Jump to content
FAS Goran
Guest 11886

Savet pri kupovini Fiat Stilo

Recommended Posts

 

cxcb470601.jpg

 

Mene mrzi da tražim onu moju sliku sa Alfom 140ks.  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,doslo je vreme da se podmladi vozni park fiata :) Preko prijatelja i kolege nadjem Fiat stila 1,6 2004 god,sa famoznih 27000 na satu,naravno ne verujem,moram da vidim,pogledam,auto je bukvalno kao nov,ja ne mogu da vam opisem kako to izgleda,pa me zanima kojim metodom,i da li postoji servis koji moze da utvrdi pravu kilometrazu,postavicu par slika koje sam slikao taj dan,Naime,fiat je navodno kupio novog matorac koji je 1927 godiste,i koji je umro,auto je stajao 4 godine,video sam njegove originalne dunlop gume koje su kao nove iz 2004,farovi su kao novi,trunku prasine nemaju,enterijer,pa to ne moze tako da se opere i sredi,imao sam stila 2003 i znam kako je stanje dugmica posle 170 000,kako se ljuste,tj onaj lepljivi deo,rucica menjaca,volan...sedista...

 

ali mi i dalje ne ide u glavu...

 

kako da ga proverim?

ima li nacina? stvarno sam u dilemi jer je auto bombona kako je dobar

 

IMG_3877.jpg  IMG_3876.jpg

 

IMG_3874.jpg  IMG_3873.jpg

 

IMG_3875.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U rikverc :laughing:


Mada ko zna.Inace najbolji Stilo na forumu,je vlasnik kupio takodje od nekog cice koji je u medjuvremenuo umro :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je presao samo toliko.Vidis kakav je enteriker pogotovo ova svetla boja, a to se lako isprlja...Meni super deluje ovako po slikama, najbolje bi bilo da ga prikacis na dijagnostiku i vidis sta i kako...Cak i da mu je vracana kilometraza, presao je manje od 90% stila kod nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U rikverc :laughing:

Mada ko zna.Inace najbolji Stilo na forumu,je vlasnik kupio takodje od nekog cice koji je u medjuvremenuo umro :D

Samo da se ne povampire i proganjaju nove vlasnike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je cena u pitanju?

 

Kilometrazu mozes jedino da proveris na Examineru.


Ali ako je profi odradjeno onda je i s njim tesko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da malo tražim dlaku u jajetu :)

 

Boja zanjeg branika i boja krila mi se ne gađa baš. Kao da su gepek vrata i zadnji branik druge boje.

 

City dugme je musavije nego kod mene, a moj ima tačno 198 000.

 

Zašto bi čovek 1927 zatamnio stakla? :)

 

Može i elm327 dosta da kaže ako se lepo pregleda sve.

Daj još slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi ga,za te pare deluje ok ne vezano za kilometrazu.Ako spustis jos 200 -300 to je super ponuda.

 

Igore a sta mislis o skracenoj rucici rucne kocnice?Jel to tako islo u ove restyle ili je neko skracivao?

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to ne videh još :)

Dobro si primetio. Mada deluje malo kao i da je samo loše vraćena koža ručne.

Rekao bih i po spoju oko dugmeta za city da je centralna konzola skidana. Verovatno je bilo jedno dubinsko pranje pa zato tako i izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je malo jaka cena za to godiste ali sve zavisi i od opreme sta ima.

Vidim da ima i naknadno ugradjene parking senzore ako se ne varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu naknadno urađeni senzori i to još nisu ofarbani.

 

E da, jel i na benzincima od 2004. išao cajger 30,60,90 ili samo na dizelima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koza je navucena nesto cudno,nije skracena to sam gledao,a stakla je zatamnio sadasnji vlasnik.Kao i parking senzore.Nemam jos slika nabavio bi ih,ali je vreme napolju ocajno auto je musav i prljav sada...


I jel moguce da nema asr ovaj model? moj bivsi stilo je imao a bio je stariji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da je bezobrazan da skida sa 200k na 27k, vrlo moguce da je presao do 100k, pa je vracen. Slozio bi se sa Igorom oko branika, i Citz dugmeta, mada opet nista ne mora da znaci. Mozda ga je deda cukao pa je farban da stvarno bude picnut.

 

Takodje zazor kod centralne konzole je prevelik, tako da je ista skidana, iz kog razloga, ko ce ga znati, vrlo moguce dubinsko pranje kao sto je Igor takodje rekao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrlo moguće s obzirom na to da je 2004.

Otprilike su 2003 počeli da štede sa opremom.


@Zrnkemiki drago mi je da se slažemo :)

Inače, voleo bih da vidimo kako su mu vratili ventilaciju iza naslona kada ovaj lagani deo konzole nisu uspeli da sastave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provericu ovih dana,mislio sam da ga odvezem u auto-garant u Cacak iili negde u Kg da ga proverim,posto mi lik daje da ga ga vozim kod majstora ili gde ja hocu da ga proverim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle :D

 

Moj Stilo je uzet sa 150-200.000 km, mahom ga je vozila supruga prijatelja od kog sam uzeo auto pa je volan i posebno, ali malo i rucica naebala od prstenja. Zena radi u BG pa je 2-3 puta nedeljno isla na posao Stilom.

 

Inace nemaju dece ali imaju 2 psa, srecom malecki psi pa nisu nesto urnisali unutra :D

 

Ovaj Stil gore dobro izgleda, a 27000 koliko je dobro ako je istinito, toliko je i lose ;)

 

Ima jedna anegdota kad je brat kupovao nekog punta 1 i deda koji ga je prodavao se kleo u sve da je prava kilometraza 65.000km

Kad su otisli da pogledaju, deda i dalje se kune u km i u fazonu "de ja da vracam...."

Pogledaju malo bolje a na satu pise 650.000km!!!

Kaze deda, "Hebiga deco sta da vam kazem, bilo 170.000km, a deda se zaebao pri vracanju, ne vidi dobro...." :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako nije prešao mnogo i baš je lep primerak.

Cena je okej ali probaj da spustiš.

Ne strada auto samo od kilometraže. Koliko god da je čuvan ipak je to auto star 10 godina.

Nemoj da očekuješ da neće biti ulaganja.

Kaiševe i španere svakako mislim da treba promeniti bez obzira na malu kilometražu.

Nemam oko za detalj kao kolege ali mi je ova jelkica na ručici migavca misterija.

Neću da budem bezobrazan i da pretpostavljam zašto je tu.

U zdravlje da ga voziš ako ga kupiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa kolegom,jer bolje je voziti ga po malo nego da samo stoji.Tako da, posto noje mnogo presao, opet ce biti nekih ulaganja.Ali u svakom slucaju kazem, i da je vracana kilometraza, opet je manje presao nego vecina stilica u srbiji.I da je vracana, nije vracena vise od 100 000.Moje misljenje je da se isplati uzeti taj auto.Samo vidi da povedes jos nekog sa sobom i da detaljno pogledate auto uzivo, jer preko slika, nije isto kao i uzivo, nesto se mozda nece videti.

Samo me malo muci ova prica oko kupovine auta koji je imao bar 70 i nesto godina kada ga je kupio...hmmm...to se bas ne cuje cesto :D

Ali kapiram da cemo i mi forumasi biti takvi, zilavi vozaci...Vozicemo, dokle god vidimo :D

Edited by Angell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...