Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Božićna humanitarna akcija

Recommended Posts

1151077_171066853078720_1532380078_n.jpg

 

Dragi drugari Fijatovci, Lančisti i Alfisti,

Obraćam Vam se za pomoć da zajedno napravimo 150 paketića za ljude koji borave u Centru za stara i nezbrinuta lica. Svako ko je raspoložen da donira jednu paklu cigareta (plavi Bond) i jedno parče torte – sve zajedno 360 dinara da budem preciznija, učiniće da ovi ljudi na Božić dobiju nešto što će im poručiti da postoji neko ko misli na njih, iako nemaju nikog i nemaju ništa.

Kako može da se pomogne?

Postoje dve opcije – prva je da sami nabavite ove dve stvari i da ih ja onda preuzmem gde se dogovorimo, a druga je da date novac. Sve što radimo moramo da završimo do 4. Januara, kako bi stigla sve da spakujem i odnesem 6. Januara u Kumodrašku ulicu (Beograd).
Svako ko je raspoložen da tog dana ide sa mnom, dobrodošao je.

FAQ

Zašto cigare?
- Zato što imaju hranu, a nemaju novac pa ne mogu sebi da ih kupe.
- Da li može 1 kg voća umesto toga? Da, može.

Ko je (kog vraga) little?
Drug član foruma i kluba, novinarka SAT-a, drugarica lančistkinja, podrška klubu i forumašima kada god je potrebno, uglavnom, volim da mislim za sebe da Vam dođem ko neka kumica J

link ka profilu Little

Gde da donesem pare/paket?
U nedelju 04.01.2015. na nedeljno okupljanje FLCS-a u PSSST, ili bilo koji drugi dan – dovoljno je da se javite i doći ću gde god se dogovorimo.
Kontakt tel: 066/169-637

 

Link ka pomenutom prihvatilištu:

https://www.facebook.com/Prihvatiliste.za.odrasle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam im jednom odneo dosta stvari koje nisam nosio duze vreme,a i dalje su u dobrom stanju. Ovih dana planiram opet. Sto bi rekao nas narod,sevap je pomoci tim ljudima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da preciziram, tekst je poslala little, zato je i pojašnjeno ko je ona (za ljude koji je ne znaju), odnosno ona je glavni incijator i organizator ove humanitarne akcije. :thumbup:

Mi smo tu da naravno pomognemo koliko možemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nedelju moze na skup da se donesu pare ako stignem? Ili da pustim na neki racun. Bas sam sa vremenom u skripcu a uvek hocu da pomognem

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo šta je little odnela u dom za stara i nezbrinuta lica: 150 pari čarapa, 55 kg voća i 150 paklica cigareta. Hvala na pomoći!

 

IMG_20150106_173729.jpg  IMG_20150106_180047_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odneseno u subotu,muska i zenska odeca i obuca...zimska i letnja. Dosta stvari je bukvalno do juce noseno,znaci nisu pocepane,pohabane itd...zao mi da bacim,nekome ce zatrebati! 

 

image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...