Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pre izvesnog vremena izgubio sam deo antifriza i zaradio vazdusni cep u grejacu kabine :| Ne mogu nikako da ga nateram da pomoli nos u prelivnoj posudi i da ode na slobodu.Dodje mi da mu sipam caj za bebe protiv gasova ne bi li prestalo da zubori u kabini.Gledajuci slike na http://www.cannonballforums.se/forum/viewt...+kabine#p368372 pokusavam da shvatim pod kojom osom da nagnem auto da bi mu pomogao da podrigne.Dakle,sta vi mislite?Da li na jaku strminu ravno prednjim krajem ili odici levu stranu ili desnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako izgleda Bravisa kad obuje velike cipele.195/45/16 na 7,5 incha.Iznenadilo me da i nije tako tvrdo ko sto sam mislio,samo sad manje reaguje na okret volana,ali zato ide bas tamo gde si ga poslao.Inace tockovi su drasticno tezi od originalnih Miki Mausa.Evo, onako na brzaka kako to izgleda.PS nemoj da je neko pomenuo spustanje,nista od te price. :lool:

gx21E8br.jpg

gx21EkF9.jpg

PqMV10i.jpg

gx21EECi.jpg

aV1Df7A9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toyo.195/45/16 6200 sa montazom i balansiranjem po komadu, AP Sport.Uprkos krupnom dezenu tiha guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno mu cuce :evil::evil:

p.s samo kad bi spustio auto malo :idea: :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mu lepo stoje, samo imam jednu sugestiju (ozbiljnu) - s' obzirom da si stavio 195-icu na 7,5 jota, kloni se ivicnjaka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno.Ali,za razliku od Pirellija pozadi koji su iste dimenzije a felna je starija od gume Toyo nadilazi felnu za 1mm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veri najs, čestitam. Poznate su mi felne i mislim da lepše pristaju Bravu nego Puntu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto rekoh gore,iznenadjuje koliko su tihe s obzirom da je dezen na oko krupan.Gume sam kupio da bi imao nesto najjeftinije sto mi odgovara u dimenziji,a one me bas prijatno iznenadise.Sve u svemu OK su a po ceni jos samo ima Barum u toj dimenziji,a posle je sve od 10000 pa gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beše Hitris nema u toj dimenziji? Syneris mislim da ima, ne znam koja je cena, zapravo ne znam kakva je guma uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tigar nema uopste 45 profil,cak ni 50 u dimenziji 195.Od jeftinijih samo Toyo i Barum i iste su cene mada vulkanizeri kazu da je Toyo neuporedivo bolji.Za sad nemam primedbu na njihovo misljenje :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje su ti bučnije, stare GoodYear GT2 ili nove Toyo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

a super su felne, i ja sam na 1.2 bravu imao 7.5j 16" ali sa 215/40 gumama .. i isto misljenje imam uopste nije bio tvrd koliko sam mislio da ce biti, jedino tezina volana i tromiji start..

e sad pored estetike pomiri se sa ovim, da ces sigurno u narednih 10tkm ako ne i ranije imati cackanja na trapu, ja sam imao bukvalno nov trap kad sam stavio 16" 7meseci kasnije, otisli amorti napred, spone, 1xkugla, i viljuska cela, sve oko 200e ali uzrok su samo 16" bile, mada mislim da se i isplati jer izgleda brehebeno. Ali da opet imam brava stavio bih mu samo one fabricke od trofea 15" sa 195/50 lepo izgledaju i super se voze i malo spustanje i ful :)

aj daj malo slike unutrasnjosti ? jel imas kozni volan i bele cajgere ? ja ih nisam imao ali izgledaju brutalno totalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo izgleda i u prirodi. Jutros sam te video...uključivao si se na autoput.Onako laganica motaš volan, vidno se znojiš ali lepo znaš kako lepo čuču novi kotači:mrgreen:

p.s. ako već nećeš da budžiš dalje auto ajde nabudži avatar....da mrav gura tvoju novu felnu.nemam photoshop na poslu, al mislim da bi crko od smeha kad bi video to. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema znoja,volan je tvrdji za nijansu,ceo auto mekse shalta zbog tezih tockova.Nista ne lupa i ne trese,samo na neravninama brze prati konfiguraciju pa zato malo sitno zaigra gore dole.Naravno izgubio sam start ali je kruzing elegantniji.U krivinama ide ko svinja,di okrenes volan on tamo ide,naravno zbog sirine guma sad je volan malo inertniji.Za sad ne osecam razliku u potrosnji jer :cool verovatno bi drasticno skocila kad bi potero malo zivlje,al se trudim da svuda krenem na vreme. ;) Inace primetio sam da se malo spustio zadnji kraj a tockovi stoje jedva malo u negativu dok su sa starim gumama bili ravni.Mozda dobijem besplatno spustanje vesanja. :lool: BtW to nije mrav nego Kotrljan,buba koja gura komad balege naokolo a ovo je vise stilski da bi trebala jedna velika buba za ceo svet,kad vec moram da ti crtam :idea: inace ovako je izgledao sa starim kotacima

aV1OkxA9.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 5866

ma nema sta isto on ide samo start malo tromiji..

evo ti moj ex bravo na 16"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohne ABS.Patosirung i volan zagrizi :lool: I da imam ABS sad mi ne bi trebo.Zbog mase tockova i prianjanja ne moze da blokira osim u extremnim situacijama kad resis da provalis pedalu :shock: Zaustavni put nije duzi ali je bez blokiranja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10061

Bokija,auto izgleda mnogo lepse sa felnama,bio je skroz ne primetan,sad je kao bombona,smeknuo sam ga uzivo,sve pohvale =]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si me vido?Obicno snimim sve sto je Fiat u prolazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10061

Ma mi smo komsije,znam ja tvog brava;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo.Nego kad smo kod tockova,snage....i ostalih nuspojava vezanih za promenu tezine tockica,moram da vam kazem sta sam radio.Svratio sam kod momaka koji stavljaju Chips u aute i pito ih koji ukus imaju za moj afto.Rekose mi da bi moglo oko deset konjica malo torqa i sve to za 200-300 obrtaja pre nego sad.Al na kraju mi rekose da to zadovoljstvo kosta 300 okupatorskih parica pa mi pokvarise ukus.Sta mislite?Vredi li toliko,ili koliko? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam vodio Bravca kod veterinara da ga chipuju...Vezase ga da ne pobegne ,skinuse mozak pa onda pade ubedjivanje.Dobri su momci iz Smarta,da sam jos malo osto mogli su i mene da chipuju da glasam za demokrate :shock: Elem,zavrsismo,ja njima reko 300 puta HVALA i izadjo na ulicu.Stvarno lepo,pocinje malo ranije da se budi,ne stenje toliko pod klimom i jedva da se oseca malo vise snage.Sve u svemu lep poso,sad je malko ubedljiviji,jer od kad sam mu stavio one bukagije od tockova bio je malko zatupio.U glavnom trebalo bi da sam dobio ovo

aV4AO00.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...