Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Najmanji Stilo

P: Fiat Stilo 1.6

Recommended Posts

Na zalost, nisam prod'o neg' bio na moru u romingu pa povukao oglas, sad se setim da sam ga postavio i ovde pa da dodam koju...

Znaci 'vako, Stilo 1.6 16V beznzinac, bez plina pa samim tim i izuzetno malo presao, 88.000 km mislim na satu, ovo mi je drugi Stilo pa se jednostavno oseti mala kilometraza i zato sam napisao k'o nov. Leti vozim scooter pa mi auto bukvalno stoji pa cas pomislim prodacu ga i najesen kupiti drugi pa poslem odustanem jel' de cu naci ovakvog sa ovakvom kilometrazom i u ovakvom stanju. Mozda sam zbog opste krize preterao sa cenom pa je za pravog kupca, ljubitelja Fiata ona ispod 3.000 evropskih novcanica.

Dva original kljuca samo kada se uzmu u ruke vidi se da su k'o novi i da nisu mnogo upotrebljavani, sve ostalo takodje, sve kao novo i izuzetno ocuvano, svaki prekidac, svaka plastika, nebo, presvlake, motor, plastika preko motora i akumulatora ( novog ) itd itd... Stvarno izuzetan auto, poznajem automobile dosta, na zalost, verovatno gotovo duplo stariji od vas, imam 51 godinu, nisam preporodavac, definitivno, ovaj auto je izvanredan i bolji od svega sto ste gledali na placevima i auto oglasima... Ako neko dodje i kaze da auto ne valja, placam putne troskove x 2 ! :)

Auto ima samo jednu manu, place za nekim 16-ticama... :)

Tomislav, 064 226 946 2

sq3010.jpg sq3011.jpg sq3012.jpg

sq3013.jpg sq3014.jpg sq3015.jpg

sq3016.jpg sq3017.jpg

sq3018.jpg sq3019.jpg sq3020.jpg

sq3021.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra izgleda...jaoo pa gde sio pre dva meseca ja jurio stila,alfu,i na kraju pazarim sportinga. ovaj bas lepo izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,da... ja sam minimum 50 automobila alfi 147 gledao vozao,krs do krsa... 156 sam i djene djene naiazio u korektnom stanju ali jake kubikaze i dizeli sto mi nije odgovaralo,ako mi verujes stila od njih 15 komada koje sam gledao pa to kao da su od tri autica prvaili jedan,na kraju dam malo vise para i uzmem punta... ali ovaj stilo mi bas deluje dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...