Jump to content
FAS Goran
filipkg

Moj Grande Punto :D evo i ja da izbacim neku sliku

Recommended Posts

Ne diram vise nista :D , sve sto sam zeleo na jednom automobilu ovaj auto ima, jos samo da zatamnim malo stakla ,umereno i boli glava :D:) to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo, lepo , ko ti radio nalepnicu za štop srednji ja sam to imao u planu .

Sve je kako treba ne pipaj......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate to je moj drug kupio za svog punta pa nije zalepio , jos davno ,pa sam ja zalepio i opkrojio :D tako da ne znam ko mu je to radio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep detalj, ja bih mogao da odradim meni mislim da nije teško,folija šablon skalpel i lepi

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz malo truda nista nije tesko :D, pogotovo ako imas volju, ja sam svasta pravio , za audi-ja sam doktorirao one rs i s line logo-e za masku :D . , za BMW-a Sedmicu ovu sad sto imam sam pravio kuciste za maglinku xD ispala mi je kada sam krenuo put Crne Gore, upadnes u malo vecu rupu i kraj :D itd itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne diram vise nista :D , sve sto sam zeleo na jednom automobilu ovaj auto ima, jos samo da zatamnim malo stakla ,umereno i boli glava :D:) to je to

Aaaa! Cekaj malo ima toga jos!

Cajgere da popravis pod obavezno!

Zaboravio si da porucis nalepnice za pragove!

http://postimg.org/image/qgdqrj2xt/

....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze moda me nisi razumeo.

Ja nisam ni pitao nesto vezano za kilometre vec zasto prodajes punta?

Ja ovako lep autic ne bih prodavao,vozio bih ga duze sigurno jer definitivno ne moze da ostane neprimecen.

Nema toga ko se nije okrenuo za njim,pa i ako ne voli fiatova vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi to jeste,vidi ovako, gde god sam, prosao ljudi me isprate pogledima,ili ako stanem negde cujem komentare i slicno, za auto niko los komentar nije imao .ali vidi u cemu je stvar.
I moj otac se sluzi ovim autom ,on ima 55 godina i ne voli da bude primecen ,kako on to kaze :D i njemu se sve sto ja radim na autu ne svidja,on kad vidi 17tice felne i spusten auto najezi se, ako me razumes :D hahahaha, za njega je neki dzip i to je to.
Nesto je pominjao da ce da kupi neki auto za sebe, pa zdravlja boze ako to bude hteo da uradi , necu prodavati svoj auto :)

To je jedini i glavni razlog prodaje, da se ja pitam, vozio bih ga jos 5 godina. Auto je stvarno nov,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupi mu ti braticu nekog puntica i neka se u zdravlju vozi,a ti ovog lepotana cuvaj.

Ja ga sigurno ne bih prodao tek tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa Asterixom. Ovako lep autić teško da ćeš naći opet, mada sve zavisi opet od potreba. Ako ti treba neki veći i jači auto isplati ga se menjati, ali ako bi se držao B segmeta ja ovo ne bih prodao još dugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sto se tice veceg auta imam ja sedmicu :D ,medjutim trosi ona dosta da bi se vozila svaki dan :DD, tako da sluzi samo kad se krene negde ili nesto slicno.A videcemo polako pokusacu da ga malo odaljim od ideje da proda GP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta imas da razmisljas? Pogledaj u uputstvo i kupi takve felge i gume koje idu za GP odnosno homologirane su za njega. 

Na taj nacin ces izbeci mogucnost da nesto ne pase savrseno (negde struze) ili u nekoj buducnosti moguce probleme na tehnickom pregledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta imas da razmisljas? Pogledaj u uputstvo i kupi takve felge i gume koje idu za GP odnosno homologirane su za njega.

Na taj nacin ces izbeci mogucnost da nesto ne pase savrseno (negde struze) ili u nekoj buducnosti moguce probleme na tehnickom pregledu.

ma hoću da prodam ili zamenim one moje prve pa ako naleti neka šira za J ili viša za " ........inače potpuno se slažem sa tobom

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi,danas su mi poskidali abarth stikere koje sam postavio , skinuli mi negde na parkingu,ostali mi samo na felnama,dokle je doslo ,da se ciganisemo za nekoliko stotina dinara.Strasno strasno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma strasno :o , meni su i na drugim autima skidali kapice ,tipa imao sam one sa logo-m brenda automobila sto sam kupovao na max petrolu , jedan dan ih stavis , vec sutra ih nema , onda ih vise nisam ni kupovao .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama, meni danas na Aerodromu baba digla novčanik sa sve dokumentima na moje oči, nisam ni skapirao da je moj dok nisam stigao na kasu.. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago vama, meni danas na Aerodromu baba digla novčanik sa sve dokumentima na moje oči, nisam ni skapirao da je moj dok nisam stigao na kasu.. :wallbash:

pa šta uradi crni sine jel je nahvata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za babu ce da stigne kazna od boga uskoro :cheers:  Sta rade ti ljudi po stare dane , cemu li se nadaju :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, odmaglila je, moraću da jurim sad iznova da vadim vozačku i LK, ne mogu da vozim sad dok mi to ne stigne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...