Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Ivek

Lybra 1.9 JTD 2001. god. SW

Recommended Posts

Lybru sam uzeo iz uvoza, pre godinu dana, na ime kupca. Poreklom je iz Milana. Na satu je bilo oko 210000km. U dvorištu je imao još jednu, ali limuzina 2002. god. Bila prodata predhodni dan.

Platio sam je 2300e. Nisam mogao više da spustim cenu jer nisam pronašao ni jednu ozbiljnu manu. Doduše, kvačilo je malo tvrđe, ali lamela ne proklizava i šalta se bez problema. Ako se izuzme malo lošija korpa kvačila, sve ostalo je tip top. Svako dugme radi i sve je kao novo. Proverena je kod majstora iz kanala i proverena preko dijagnostike. 

 

Ne računajući redovne servise, za proteklih godinu dana, zamenuo sam dve sijalice H7 i ventilator za grejanje kabine. Ovaj ventilator je crkao mojom krivicom, ali nema veze. Uzeo sam drugi za 2000din.

Autom sam prezadovoljan. Naročito mi je interesantno ono lumbalno podešavanje sedišta. A tek kako ide... Perverzija. 

Inače, vodim veoma preciznu evidenciju o svakoj litri dizela koju sipam i zapisujem kilometražu. Tačno znam koliko mi troši...  

 

p.s. Dobio sam tri orig. ključa uz auto. Na dva treba da srede kodovi, ili tako nešto. O tome tek treba da se raspitam.

 

 

IMG_20150806_191151.jpg

IMG_20150806_191211.jpg

IMG_7102.JPG

IMG_7103.JPG

A ovo je moje drugo vozilo (na struju) 

 

Canon EOS 600D089.jpg

Canon EOS 600D114.jpg

Canon EOS 600D115.jpg

Snapshot3.jpg

Edited by Ivek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo sam do skoro vozio u firmi. 60 tona, 22 metra dugačko. Ako ste gledali transformerse, po tom kamionu je napravljen Optimus Prajm (vučni deo-truk)

IMG_20150708_163157.jpg

Edited by Ivek

Share this post


Link to post
Share on other sites

a super lybra izgleda,bas je ocuvana,a zanimljiv projekat formule,al verovatno treba dosta para za tako nesto

a cek ovaj kamion jel se kod nas vozi,vidiM NS table i NIS oznake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da libra je kao nova. Projekat formule nije skup. Ima ljudi koji više daju na nove super atraktivne felne nego što sam ja potrošio do sada. Doduše, ipak će na kraju trebati par hiljada evrića za glavne komponente. Više je problem vreme..

A kamion je u Zr

 

Edited by Ivek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...