Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sačuvaj ove fotke. Sa njima u sledećoj rundi takmičenja "najprljaviji auto" sigurno ulaziš u finale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu da kvarim srecu onima koji vole nesto da dobiju,pa makar i kijavicu.Inace,sad je cist kakav je bio zimus.wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre, ima ona ručka da se kupi sa platnenom četkom za pranje u koju se natakne crevo... možeš makar malo da ga ispereš čisto da se kaže da si ga prao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to imam.Al dok izadjem iz ulice na glavni drum,jedno 300 metara,ko i da nije pran.Extra sto su sve ulice u Zelezniku kaljave do kolena...Zali boze smrzavanja.dry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visok je jer je bio podignut na dizalicu.Sasvim je OK kad legne.thumbup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to imam.Al dok izadjem iz ulice na glavni drum,jedno 300 metara,ko i da nije pran.Extra sto su sve ulice u Zelezniku kaljave do kolena...Zali boze smrzavanja.dry.gif

:wallbash: Slična situacija: imam 150 m kolskog puta od kuće do ulice, koji svake godine u ovom periodu izgleda kao delta Misisipija... samo aligatori fale. Ne perem kola od novembra do aprila, besmisleno je :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prljavstina sluzi kao zastita od soli ;) imam istih problema kao i vi tako da :realmad::wallbash::realmad::wallbash::realmad::wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Hah, tako se i ja tešim. A onda, svakog proleća pranje odozdo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta radi BigFootonja?

Jel znash da imamo prinovu. :)

(Chitaj: mnogo little footonjica :heart: )

image.jpg

Jaoooo,pi,pi,pi,de si nasla toliko belih misova?Trebace ti veci auto,neki Stilo karavan il slicno.thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palo jedno skidanje blata,cisto da se vidi kako sve to izgleda....

IMG_6051.jpg

IMG_6054.jpg IMG_6055.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

To cu da resim.Nabavio sam sve sto mi treba za peskiranje.Kompresor,pistolj,dobru volju...Kad malo provezbam bacicu se i na tudje felne.harhar.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne mu odlicno stoje. Pun pogodak je bilo ovo farbanje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silom prilika sam morao da ih stavim nezavrsene.Imam i farbu za spoljnu ivicu,karmin crvena....al nije mi se dalo...wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ti bravo izgleda u najmanju ruku kao da ima 5-aka ispod haube B) ,bez plina :D

Ove crne felne su mu bas cucnule :thumbup:

jedino sto rece Togo :welcome: ,sad si sebi nabacio obavezu da mu sredis i diskove i dobose :unsure:

ovako otvorene felne jednostavno traze da se sve da sija ili da bude u nekom koloru

ne ide na ovakve felne B) ,ona ridja boja ispod :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koju boju da farbam kocnice....Crvena mi je nekako......Mozda crno ili sulundar..question.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ide na ovakve felne B) ,ona ridja boja ispod :no

Pa kad bi malo vozio auto mozda i ne bi bilo rdjavo!!!!

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vaze se kilometri predjeni na kamionu slep sluzbe, tako da ni ti nemas neki veliki broj kilometara...

whistle.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sasvim slucajno naletim na radnju sa auto delovima Auto Dacha.Ispostavi se da imaju gomilu original delova za prvu ugradnju za Fiat.Meni za oko zapale zadnje zavesica za Bravo.Ima i za druge Fiate.Takodje imaju Metalne pragove za Stila.Takodje imaju izbor originalnih sajli.Od svega ja pazarih zavesice po ceni od 1000 rsd par.Koga zanima moze da pita na 065 2000 896.

IMAGE_032.jpg

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas sam se skoro pitao da liimaju te plasticne-fabricke za bravo... video sam ih na nekoj oktaviji cini mi se i ne izgledaju lose :)

kad montiras? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U subotu.Treba da vidimo da li postoje i prednje fabricke zavesice.Ako ima,i da li ih on ima u magacinu.Ako nema moracu da kupim one Spiderove.Skuplje su od ovih i nisu original al su prilagodljive.Ove zadnje treba da me spasu stroke na zadnjem staklu,a prednje od blatista koje baca na sebe sa strane...rolleyes.gif Lepota ovih originalnih je sto se nista ne busi,srafe se na postojece rupe koje drze zadnji branik.

Edited by bokija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...