Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 13141

Stilo JTD - više pitanja...

Recommended Posts

Guest 13141

Pozdrav svima!

Kupio sam Stilo jtd 80ks pre par dana i imam nekoliko problema,uglavnom kozmeticke prirode,koje ne mogu da resim!

Procesljao sam ceo forum i nisam mogao da nadjem odgovore na sva pitanja!

1. gepek nece da mi se otvori svaki put kada stisnem komadu na kljucu vec moram da drzim malo duze ili pritisnem par puta,pretpostavljam da tako nije fabricki predvidjeno?

2. unutrasnjost mi je dvobojna,donji deo table i tapacirung su mi bez boje,koja se uprljala,prilicno! i ne mogu da je ocistim pa ako je neko imao ovakav problem da mi preporuci neko sredstvo za pranje.

3. maska oko komandi za klimu,koja je manuelna, se odvojila sa donje strane pa malo strci i nece da se vrati,ne znam da li je na zabicu ili je nesto puklo pa ne bi da napravim jos vecu stetu!

4. na pragovima podno zadnjih vrata se izgubila boja,sa obe strane,kao da se izlizalo ili ofucalo,ne znam ni kako da opisem a nisam primetio u gradu da jos neko ima takav problem pa me zanima da li je uobicajeno ili je kod mene ostecenje?

5. imam onu jeftiniju verziju konzole koja prolazi izmedju sedista pa me zanima da li moze nekako da se ugradi ona sa naslonom za ruku?

Znam da je ovo puno pitanja ali nemam drugi nacin da resim ove probleme. Hvala vam svima unapred i nadam se da cu i ja vama nekad biti od koristi kao sto ste vi meni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Za pocetak promeni bateriju u kljucu pa onda posle idemo dalje ;);)

2. Imas u svim radnjama koje prodaju kozmetiku aktivnu penu za ciscenje enterijera koja je odlicna za ove stvari... Na njoj imas i uputstvo za upotrebu

3. Probaj slobodno da udaris jace ne bi li je vratio... Ako ne moze verovatno pukla zabica... Tu plastiku sigurno mozes kupiti kao rezervni deo

4. Uobicajeno je za automobile koji su dosta presli... Uglavnom kamencici udaraju u taj deo i on cesto ili matira ili se skine farba... Na mnogim automobilima na tom mestu postoji plasticna folija...

5. Moze, samo ces tesko naci da bude iste nijanse tapacirung kao kod tebe... Oglase u ruke, trazus delove za Stila i sigurno ces naci

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Ako se radi o daljinskom zakljucavnju onda onda treba podmazati i li ocistiti doticnu bravu.

2.Ne bih mogao da ti preporucim nista konkretno,ali ima masa sredstava,jeftinijih i skuplji,ne znam koliko su efikasna.

3.Na zabicu ili sta vec,samo polako,ako vec nesto nije osteceno mora sve da nalegne na svoje mesto.

4.Dobar zakljucak,izlizalo se,mozes da ga ofarbas ili postavis one lajsne ili kako se vec to zove,mislim da ima tema na ovom forumu o tome.

5.E ovo vec ne bih znao.

Neka je sa srecom i da se u zdravlju vozis! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za ovo prvo, vrata gepeka, kad se koristi kljuc za njihovo otvaranje, otkljucavaju se tako sto se drzi to dugme za gepek bar 3 sekunde, i to je normalno i nemoj da se sekiras oko toga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za gepek je MarkoJTD upravu. Kada je zakljucan auto pa hoces da otkljucas samo gepek, moras da drzis dugme 2 ili 3 sekunde da bi ga otkljucao. Ako otkljucas ceo auto, gepek se otkljucava odmah (ukoliko u kompjuteru nije aktivirana opcija da se gepek ne otkljucava tj. boot open, ili tako nekako).

Pozdrav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2. Pogledaj u kuhinji da nemas axel sgrasso, jer je to trenutno najbolji odmascivac koji postoji a mozes ga koristiti bas za svaku stvar koja je strokava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 13141

ljudi,pa vi ste sjajni!!!

imate pivo od mene cim bude prvo okupljanje :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

za masku sto ti strci...Nemoj da udarcem probas da resis, vidi prvo da nije ta maska skidana, pa nije lepo vracena, tako da zabica nije otisla iza nego ispred ako me razumes...pa je onda otkaci celu lepo i vrati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...