Jump to content
FAS Goran
racing

P: Stilo 1.8 16v karavan

Recommended Posts

Stilo,1.8,2004 godiste,euro4 motor, karavan sa ugradjenim sekventom "zavoli",atestiran do sredine 2021,potrosnja mu je oko 8.5 litara kombinovane voznje,sa klimom 9.5 litara,nove zimske gume,imam i set letnjih ide uz njega,veliki servis kompletan i repariran varijator prosle godine,od tada presao nekih 13000,registrovan do 11.2017,kocnice uradjene kompletno ,novi diskovi i plocice i napred i pozadi,automatska klma potpuno ispravna,znaci sve na njoj funkcionise bez greske,ne rade nivelatori farova,i trebalo bi mozda zameniti zadnje selen blokove,slike su od pre osim ove tri zadnje,one su slikane danas....cena 2650 eura,zaboravih napisati,ova prosecna potrosnja sto se vidi na slici je na predjenih 1700 kilometara.

 

DSC_0024_resize.JPGDSC_0025_resize.JPGDSC_0023_resize.JPGDSC_0022_resize.JPG

DSC_0026_resize.JPGIMG_20161121_131015_1.jpgIMG_20161121_130906_1.jpgIMG_20161121_130643_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze i zamena za recimo neki stariji(jeftiniji) model,ali da je karavan,marea ili slicno

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, racing said:

moze i zamena za recimo neki stariji(jeftiniji) model,marea ili slicno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao svi 1.8 motori tako i moj trosi ulje, oko 300 gr na 1000 s tim da na pomenem da je kompresija dobra,pa bi mozda trebalo ( kako sam zakljucio iz pisanja forumasa ako se to hoce smanjiti)zameniti gumice na ventilima.Pa na racun toga spustam cenu za 150 evra.Mislim da je dovoljno ako neko hoce da se igra sa tim,ja iskreno nebi,ali u svakom slucaju cena ide dole zarad toga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo moze i ovako,1500 eura i kola(Marea,Brava,.....) bez obzira kolika im je trzisna vrednost  i Stilo je vas,uslov je da taj auto ima ugradjen plin i da mi se svidi naravno:sofa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekli mi ovi iz servisa sto mi odrzavaju auto,da nisam normalan sto ga prodajem ,a i zatvorio sam rupu u financijama iz drugih izvora.Tako da na moje veliko zadovoljstvo auto ostaje u mom vlasnistvu.A iskren da budem bilo mi je bas zao sto moram da ga prodam.

Edited by racing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda sa srećom da ga voziš i još puno kilometara s njim da pređeš. :)

 

Ja bih možda kupio takav, ali s 1,4 motorom, ne treba mi veći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da 1.4 u karavan nije isao, ili ako jeste onda je to na nivoou statisticke greske, a zbog taksija verujem da bi ti trazio karavana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...