5 sec.,ali sa maskom sam se namucio samo tako i nisam uspeo.Ne znam u cemu je caka. Maska nije original,ali naoko lepo izgleda.Ubacim je u leziste ona ispadne.Definitivno one zakacke sa zadnje strane nece da u one rupe na tabli.Cak sam jednu i polomio.

Ljudi pomagajte Pioneer DEH2200UB ceka da se ugradi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista situacija i kod mene, cak sam isao da zamenim masku ali ista prica i sa drugom, los odlivak valjda. Stavis masku i kad ubacis muziku ona je pritegne tako da ne mrda nigde. Probaj tako, kod mene stoji. To je valjda cena privatnih manufaktura. Deltu nisam ni smeo da zovem da pitam posto je kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa puntom takođe dobio onu fiokicu :realmad::realmad::realmad: .

Masku sam kupio u kit komercu , bila je nešto sitno ne mogu da se setim. Bilo je minut posla zameniti sve (pročitao uputstvo na nekom forumu). Leglo ko dupe na nošu. Ne može da se provali da nije original. Samo nisam imao para za pionir :crybaby: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci moracu malo da se patim da bi je namontirao.Pa dobro mola cu se potruditi.

Hvala u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš šta da se patiš, fioka se vadi tako što zavučeš dlanove unutra i pritisneš na gore i povučeš. Masku samo gurneš i klikne na svoje mesto, ima male metalne žabice koje je drže u mestu. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Ocigledno nisi procitao prvi post.Ja sam fabricki kasetofon izvadio bez problema.Problem je ocigledno sto su te zabice kod mene plasticne i nece da drze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj u SkyCar da li imaju, ja sam moju platio 500-600 kinti ali sam tamo kupio i Alpine, ne znam da li prodaju posebno, vidi se malo da nije original ali leži baš lepo, ko ne zna ne bi ni provalio da je jeftinarija...

Ako se zaputiš tamo, teže se nalazi a cura ne zna da objasni, to je u YUBC na NBGD, kad ideš iz smera brankovog mosta, odma uz pumpu tj posle nje 10 metara skreneš desno u YUBC pa odmah prva levo, kroz sam kompleks i ideš tako do čini mi se druge desne, videćeš sa desne strane na zidu veliki znak na samom zidu kao grafit, piše SkyCar jelte :)

Telefon 2138773

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugradio pre neki dan sa istom mukom, odlivci nisu bas najprecizniji tako da treba brutalna sila da bu uhvatili zubci sa strane i da sve legne a pri tom se pomolite da isti ne puknu, znaci zapeo muski i sve lepo leglo. Posebno obratite paznju na gornji deo instrument table da se zavuce pod plastiku da bi mogla sto vise da pridje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi hvala na savetima.Uspeo sam da ugradim.Malo sam obrusio donji deo maske i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...