Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Prodajem kineske brand telefone i tablete

Recommended Posts

Pozdrav gogi,

ZTE Nubia Z9 Max nije trenutno na stanju, očekujem da ću je ponovo imati za 15tak dana.

U pitanju je zaista prelep i kvalitetan uredjaj sa vrhunskom kamerom. Ukoliko bih birao uredjaj koji ću sledeć koristiti ovaj bih izabrao bez dileme.

 

Osnovne specifikacije modela koji prodajem su:

*Dimensions*: 76.6 x 154.8 x 7.9 mm
*Weight*: 165 g
*SoC*: Qualcomm Snapdragon 615
*GPU*: Qualcomm Adreno 430, 600 MHz
*RAM*: 2 GB,
*Storage*: 16 GB
*Memory cards*: microSD, microSDHC, microSDXC
*Display*: 5.5 in, IPS, 1080 x 1920 pixels, 24 bit
*Battery*: 2900 mAh, Li-Polymer
*OS*: Android 5.0.2 Lollipop
*Camera*: 5312 x 2988 pixels, 1920 x 1080 pixels, 30 fps
*SIM card*: 2x Nano-SIM
*Wi-Fi*: b, g, n, n 5GHz, ac, Dual band, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct
*USB*: 2.0, Micro USB
*Bluetooth*: 4.1
*Positioning*: GPS, A-GPS, GLONASS

 

U nastavku su slike istog modela koji sam nedavno isporučio. Cena telefona u rezervaciji je 220 eur.

 

P60119_173100.jpgP60119_173115.jpgP60119_173124.jpg

P60119_173140.jpgP60119_173305.jpgP60119_173627.jpg

 

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Drwho99x

Zar Z9 max nema 3gb ddr4 rama i snapdragon 810 procesor ?

Ili mozda ima vise verzija.

9788cddffc0b0b80ecaabf239154241f.jpg

Edited by gogi1101

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zato sam i postavio specifikaciju jer je ovo verzija sa 2GB RAM i Snapdragon 615 procesorom. Koliko sam ja upoznat sve ostalo je isto na svim ZTE Nubia z9 max modelima.

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju licno preuzeh X500 od Doktora. Za coveka imam samo reci hvale. Sve je ispostovano i mogu preporuciti svima da slobodno kupe uredjaje od njega. Telefon je bio planiran za moju devojku, ali da ne duzim, oduzeo sam joj ga :)

Sto se tice telefona, prezadovoljan sam. Uzivo mi je jos lepsi.

Ukratko, telefon je zver specifikacije imate na netu, a na antutu cepa 54.000 skor.

Telefon ima veoma dobru bateriju a plus poseduje brzo punjenje. Bez problema sa stalno ukljucenim internetom  i cackanjem telefon izgura dan, sa normalnom upotrebom verujem da moze i dva dana izdrzati. Punjenje baterije od 15%:

za 10 min.—25%

za 35 min.—47%

za 45 min.—60%

za 1 sat baterija se napunila na 76%

za 1:15 min –88% i pre sat ipo vremena bila je puna.

Telefon poseduje brzo punjenje do 60% i tada je bio ceo vruc, ali cim se baterija dotle napunila odmah se ohladio.

U radu nisam primetio nikakvih problema, telefon dolazi sa srpskim jezikom (cirilica) i google play aplikacijom. Ali rom je prvi koji je napravljen a ima nekoliko posle toga koji dosta poboljsavaju telefon, narucito kameru koje je da kazemo prosecna. O njoj sad ne bih nista pisao dok za koji dan ne instaliram novi rom pa cu onda izneti svoj sud :)

Nema igrice koju ne moze da potera, ali posle nekog vremena telefon se zna zagrejati i to bas. Ali kada se igraju najzahtevnije igrice to je slucaj sa svim telefonima.

Ono sto mi se bas svidelo jeste kalendar sa nasim praznicima, a odmah ispod toga mesto za pisanje podsetnika, veoma lepo uradjeno, ja nikako nisam mogao da nadjem aplikaciju koja bi mi odgovarala.

Malo me je iznenadilo sto se telefon dosta greje prilikom igranja ali jbg veoma je jak hardver u njemu.

Eto ako nekoga bude nesto zanimalo neka me pita. Ja samo mogu preporuciti prodavca i ovaj telefon, X600 bi trebao biti nesto bolji tj kamera i kao ekran ali ovaj je po meni lepsi, a i lepo mi je da se zezam sa otiskom prsta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@danpil

Hvala puno na preporuci i opisu telefona.

I meni je drago što smo se upoznali a iskustvo sa telefonom puno znači za temu i olakšaće kolegama izbor telefona. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da malo osvežim temu i da podelim sa Vama slike ovog prelepog uredjaja.

 

IUNI N1 (nikako ne pomešati sa IUMI kopijom koja je pominjana u ovoj temi).

 

IUNI je subbrend premijum kineskog proizvodjača Gionee. O tom proizvodjaču se malo zna kod nas jer su za kineske pojmove cena bezobrazno skupi pa se teško nadju u korpi kupaca van Kine, a koji po običaju ne mogu da odole garažnim brendovima Dogeee, Homtom, Elephone i sličnim koji nemaju dozvolu za prodaju u Kini već se samo nude kupcima van Kine putem agresivnih reklama na sajtovima za prodaju telefona.

 

Elem, telefon je skup, trenutno najniža cena u Kini je nešto preko 220 EUR tako da su me i na carini pokidali.

Ja sam oduševljen sa telefonom, u šali sam dvojici drugara ponudio 1 na 1 zamenu za njihove mesec, dva stare Samsung Galaxy S6 i Iphone 6. Naravno, bio sam odbijen. Samo želim da Vam prenesem moje oduševljenje dizajnom telefona.

 

Ne očekujem da ću ga prodati zbog malo više cene ali ću ga sa zadovoljstvom predati supruzi na korišćenje ako se ne nadje vlasnik za ovog lepotana. Zaslužila je. :unworthy:

 

IUNI n1 Cena za oglase 240EUR, FLCS cena 200 EUR. Uz telefon ide originalni IUNI bumper za telefon, folija za ekran, usb kabal i ostalo iz kutije sa slika. Uz telefon iz nekog razloga ne dolazi punjač.

 

Kratko predstavljanje telefona:

https://www.youtube.com/watch?v=nRUAAHcmdGo

 

Detaljan review za one koji znaju ruski:

https://www.youtube.com/watch?v=QiKSQdpktec

 

Detaljne specifikacije telefona:

http://www.devicespecifications.com/en/model/3d0436ad

 

P60211_175952.jpgP60211_182119.jpgP60211_182205.jpg

P60211_182224.jpgP60211_182233.jpgP60211_182318.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutna ponuda telefona:

 

Xiaomi Redmi 2 bele boje

Ostao samo jedan komad, nisam siguran da ću ih ponovo nabavljati (mada nije isključeno) pa ide uz veoma zanimljiv bundle po velikoj uštedi ukoliko su nekome potrebni svi dodaci (dve originalne baterije, originalni Xiaomi vrlo kvalitetan eksterni punjač, nekoliko zamenskih maski solidnog kvaliteta u raznim bojama, silikonski bumper, dve vrlo kvalitetne kožne futrole, folije za ekran.....)

 

Meizu M2 Note Pink

Povoljan ako se uzme ceo bundle (meizu slušalice, bumper, držač za auto, + neki sitni pokloni)

 

Dva Xiaomi Redmi Note 2 bele boje korišćeni vrlo kratko

Dve ženske osobe uzele prevelike telefone, pikirale IUNI N1, Huawei p8 Lite ili Zopo ukoliko prodaju svoje, kao novi. Dobre su ponude ukoliko je nekome hitno potreban telefon, želi baš ovaj model i nema vremena da čeka nov, ali nisu ekstremno niske cene jer su telefoni kao novi. Više informacija preko privatnih poruka. Uz oba dolazi neki bundle.

 

LETV X600 Bele boje 3GB RAM 32GB ROM

Trenutno jedan od najpopularnijih kineskih telefona na našem tržištu uz Xioami Redmi Note 2

 

ZOPO Speed 7 5" 3GB RAM 16GB ROM

Vrlo kvalitetan telefon. Odlična ponuda.

 

IUNI (I'm Unique) N1

U prethodna dva posta slike i ponuda.

 

Modeli u dolasku:

Huawei Honor 7 Kirin 935 3GB RAM, Huawei p8 Lite, Xiaomi Redmi Note 2 (u originalno retkim bojama žuta, plava i roze), Meizu m2 plave boje, letv X600 gray 3GB Ram 16GB Rom.

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu kineski telefoni, ali je u pitanju oprema. Kvalitetna kožna futrola, moj prvi i jedini izbor za zaštitu telefona.

 

Cena: 10 EUR

 

Na prodaju prelepe kožne futrole teget boje za mobilne telefone od 5.5".

Futrole su isprobane na Xiaomi Redmi Note 2, Meizu M2 Note, ZTE Nubia Z9 Max, Letv X600, Jiayu s3. Za sve navedene telefone savršeno odgovaraju.

Xiaomi Redmi Note 2 mere: 152mm X 76mm X 8.25mm
Nubia Z9 Max mere: 154.80 x 76.60 x 7.90
Letv X600 mere: 147.8 x 74.2 x 9.4mm
Meizu M2 note mere: 150.90 x 75.20 x 8.70
Jiayu S3 mere: 152mm x 75.6mm x 9.1mm

Svoj telefon možete uporediti sa merama gore navedenih modela, ili me kontaktirajte da lično to uradim. Na osnovu tih mera se može prilično pouzdano zaključiti da li će futrola odgovarati za Vaš telefon.

U principu, trebalo bi da odgovaraju za vecinu 5.5'' modela standarnih dimenzija. Ukoliko niste sigurni, kod ličnog preuzimanja možemo isprobati.

Futrole su pravljene od veoma kvalitetne prirodne kože od strane odličnog domaćeg proizvodjača kožne galanterije.

Po mom mišljenju, ovo je najelegantniji način da sačuvate svoj uredjaj a da ne izgubite ništa od ergonomije. Drugim rečima, Vaš telefon će ostati sačuvan od ogrebotina i udaraca onda kada je potrebno, a u svim drugim situacijama ćete moći da ga koristite onako kako je zamišljeno, bez otežavajućih okolnosti i uvećanja koje ostali načini zaštite nose sa sobom.

Futrole su vrlo izdržljive i trajaće godinama. Moći ćete da ih koristite i za buduće telefone. 

 

Kupujmo domaće!  :laughing:

 

image.jpgimage.jpg10d25d068ef4543f34282aa611cb0a42607682ef846189c3e7b731d33e0831fe96b5aff4b54c7b4cba2921d75268de43873232c3b888d8ff69d708ea
Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počeo sam da šaram malo.

Ako nekoga zanima imam Microsoft Lumiu 550 na stanju.

Telefon je crne boje, dobijen u zameni, kupljena na paket u Telenoru.

Uz telefon ide garancija koja teče od 19.02.2016 (datum ugovora).

Telefon nije paljen,baterija u vakum pakovanju.

Cena: 95 EUR, za FLCS 85 EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ostalih telefona na stanju samo:

Xiaomi Redmi 2 bele boje

Meizu m2 plave boje

Letv x600 32gb bele boje

Sve ostalo otišlo,imam dosta toga što mi stiže pa ću se truditi da ažuriram ponudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zadovoljstvom vam predstavljam još jedan prelep uredjaj. Huawei Watch!

Po mom mišljenju na tržištu pametnih satova u ovom trenutku ne postoji pametni sat koji je više premijum od ovog sata.

Jednostavno ne postoji sat bolje i kvalitetnije izrade. U sebi ima procesor kome mogu da pozavide i mobilni telefoni.

Kupio sam ga sebi pre svega, ali ide neko vreme u prodaju. Ako se ne proda, a verujem da hoće jer je cena vrlo dobra, zadržaću ga za sebe. :)

Detaljne specifikacije: http://www.gsmarena.com/huawei_watch-7687.php

Zvanična web stranica: http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/huawei-watch/

Review: https://www.youtube.com/watch?v=5_yAFsKVHCQ

Cena: 380 EUR FLCS cena 340 EUR

Uživajte! :)

DSC_1177.jpgDSC_1178.jpgDSC_1179.jpg

DSC_1181.jpgDSC_1182.jpgDSC_1183.jpg

DSC_1184.jpgDSC_1185.jpgDSC_1186.jpg

DSC_1187.jpgDSC_1188.jpgDSC_1189.jpg

DSC_1190.jpgDSC_1191.jpgDSC_1192.jpg

DSC_1196.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, nije jeftin. :huh: Mada, gledajući samo ovo pakovanje, kvalitet izrade, ekrana. Sat ima dosta toga da ponudi da opravda takvu cenu. 

U rangu je cene sa najskupljim telefonima. 

huawei.jpg

Edited by DrWho99x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najzad stigao letv x600, preporuka za ove telefone. Odlicne performanse i izrada.

Devojci sam uzeo nubia z9 telefon, bas lep sa odlicnom kamenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično kolega. :)

Ko jednom kupi kvalitetan kineski brand telefon više se ne vraća na Samsung i ekipu.

Jednostavno, ušteda je ogromna a puno se dobija na performansama.

Jedino što je bitno je dok je neko neiskusan, za te prve kupovine da pažljivo bira brand i prodavca.

Odnosno kupovati samo telefone od najvećih proizvodjača i po mogućstvu proverene modele.

Samo vrhunske prodavce birati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekoga zanima, imam na stanju nov, nekorišćen LG Leon LTE tamno sive boje. Handy garancija (preko Vip paketa) i račun iz januara ove godine

Telefon je fabrički otključan na sve mreže.

Cena: 80 EUR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korekcija ponude za kozne futrole - 900 din\komad

Na stanju trenutno:

- Xiaomi Redmi 2 - veoma povoljno sa dosta korisnih dodataka (cistim preostale zalihe)

- Xiaomi Redmi Note 2-zuti,sivi,pink - Xiaomi Redmi 3 gold

- ZTE Grand sII dark grey

- Nekoliko simpaticnih i povoljnih kasicnih i pametnih satova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od telefona trenutno na stanju samo Xiaomi Redmi Note 2, više komada. U originalnoj žutoj, sivoj i pink boji.

Cena za sve boje: 155 eur

Samo uz telefon dodatna oprema po nižoj ceni:

- kaljeno staklo +bumper+folija za ekran+strujni i sim adapter 5eur

- kozna futrola po meri 5eur

- originalni poklopac baterije 10eur

- zamenski neoriginalni poklopac baterije 4 eur

-32gb sd card 9eur

Za placanje u dinarima racuna se srednji NBS kurs na dan placanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ista cena je stavljena na kupujem prodajem.

Prvo sam objavio ovde cenu pa promenio i na kupujem prodajem jer je preko ove teme prodat samo jedan telefon do sada i nije realno ocekivati da cu ove zalihe rasturiti preko ove teme.

Cene dodataka uz telefon su ispod svake cene,tj ispod nabavne ali u svakom slučaju si u pravu.

Ko god sa foruma odluči da kupi Xiaomi Redmi Note 2 iz ove ponude, popust na izabranu opciju je 2%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...