Jump to content
FAS Goran
JUDGE

P: pragovi i spojler za Stilo 3v

Recommended Posts

Na prodaju pragovi (bocne suknjice, ili kako ih ko vec zove :) ) i spojler 3. vrata (kacket...)

kupljeni u septembru od clana helloween al zbog malih finansijskih komplikacija stoje u sobi na ormaru :crybaby: pa ako nekome trebaju...

cena 80E

ostale informacije na PP

Photo0225.jpg Photo0219.jpg Photo0221.jpg Photo0222.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajes li kacket odvojeno i koja bi bila cena? I je li to farban u sivu ili tako samo deluje na slikama? Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre

Cuo sam se ja pred zimu sa Nemanjom koji ih pravi, pa je bila varijanta u beloj boji (tako mu i stoji na prvoj strani njegovog oglasa) ili spric-gitovani.

Nego na ovoj slici mi je nesto delovalo kao da su farbani u sivo, reko' mozda je vlasnik krenuo sa pripremama za montazu, opet bolje da pitam.

Hvala tebi u svakom slucaju :thumbup:

Jos da sacekam odgovor na ostala pitanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, nije nista dirano, i jeste spric git, tacnije, tako su mi bar rekli :unsure:

a ide iskljucivo sve u kompletu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dogovorio sam se sa Vladom da on uzme pragove, a ja kacket. Imas PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SikterBre

Cuo sam se ja pred zimu sa Nemanjom koji ih pravi, pa je bila varijanta u beloj boji (tako mu i stoji na prvoj strani njegovog oglasa) ili spric-gitovani.

Nego na ovoj slici mi je nesto delovalo kao da su farbani u sivo, reko' mozda je vlasnik krenuo sa pripremama za montazu, opet bolje da pitam.

Hvala tebi u svakom slucaju :thumbup:

Jos da sacekam odgovor na ostala pitanja...

Jel moze neki kontakt od momka koji pravi pragove?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...