Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
chikavili

Neki Fiat na Gazeli...

Recommended Posts

Guest 11765

Ima dve Modene u gradu, crvena (koju si ti stigao :) ) i jedna crna, isto sa E tablom. Sledeci put se ne priblizavaj toliko, istopice ti branik :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2273

Pa ovo nije modena nego 430. A i mislim da što modene, što 430 ima daleko više (od 2) u gradu. Ipak je ovo preveliki grad sa velikom količinom novca u njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vili,zaista Scuderia? Sa one 2 sive trakice preko haube i krova i crnim retrovizorima? I sa 510 konjica? Uuuhh kako bih ja to voleo,uzivo,da vidim,cujem... itd, ah,necu vise,majke mi! Jel to cedo samo u prolazu ili smo pocastvovani njegovim prisustvom na duze,da li neko zna?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 11765
Pa ovo nije modena nego 430. A i mislim da što modene, što 430 ima daleko više (od 2) u gradu. Ipak je ovo preveliki grad sa velikom količinom novca u njemu.

pardon, od pozadi svi lice :) ja pobrkao. modena nosi oznaku 360 :)

Ja znam za dve modene, poznajem lika koji vozi crnu. ( dozidjivao mi zgradu :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2273
Vili,zaista Scuderia?
Po zadnjem delu bi se reklo da je Scuderia :). Više ove plastike od difuzora i 2 cevi više i uže u odnosu na običan 430 gde su 2 x 2 cevi dole u krajevima branika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim dobro sliku jer sam na forumu preko mobilnog! A da li se vidi pise li Scuderia ispod 430 pozadi na mrezi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...evo, da se bolje vidi... :cool

scuderia.jpg

:mrgreen:

Pq12ylWr.jpg

A, kad se Vili već nije usudio da vrati Punto brzinu niže i lupi po gasu kako bi videli i prednji deo, ;) , evo još fotografija :

gxTijQ9.jpg

aV11W9KA.jpg

gxTimki.jpg

gxTioPr.jpg

Pq12zWI9.jpg

gxTiBi9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste Scuderia sto mozete da vidite ovde:

scuderia2.jpg

Ima fenomenalan zvuk, turirao ga je dok je bio pored mene, ali nisam na vreme stigao da izvadim aparat i prebacim na video. Isao sam do skretanja za Altinu maltene iza njega, posto zbog krkljanca na auto-putu nije mogao da mi pobegne :D

Jedino sto nisam bio u Puntu, vec u burazerovom Clio-u ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2273

Pa kolko vidim ovaj nema crte (što ne znači da nije Scuderia). Ne čudi me, obzirom da su i one deo dodatne "opreme" i koštaju budibogsnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nismo ni mislili da je obican F430 (osim par pojedinaca :)). Ja lepo rekoh da je na mom filmu i fotki Scuderia, a ne obican F430, a takodje i drugi su pomenuli razliku.

Za ovaj Bane?®ov snimak sam mislio da je obican F430, za sta se ispostavilo da ni to nije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2273
jeste li sigurni da je ovo obican F430??
Sigurni smo da nije. Kao što smo i napisali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mene je sustigao kod hotela jugoslavije ali nikako da me obidje tek na pravcu kod siva i to jedva ja 60km/h a on jedva 65km/h. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
i mene je sustigao kod hotela jugoslavije ali nikako da me obidje tek na pravcu kod siva i to jedva ja 60km/h a on jedva 65km/h. :lol:

To je zato što poštuje italijanska vozila. Da si bio u Nemcu preveslo bi te dok si reko KEKS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu i ja da potvrdim da je u pitanju Scuderia, na zahtev moze biti bez crne trake koja ide preko haube, krova i zadnjih vrata... Inace evo je u mom "signature"-u, pravila drustvo Alfi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2273

Lepo što je sada na zahtev, pošto su se te štrafte na challenge stradale doplaćivale, onako... fino :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...