Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Presvlačenje kožom

Recommended Posts

P1010092.jpg P1010096.jpg

Pre 20 god. opšiven prvi volan na mom vozilu, pa onda 10-ak volana odrađeno drugarima i tako je počelo moje umeće, a sa godinama rada se sticalo iskustvo potrebno za kvalitetan finalni proizvod. Tapaciranjem volana na vašem vozilu dobićete mekan i prijatan osećaj u rukama što doprinosi sigurnijoj vožnji. Volan obložen kožom izgleda elegantnije što daje otmen utisak celokupnog enterijera.

Pored tapaciranja volana radim presvlacenje kugle menjača, izradu manžetni menjača i ručne kočnice i sve to prirodnom i što je vrlo bitno kvalitetnom kožom.

Cene presvlačenja su:

  • volan 35e,
  • kugla menjača 12e
  • manžetna ručne 15e
  • manžetna menjaca 15e.

Za početak par slika volana koje sam radio, a kasnije ću dopunjavati temu novim i starim slikama, tj. radovima.

volan.jpg volan2.jpg volan3.jpg

Sve informacije i pitanja u okviru teme ili na kontakt tel: 063-827 3217

Neša

Kragujevac

Članovi Fiat-Lancia Club Serbia sa važećom članskom karticom i ličnim identifikacionim dokumentom koji izdaje Republika Srbija (ili druga država koju Srbija priznaje), ostvaruju popust od 15%

Svi članovi Foruma Fiat-Lancia Club Serbia ostvaruju popust od 8% na navedene cene

----------------------------

Tema ostaje otvorena za Vaša pitanja na koja će odgovarati Neša, preko korisničkog naloga

smeker192 :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ja prvi postujem na ovoj temi , ne kao smekerov drugar, vec kao dva puta zadovoljna musterija...detaljno I sa kvalitetnom kozom uvek odradjeno...khm, khm...a evo I mog volana na slikama, od Kangoo-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smekeru, da li radis reparaciju vec postojecih koznih obloga, pri tome mislim na oblogu menajaca na mojoj Bravi i da li je ista cena kao za kompletno presvlacenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogućnost reparacije već postojeće obloge je skoro nemoguća (osim ako je štep negde popustio pa da se to popravi), svako drugo i veće oštećenje zahteva izradu iznova. Popravka štepa ne košta ništa za članove, gratis. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Došao čovek i kaže hoću da mi od ovoga napraviš lep volan;

P1010140.jpg

videćemo kako će ispasti?! :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo napravljen "lep" volan:

P1010144.jpg

evo jedan od pežoa 206;

P1010141.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet nekih slika;

rover 45,

P1010165.jpg

reno scenik, megan(jedinica),

P1010204.jpg

golf četvorka,

P1010200.jpg P1010202.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel radite isključivo sa kožom ili bi ste mogli presvući volan i nekim drugim materijalom? Konkretno, imam neki stari sportski volan koji treba potpuno da se renovira a još od pre 10 godina (kad sam prvi put na slikama video enterijer BMW M3 CSL-a) imam želju za volanom presvučenim alkantarom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini volan koji sam presvukao skajem (veštačkim materijalom, pošto je alkantra veštak) uradio sam još pre 20 godina.

Radim uglavnom sa kožom ali ako nije neki zahtevan volan u pitanju mogao bi da se odradi i od drugog materijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koliko vremenski odradis volan, kuglu menjaca i rucnu, na Bravu naravno?

Da vidim kako da iskombinujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radis li volane sa onom perforiranom kozom - sto izgleda kao da ima rupice po njoj?

Da li postoji neka mogucnost da se prave na volanu ona zadebljanja ako ih sam volan nema?

Da ispadne nesto slicno ovome:

sq30.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad trenutno nemam tu perforiranu kožu, a što se tiče tih zadebljanja može da se napravi bilo šta po želji. :santa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo Nesho...Imam Fiat Stilo...drug chlan sam ovog foruma...koliko bi kostalo presvlacenje volana kozom,i da li bih mogao da ti posaljem poshtom?Pozzz i srecan rad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za članove foruma 32 evra presvlačenje.

Slobodno pošalji brzom poštom!

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

si radio neki volan od Nuova Bravo, meni je ok za sada, ali za ubuduce....mislio sam jedino rucicu rucne, koliko je ona...., jel se skida samo ona ili?

DSC_0757.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

PB121286.jpg

Odradio, ovako izgleda.

ručica se skida, ima matica odozgo ispod te plastike, cena samo ručice 10 e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti treba vremena za ovo? Npr ako bih došao u KG može li da bude gotovo isti dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...