Jump to content
FAS Goran
T-JET

P: Supersprint izduvna grana Punto mk.2 1.2 16v

Recommended Posts

dodajem sutra sliku cim slikam....inace grane je supersprint nikad lupana varena i ostalo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vauuu,imao sam takvu granu na mom Puntu koji je leteo a zvuk je bio fenomenalan.

Svaka preporuka za tu granu! :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mom proslom Puntu je bila drugacija a isto je Supersprint! Mozda ovo nije od istoimenog proizvodjaca! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

21721.jpg

Grana je supersprint al tesko da moze da ostane ovakva kao nova posto je tu malo vruce....al kako god to je ta grana...nije pravljena kuci u garazi i savijana kod gige u supi...grana se srafi sraf na sraf nema secenja i ostalog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba mi pomoc vozim 1.2 16v i ova grana odgovara ali ovde ima samo 1 prikljucak za lambda sondu a kod mene postoje 2 lambda sonde!!!Citao sam da tu moze da bude raznih problema koje nezelim.Luka mi je predlozio da napravimo prikljucak za tu drugu sondu.Plus sam citao na supersprint sajtu da je ova grana za race!!!!Race use only!!!Ako ima neko ko zna sta da radim savet ili slicno...molio bihhvala unapred i pozdrav svim na forumu!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja imam istu tu granu na puntu i odlicna je.druga lamda je na katalizatoru a ne na grani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj vozis 1.2 16v sa dve sonde.OK znam da je na katalizatoru zar nece da pravi neke lampice nebih da mi pravi probleme da me glava boli.sta se radi sa tom drugom sondom kakav je zvuk i jel se oseca malo u perfomansama trebalo bih cekam odgovor hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekaj vozis 1.2 16v sa dve sonde.OK znam da je na katalizatoru zar nece da pravi neke lampice nebih da mi pravi probleme da me glava boli.sta se radi sa tom drugom sondom kakav je zvuk i jel se oseca malo u perfomansama trebalo bih cekam odgovor hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedna sonda ti stoji na grani.obrati paznju dole otprilike pre krivine ima mesto za sondu ,druga je na katalizatoru.ne pali nikakve lampice a za performanse ne znam sta da ti kazem.ja ga imam oduvek sa tom granom tako da ne znam kako je bez nje .a zvuk definitivno nije kao bez nje.niko ko cuje auto ne veruje da je 1.2 16v

Edited by pozarevljanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugar videceu da danas odem do Luke pa cemo videti sta mozemo da uradimo ako mi nece paliti lampice chech engine ili sl verovetno cu je uzeti na sajtu supersprinta sam video i granu za 1.2i i ona ima prikljucke za 2 sonde.ali na sajtu pise 1.2 16v sporting sto je moj motor doduse moj auto je i jedan od retkih 1.2 16v CVT speedgear....ako se neko jos razume ako moze neka pomogne svojim komentarima pozdrav svima na forumu!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam bio do Luke kupio granu montirali je i moj auto ima 2 sonde za granu 1.Morali smo da produzimo kabal sonde lemljenjem i drugu sondu ostavili ukljucenu samo smo je vezali za karoseriju.Uglavnom upalila mi se lampica za kvar sad moram da dijagnostiku da vidim sta je a verovatno je sonda ili sl.Uglavnom problem u najavi molio bih ljude sa foruma za pomoc.Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najpametnije bih bilo navariti prikljucak za sondu.....videcu sa majstorom sta mi kaze da nezeznem motor itd bas sam se smorio i iznervirao moram da nadjem resenje ili navariti taj prikljucak ili uzeti taj slee kako se vec zove hvala puno ako moze neko jos da pomogne neka se javi.Ili cu vratiti granu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravi onaj distancer koji se navari na granu pod blagim uglom i sigurno

neces imati nikakvih problema. Ako ti nesto znaci ja mogu da ti pomognem

imam drugara koji ima auspuh servis to se odradi za 20 min i kosta smesno para.

Edited by kicerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala drugar ajde ja bih to odradio imam staru granu pa moze da se iskoristi da se navari na ovu granu.Grana je ista kao sa slike potpuno da libih moglo to da se odradi u ponedeljak trebao sam da idem na neke pripreme ali je otkazano, ja bih mogao u ponedeljak oko 13h moram da sacekam postara za pare.Gde se nalazi taj auspuh servis i ako moze broj telefona.Hvala verovatno cu i skinuti srednji lonac da dobijem rezak zvuk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...