Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa ja mislim da sam jednog video u Temerinskoj isti moj ko blizanci :D Hvala,pa doći će i oni možda na red posle bitnijih stvari.Pa mogla je ali nisam ja radio to je samo lonac protočni.Misliš na varijator faze ? Što bi se čuo,do sad ga nisam čuo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam da ima moj, ima jedan plavi na NS tablama, i ovaj tvoj...toliko sam ja video za godinu i po dana, tj. od kada imam mog... :)

Znam da nisi ti lonac radio, procitao sam...samo mala mala zamerka jer neko isece tako lep zadnji branik (ako sam ja dobro video na slici)...zato kazem mogla je cev ispod branika...

Ako ti se ne cuje varijator, a kad tad zvekne na 99% 1.8 16v motora, onda ti ga je prosli vlasnik ili popravio ili zamenio i to skoro pre prodaje :D jer prosto je ne moguce da se nije zeznuo do 180000. Jel se cuje kao dizel kada ga palis, par sekundi, a nekada i duze?

Evo mog primerka :) ako me vidis negde sviraj da vidimo ciji ide bolje :D

http://www.fiat-lanc...opic=44915&st=0

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da to i mene nervira možda mi plastičar sredi nekako čuo sam da na Klisi neki matori to radi ko od šale :) Pa pre prodaje je menjano dosta stvari nov alternator,jedna nova bombina,pk kaiš i tako neke sitnije stvari,a varijator nije dirao,ako je to što si rekao simptom dotrajalog varijatora moguće da je stvarno dotrajao nekad imam utisak da se malo čuje k'o dizel ujutru al sve razmišljam da li tome doprinosi i taj njihov lonac ili to stvarno jeste do varijatora,al' ima vreme uštimaću ga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam imao fabričko kućište filtera i filter vazduha na crevu koje vodi do difuzora,pa sam kupio jednu pečurku čisto da ne ulazi prašina u cilindre za prvo vreme će poslužiti.A malo sam i dekorisao deklu :D

DSCN0196.jpg DSCN0186.jpg

A drugar se malo igrao u ps,čisto da vidimo kako bi mu stajale bele felne,ali možda bi bilo malo upadljivo i jak kontrast,ali o tom' potom :)

l_php.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo sam opet dekorisao deklu,a i NS table su stigle konačno :D

DSCN0228.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :D Uskoro i felne verovatno u belu boju idu :) Pa u daljoj budućnosti opruge malo da se spusti,distanci,izduv neki malo ozbiljniji,stubove da odradim u karbon i tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove felnice za Punta r15 7j et27,falc je poliran srce možda ofarbam u crno,uz njih sam dobio i dosta dobre gume :) Slikaću sve kad nabacim na Puntišu :)

DSCN0376.jpg DSCN0378.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobar ET, lepo će to da legne, ima da dodje do rubova, izgledaće odlično, nadam se da neće da kači nigde ništa, ali aj da sačekamo slike i utiske :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde si ti za vikend na Mišeluku? I ovaj Stefan reče da se vidimo, a nema vas nešto? :D

Ajde, dosadno je više da se svaki put Milutin i ja potežemo, treba nam novih ljudi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha :D

Nećemo se sprdati previše sa Čobijem, ima da mu leti Alfa kad je odradimo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ćeš videti kako stoji nisu nešto slike al' ono prvi utisci su ok,još srce možda u crnu boju i to je to za sad,dobro privremeno rešenje :D

DSCN0389.jpg DSCN0396.jpg

DSCN0395.jpg DSCN0399.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidi se na slikama najbolje iz daljine je lepše,meni je ok.Ne bi ja fabričke ni dirao ali je trebalo ulaganja u njih bile su po rubovina izudarane oguljene to je najgore ovo ostalo na ravnijim površinama bi se i sredilo,ali pored toga su bile i relativno krive tako da...A sa ovima sam dobio i gume pa mi je taman došlo.Ma videću vremenom nešto ozbiljnije verovatno kad bude bilo prilike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Farbao sam srednju konzolu gde su prekidači jer je bila baš izgrebana i ofucana,pa sam usput i očistio prekidače :)

DSCN0533.jpg DSCN0530.jpg

DSCN0553.jpg DSCN0556.jpg

Pa sam malo sredio i rezervnu felnu :D Još samo gumu čeka :D

DSCN0528.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da se ljutiš molim te, ali čega god si se dohvatio, upropastio si :D Prvo one felne, sad (inače odlična fabrička) konzola...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel ja nisam rekao da je obična fabrička ? A konzolu sam morao ofarbati poslaću ti sliku da vidiš kakva je bila pa ćeš promeniti mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam na srebrnu boju, u njoj najbolje izgleda, to ide na HGT i zna se da je to za HGT, ovo ovako ofarbano više deluje kao neki buvljak tjuning :)

Možda je uživo bolje, neću da grešim dušu, kad se vidimo na Mišeluku sledeći put baciću pogled :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti pricas, bljesti mi odsjaj o sajbnu od tvog umetnicko srebrnog dela :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...