Jump to content
FAS Goran
milenkos78

Lancia Lybra 2.4 JTD - cvili remen (kaiš)

Recommended Posts

Brate ovaj joco ovaj iz Klenka neki smoren, kao da pet dana ništa nije jeo. Kaže da ga nazovem kasnije dok proveri.

pa pokusaj kasnije :-). covek je korektak,ima velik otpad. pokusacu da ti pronadjem broj od bakica iz indjije,ako mile nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se kupuju ovako delovi koje ti pošalju kurirskom službom? Šta ako pošalje neispravan deo ili ako je u prvu ruku ispravan, majstor razupči kaiš, sve poskida, namesti, kad ono trt... Ne valja. Jel ima neko iskustva neka.

 

 

 

Brate ovaj joco ovaj iz Klenka neki smoren, kao da pet dana ništa nije jeo. Kaže da ga nazovem kasnije dok proveri.

pa pokusaj kasnije :-). covek je korektak,ima velik otpad. pokusacu da ti pronadjem broj od bakica iz indjije,ako mile nema.

 

 

Kaže ima dva ali su loša, mora pogledati još jedan. Deluje ozbiljno i da neće zeznuti, e sad... možda razmišlja kao i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da recimo pozoves AP sport ili Euro07 i das im broj saobracajne i deo im kazes koji ti treba i da ti posalju brzom postom?

U AP sport bese preko 3000 je besplatna dostava.

Edited by Buca_Tipo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Mile


Mile kralj ima = 25€

Koliko košta da mi to majstor zameni? Čisto okvirno da znam, da me ne odere.

Edited by milenkos78

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, generalno uzevši, postoje delovi koje ima smisla kupovati polovne i one koje nema smisla kupovati polovne.

 

Ovaj tvoj španer mož' da se računa kao da je negde između. Polovan ispravan može još mnogo da služi ali, ja lično mislm da je mnooogo bolje uzeti nov. Tim pre što se on računa kao potrošan deo, pa se, uopšteno uzevši, može lako naći u prodavnicama.

 

Ali imaš još bolju varijantu: da pomenuti španer ne kupuješ sam, nego da ti u servisu ugrade nov. Onda nemaš nikave brige da li je deo odgovarajući ili nije. Istovremeno na deo i na ugradnju imaš neku (kakvu-takvu) garanciju. Ako kupiš sam i doneseš, pa nešto krene naopako, iz servisa uvek mogu da kažu " mi smo lepo ugradili, ali je sam deo lošeg kvaliteta ...". Servisi uglavnom imaju saradnu sa nekom većom prodavnicom delova, dobijaju neki popust / rabat, pa će ti deo naplatiti taman onoliko koliko košta i da sam kupiš.

 

Naravno, uvek postoji neka verovatnoća da naletiš na lošeg ili nepoštenog majstora koji će ti pomenuti deo papreno naplatiti, ili će ti ugraditi polovan a naplatiti kao nov ili ovo ili ono. Ali, sva sreća postoji tema o servisima i serviserima

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/5125-fiatlanciaalfa-romeo-servisi-dileri-pozitivna-i-negativna-iskustva/

pa pročitaj i nađi nekog sa kojim su forumaši imali dobra iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...