Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Imam jos dve maske pa cu ovih dana kad budem imao vremena da isprobam neke varijante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje, ali ovo ne lici ni na sta.

Bez ovih "gospod pomiluj" branika, usisa na haubi, obrvica, duplih izduva i ostalih cuning detalja.

Dedra je kockast auto i prilici joj stara skola, neke lepe felne, spusten i clean fabrika look. ;)

Nesto slicno ovome:

th_Dedra1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna je druze, ja mislim da bi zatamnjivanje farova i stopaljki dalo extra kontrast na ovu belu boju, i mozda cak i crna hauba! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Niksha

Pa sve sto sam uradio na autu uradio sam na drugim delovima. Tako da mi je potrebno jedno 1-2h da sve vratim na standard. Malko sam se zezao i sredio auto pa kad mi dosadi vraticu ga na standard. A i ovako sam planirao najesen da sve vratim na standard i da ga zalepim za zemlju. Nabavio sam KYB stelujuce amortizere i KONY opruge -30mm. Samo se plasim da ne bude previse niska. Ne planiram da je prodajem a imam delova na pretek. Tako da cu probati sve varijante sredjivanja pa koja bude najbolja ostaje.

Pazi meni je ovo pored prevoznog sredstva i jedna velika igracka jer imam jos i Golf 3 TDI karavan, Mercedes 190E i Zastavu Poly. Nadam se da me razumes :w00t::smoke:

@Danilo

Da li samo hauba u crno ili hauba krov i gepek? I kako se zatamljuju farovi?

Znam da ima program za slike tako da mozes da modifikujes svoj auto ali ne znam ni koji je program niti bih znao da radim u njemu. A bilo bi interesantno da se isprobaju neke stvari na taj nacin.

Edited by Dexxter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da razumem, imao sam ja jednu "igracku" sa motorom iz Lancie Dedre. :) Ali to nije razlog da auto izgleda kao Betmobil, privlaci paznju prolaznika, ali na pogresan nacin.

1-2h je generalno malo vremena, vrati na auto na std, i kad bude "vremena" pojuri neki 2.0T, onda ce svi da izbece oci. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

KOd ovog auta volim sto kad neki tatin sin sedne u "besan auto" od 30000 e, normalno dizel, pocne da "pali", dodam gas do daske i vidi mi samo auspuh!!! Iz Bg sam isao sa 240 km/h i moze jos!!! nisam uspeo da sve izvucem iz njega!!! Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja sam imao Renault 21 2.0 turbo skoro dve godine. I menjao sam ga za ovu Dedru. Blokada mu je bila na 255km/h. Ludo sam se provodio sa njim. Ali mi vise brzina ne predstavlja zadovoljstvo. Jer imam i Suzuki RF600R koji isto toliko juri. Ovaj mi je legao bas super. Mala kubikaza a ide kao zvrk. Inace i sve ovo mi je vec po dosta veliki trosak za registraciju tako da mi ne treba veci motor.

Jedino ako bih nasao neki Uno Turbo pa da sve to prepakujem na ovaj drugi motor od 1.6. A da ovaj moj cuvam. Mislim da uz neke prepravke moze da se odradi. Stim sto bih morao i motor da sredim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih samo haubu i eventualno krov, gepek ne bih. Far mozes da otvoris i da ofarbas ravni deo koji nije konkavan i ne razbacuje svetlost u crno, a mozes i da prelepis folijom far od spolja (ima bas za farove to).

Evo kako ide dedra od moga strika, snimljeno pre nekoliko sati:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis na unutrasnji deo stakla da se prefarba ili da se reflektujuca pozadina ofarba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xexexe, ide ide nego šta nego ide :thumbsup: Ali nažalost moja ne ide :crybaby: jutros kad smo pokušali da je upalimo samo se čulo tu tu tu ping i ništa ! Šta je bilo ?! Da nisu otišle četke na alternatoru ili alanseru, šta da radim ? Zahvaljujem unaprijed ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih samo haubu i eventualno krov, gepek ne bih. Far mozes da otvoris i da ofarbas ravni deo koji nije konkavan i ne razbacuje svetlost u crno, a mozes i da prelepis folijom far od spolja (ima bas za farove to).

Evo kako ide dedra od moga strika, snimljeno pre nekoliko sati:

Nemo da mi Dexxter vrne turbinu na moju dadricu pa da vidite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog definitivne potrebe za karavanom ova Dedra ide na dobos. Znaci auto je na prodaju. A imam u planu da uzmem neku Libru karavan. To mi nekako najvise odgovara.

Cena je 2800e i dajem sve sto imam uz nju. Znaci jos jednu istu takvu i jos dosta dosta delova. 3 seta felni, original branici i hauba i stopovi........ Auto je u bukvalnom smislu u perfektnom stanju. I sve je ispravno. Pre mesec dana je registrovan a pre nekoliko dana sam se vratio sa mora sa za 1400km potrosila je 110L goriva.

065-5777657

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez ljutnje, ali ovo ne lici ni na sta.

Bez ovih "gospod pomiluj" branika, usisa na haubi, obrvica, duplih izduva i ostalih cuning detalja.

Dedra je kockast auto i prilici joj stara skola, neke lepe felne, spusten i clean fabrika look. ;)

Nesto slicno ovome:

th_Dedra1.jpg

Slazem se u potpunosti. +1 od mene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan dobar dan...:):):)...vidim lepo sve to ide vole se ovi dedrashi nema sta :)...Iskreno moje mishljenje za belu dedru bi se drastichno razlikovao od vasih pa ne bi o tome jer su ukusi razliciti....a linija izmedju kica i extremno dobrog ukusa je zajebano tanka... ostajem bez komentara sto se toga tice...Elem mene zanimaju neke informacije koje sam procitao ovde... pa me neshto zanima...Na koju foru sa dedrom od 116kw picish 244 i sl... i moze josh...i te sve brzine koje postizete bez budzenja i chipovanja na koju foru? Ili mozda volite fazon ribarskih pricha...? :) :)

Iskreno ja mog nisam picio vishe od priblizno 230.... a recimo imam malo vishe konja od vas...?Otkrijte mi tajnu molim vas......u cemu je caka? Hvala unapred....

P.S. mislim da preterujete malo........Nemojte se ljutiti nista lose ne mislim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na koga si mislio sto se brzine tice? Moja ne moze toliko ni da je vuce ferari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...