Jump to content
FAS Goran
bratsaja

Multipla - klizači sedišta

Recommended Posts

Danas sam rasklopio klizace na suvozacevom sedistu jer mi danima sediste lupka kad predjem preko rupe.Od gornjeg plasticnog klizaca je ostalo parce,dok je donji ceo ali fali par kuglica.Ovo je problem i na vozacevom sedistu,pa me zanima gde mogu da kpim te klizace,da li to postoji kao novi deo ili cu morati da jurim na otpadu.Probao sam u ap sportu i beokaru,rekli su mi da verovatno postoji ali nemaju.Za neke druge automobile postoji set za reparaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda mogu ja da pomognem. Buduci da su mi vozacko i suvozacko sediste malo pohabani (a ja picajzla) , trebalo bi ovih dana da uzmem dva sedista u daleko boljem stanju tako da mi ostaju ova moja. Sto se klizaca tice, mislim da su ok pa ako hoces mozemo da se dogovorimo da ih preuzmes a onda i prepakujes. Osh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok ti ces.

Salim se naravno da hocu.Okrenuo sam brdo prodavnica i svuda me gledaju bledo tako da sam odustao od novih.Nakucao sam srafciger u sewdiste,kako nekad u yuga.Ja sam iz Beograda pa ako si negde blizu mozemo da se organizujemo.Koja bi bila cena za klizace?

Apropo ove teme moram da pohvalim komercijalistu iz servisa "Bogunovic" cije sam ime zaboravio, koji me nazvao svega par minuta nakom mog mejla,ali nazalost fiat nema ove plastike kao poseban deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori, neko je nekad na forumu rekao: "To je ta Multiplisticna solidarnost na delu", tako da u svetlu ove recenice moram da ti kazem da te nece kostati nista. Moramo mi Multiplisti da se drzimo... Salji mi broj telefona na PM. Ja bih trebalo krajem ove ili pocetkom sledece nedelje da odem po ta sedista tako da sam u fazonu cim ih budem uzeo da se nadjemo i da ti prepustim ove moje pa se ti igraj. Moze?

Samo da te upozorim da postoji mala mogucnost da mi ova sedista koja treba da uzmem ne odgovaraju. U tom slucaju na pada dogovor o vodu vec se samo prolongira dok ne budem nasao ona koja su mi ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matori, neko je nekad na forumu rekao: "To je ta Multiplisticna solidarnost na delu", tako da u svetlu ove recenice moram da ti kazem da te nece kostati nista. Moramo mi Multiplisti da se drzimo... Salji mi broj telefona na PM. Ja bih trebalo krajem ove ili pocetkom sledece nedelje da odem po ta sedista tako da sam u fazonu cim ih budem uzeo da se nadjemo i da ti prepustim ove moje pa se ti igraj. Moze?

Samo da te upozorim da postoji mala mogucnost da mi ova sedista koja treba da uzmem ne odgovaraju. U tom slucaju na pada dogovor o vodu vec se samo prolongira dok ne budem nasao ona koja su mi ok.

Svaka cast kolega :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bas svaka cast.Posto nas bije glas da vozimo trafike,a u njima se prodaju milke 300g i ostala slatka cudesa,nadam se da nisi alergican na secer.Saljem ti broj na pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, naravno. Sto se tice tih prica, nisu se oni vozili u garsonjeri na tockovima pa ne znaju kako je dobro.

"Mene treba jedna garniseeera"

Procitao PM, javljam se cim uzmem sedista

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svratio danas BratSaja

Mogu vam reci lik do yaya

Dao sam mu sedista stara

Sad se Milkom sladim, bole me kara!

Edited by francuz69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...