Jump to content
FAS Goran
azdrav

Lanica delta 3 2009, prskalica fara

Recommended Posts

Da li neko zna gde može da se nabavi prskalica xenon fara za Laica delta 3 2009?

Prekopao sam internet i sve prodavnice i nema nigde.

Ako neko zna bar par number značilo bi mi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@azdrav

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Koji je problem sa prskalicom fara, da li moze da se sredi, fali neki deo ili cela ili nesto trece...?

Pokusaj po otpadima, pre svega vecim i snabdevenijim, tipa Maki Sabac, Pedja Indjija... Ima ih par oko Mrcajevaca koji rasturaju bas Delte.

Prelistaj aktuelne kontakte u novijim postovima na ovoj temi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

 

1 hour ago, azdrav said:

Ako neko zna bar par number značilo bi mi.

Evo ti sema kompletnog sistema iz ePer, sa svim serijskim brojevima komponenti. Oznaka "102" desno u Compatibility listi ti znaci da je za verziju Headlight wipers:

 

Untitled.thumb.png.97a6a855d3c2d7c228efa49c89ce7e0f.png

 

Ne znam sta te tacno zanima, ali unesi u ePer svoj VIN i pogledaj i sam - za neke stvari, opet u Compatibility listi, moze da se desi da odgovaraju i sa nekog drugog/cesceg modela. Fiat Bravo je tehnicki brat blizanac za gomilu stvari ispod spoljne sminke. Pricam generalno.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Ivan said:

@azdrav

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Koji je problem sa prskalicom fara, da li moze da se sredi, fali neki deo ili cela ili nesto trece...?

Pokusaj po otpadima, pre svega Maki Sabac, Pedja Indjija, ima ih par oko Mrcajevaca koji rasturaju Lancie.

Prelistaj aktuelne kontakte u novijim postovima na ovoj temi:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5602-fiatlanciaalfa-romeo-otpadi/

 

Evo ti sema kompletnog sistema iz ePer, sa svim serijskim brojevima komponenti. Oznaka "102" desno u Compatibility listi ti znaci da je za verzija Headlight wipers:

 

Untitled.thumb.png.97a6a855d3c2d7c228efa49c89ce7e0f.png

 

Hvala mnogo!

Prskalica mi je najpre zaglavila u izbacenom polozaju, nakom cega sam je rukom vratio na mesto. Sledece je da mi je izletela neka kugla sa vrha i treba mi komplet nova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...