Jump to content
FAS Goran
SikterBre

P: Nike Air Max

Recommended Posts

Pošto se inače bavim internet prodajom patika, a često mi ostane nešto rasparno, po jedan broj od serije, nadam se da neće da bude problem da okačim po koji par sa vremena na vreme..

Trenutno imam ova dva para

Air Max Command broj 43, cena 35e

DSCF1301.jpgDSCF1324.jpg

Air Max Tail Wind, broj 42, cena 35e

DSCF1318.jpgDSCF1328.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za članove kluba može po 3.500 din, to je nekih 350 kinti manje, i neka minimalna cena na koju mogu da idem :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovan sam,nosim br.43,ali pošalji dužinu gazećeg sloja,pa ako odgovora,možemo da pravimo posao.Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači,Air Max command br.43,ali pošalji koja je dužina,ne znam kakav je kalup,ako odgovara,pravimo posao !

EDIT: Poslao sam ti mail-om podatke pa pošalji brzom poštom patike,pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Command prodate, ostale još Tail Wind

nemam na pola broja ni od jednih, samo cele brojeve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodate i ove druge, ali ne mora da se zaključava tema, pošto će biti još po koji model povoljno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel prodajes samo Nike, ili imas i Reebook prvenstveno mislim Classic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo ortak! Rece mi drugar da prodajes patike,imas li jos nesto u ponudi?Ako moze,posalji mi i na pp,nesto sa drugom cenom kao sto su ove bile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zasto jednostavno ne ostavi ponudu javno, na samoj temi...???

ako ne moze to trenutno, moze jos jedan pp... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam za ovo da stavi ponudu ovde. Sto da ne, kad vec radi, daje popust, koliki toliki...

Jos bi i bilo idealno kada bi izdvbojio vreme pa napisao duzinu gazeceg dela :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna napomena - Nike inače pravi kalup koji je za broj manji od ostalih proizvođača. Npr, ako nosiš 45, Nike će ti odgovarati u 46 veličini!!! :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je on negde spomenuo da prodaje preko limunda,kupujemprodajem... tako da nek stavi linkove do tamo ;)

Edited by aleksa_indjija

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne to....najbolje za drugare neka ponuda kao ovo prethodno... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.facebook.com/patiketrenerke.jeftinoii

Ovo je moj profil sa kog radim internet prodaju, vi pogledajte šta vam se dopada, a cenu ćemo da korigujemo maksimalno za članove foruma, znači možete ovde da me pitate za model koji vam se dopada, a ja ću da vam kažem najnižu cenu za taj model :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može link sa FB. Šta za ljude koji nemaju tamo korisnički nalog? :whistle:

Zato sve mora biti vidljivo, tj. dostupno na osnovu čitanja FLCS Foruma. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

plus moramo da budemo friends na FB da bi pogledali ponudu... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj okačiću u toku dana ponudu sa slikama, nego mi je to malo nezahvalno što kada više ne budem imao taj model, slika će još uvek da stoji, ali smislićemo neki način, u toku dana kačim slike :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...