Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

svaka cast za kappu nista ne diraj da je fabrika htela da stavi drugi filter stavili bi.

cela poenta je vozis auto i da ne cujes motor kad radi a ne da brunda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala druze nema da kaci uopste jedino kad je pretovaren kaci malo tepih iznutra rub ne. na 17 su bile 225/45 ali je felna bila sire od tvoje 8jota et 36 sto znaci veci et od tvog ili idu jos ka amortizeru tako da tvoje nebi smele uopste jedino ti je guma malo sira ali na 18 su mi kao tvoje 235/40 felna takodje je 8 jota ali je et 32 idu spolja pa opet ne kace.

Ni meni nije kacilo o rub nego o tepih i to 2-3 puta i to bas kad je bio bas natovaten.

Vidim da imas i lep bas u gepeku, kako se cuje u kabini pored boce i debelih sedista, koje je pojacalo i osetljivost zvucnika.

I ja planiram da pravim neki zucnik po svojim proracunima ali nisam siguran kako ce se cuti pored silne izolacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast za kappu nista ne diraj da je fabrika htela da stavi drugi filter stavili bi.

cela poenta je vozis auto i da ne cujes motor kad radi a ne da brunda...

Hvala druze.:)

Vufer se cuje ekstra i pored dobre izolacije jer je dovoljno jak cak je podesen na pojacalu samo na 50% snage. pojacalo je 4-kanalno i gura 2 ovakva bez problema (vidi se na slici iznad zvucnika u gepeku na limu ustekan). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene zanima gde ima jeftina kavurma :harhar:

poslacu ti za vikend adresu da mi posaljes opruge, pripremi lagano :cheers:

nego posto idem sad na promenu opruga a ujedno cu i sve odozdo da pregledam pa kad vec rasturam zanima me

kako si ga spustio napred, ja bi isto mozda samo malo da cucne ali ako je neki komplikovan zahvat ne upustam se

odradio sam jednom automehanicaru neke kompjuterske zahvate pa sad imam besplatno rad ali ne volim da budem bezobrazan preterano

Share this post


Link to post
Share on other sites

...nego posto idem sad na promenu opruga a ujedno cu i sve odozdo da pregledam pa kad vec rasturam zanima me

kako si ga spustio napred, ja bi isto mozda samo malo da cucne ali ako je neki komplikovan zahvat ne upustam se

odradio sam jednom automehanicaru neke kompjuterske zahvate pa sad imam besplatno rad ali ne volim da budem bezobrazan preterano

Nisi citao temu. opruge su menjane napred. sto se tice opruga tu su hvataju prasinu dobijas ih sa sve amortizerom pa ti njega baci ja nemogu da rasturam sada. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si, citao sam je celu i danas ponovo al sam ispustio tj u glavi su mi samo zadnje posto moram da menjam

a mozda je i od sunca :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze, sto se zvuka tice, na leru i nema neke razlike, ali u voznji tj.kad je pod opterecenjem je zvuk extra:) A od filtera sam do sada dva obicna promenio zbog probe, a u planu je pravi kn kad finansije dozvole. Evo kako izgleda:

xxx9506.jpg

xxx9507.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino al ajde kad te ne mrzi snimi malo kako se cuje verujem da bi dosta nas zanimalo kakav je zvuk. mogu misliti kako se cuje zbog 20 ventila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, mada sam skinuo katalizator pa se sad u kabini cuje i izduv koliko i motor...Snimicu nekako sta se desava ispod haube

Share this post


Link to post
Share on other sites

snimi i u autu i ispod haube pa okaci. jel si stavio bar lonac ili kako ga zovu top umesto katalizatora. i ja sam skoro skinuo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam alumiziranu cev fi60 ili fi55 ne znam tacno. Nisam zadovoljan zvukom koji se stvorio skidanjem katalizatora, napolju je ok, ali unutra nista posebno(samo je pokvario zvuk motora), sad auto zahteva neki sportski lonac da bi bilo to to.

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je klip u mestu, mnogo je jaci pod opterecenjem, imam jedan klip sa telefonom ubacenim u kuciste filtera, ali je mnogo veliki pa cu videti da ga isecem i uploadujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vec sam zvao neku firmu delta iz novog sada. uzecu original KN pa cu okaciti vec, mnogo mi je trebalo da razmislim..paljevina sam i to ti je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, ako ako :) jesi li narucio panelni ili pecurku? Koliko kesa?

nisam narucio jos. sta ce mi panelni nikakav zvuk ne dobijam, pecurka cena joj je od 65 do 108e od cega zavisi ne znam trebam da se cujem lepo s likom u ponedeljak i da porucim. bice ludilo garantuje da dobijam min. 5ks i kao fora smanjenje potrosnje 10% u sta cisto sumnjam mada videcemo.

evo slika sestre...

DSC00162.jpg DSC00157.jpg

DSC00158.jpg DSC00159.jpg DSC00156.jpg

U planu su svuda da se zamene zute sijalice led diodama, za sada samo u poziciji napred i tablici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

od 166 :) ma felne su grozne ali bolje i one nego celicne ili fabricke 15. lepa boja nema sta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice to ljuta zver,kada cujes zvuk ima samo da je przis i povecas potrosnju za 5 l :p salim se za potrosnju,ali stvrano iznenadices se kada cujes zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini drug možda nisam primetio da si negde pisao.Interesuje me da lije turbo motor i 5-ak?Inače auto ti je perverzija :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice to ljuta zver,kada cujes zvuk ima samo da je przis i povecas potrosnju za 5 l :p salim se za potrosnju,ali stvrano iznenadices se kada cujes zvuk.

ma neka trosi gde su 15l tu su i 20l samo daj boze da se dere zato i bacam pare. :)

Izvini drug možda nisam primetio da si negde pisao.Interesuje me da lije turbo motor i 5-ak?Inače auto ti je perverzija :thumbsup:

Hvala.:) nije turbo obican 5-tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako nesto je mozda u planu ako se bude imalo para i dobrog majstora za ovako nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...