Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Miladinkm

BMW 530D M

Recommended Posts

Ohoho,diskovi i felne od M-a,svaka chast!!

Prelep auto,josh ako je sa onim DSG menjachem... Uff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste menjac je tiptronik...oprema je M duboki branici,felne diskovi,pragovi kozni M volan itd,tako je fabricki auto, masina je dobra,neunistiva,ali zato trap ove felne ga ubise 19'' oseti svaku rupu i dosta je nezan trap za ove nase puteve i rupcage

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ti troshi po gradu,naravno momachke vozhnje :) ?

Ortak ima bmw 320d ovaj novi sa 177 konja i troshi mu 13l po gradu kad ga vozi do 2500 rpm,shto je po meni mnooogo ali opet,jbni automatik :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW "AVION NA ZEMLjI" ovo je jedan od najlepsih automobila (po meni). EXTRA AUTO :unworthy: :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se takodje jako dopada ovaj model 5-ice :thumbsup: ,mada se mnogi nece sloziti sa tim :no

a verovali ili ne dizajnirao ga je isti covek koji je osmislio i ovaj auto :yes

IMG_0308.jpg

doduse kada je crtao Fiat Coupe,jos je bio Pininfarinin :unworthy: djak,tako da je na njemu stajao uciteljev potpis :whistle:

I kao sto rekoh,mnogima,a pogotovu konzervativnim ljubiteljima BMW-a :veryangry:

nije se dopala obla i zavijena forma ove 5-ice :p ,tako da je njen dizajner Chris Bangle B) (koji je osim Fiat Coupe-a crtao i Fiat Bravo/Bravu i Mareu)dobio nogu u BMW-eu :vava:

i BMW je ponovo dobio jednostavniji,kockastiji,Lada-dizajn :wallbash:

kao sto je bilo i pre 20 godina :thumbdown:

Ali o ukusima :( ne vredi raspravljati... :no

Edited by mik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po gradu trosi 13-14 litara a cepa i 15 ako ga gazis non stop kao ja kick-down, medjutim normalnom voznjom moze u grad da se spusti i na 11 litara, a na otvoreno uz solo voznju 90-100 (sto je nemoguce tako voziti :realmad: ) moze da se spusti na 9 litara..auto je dobar ali kazem previse krut,lepse se osecam u thesisu dok plovim :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bmw jeste elegantan i sve to ali je on pre svega sportak u dushi i zato je krut,uglavnom su svi... Npr kad poredish BMW 5 i Mechku E klase... Mechka je avion po udobnosti ;)

Uff shto ja volim taj kick down,uf uf :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

po mom ukusu jedan od 3 savrsena automobila, naravno uvek izuzimam super-cars, jer to je neka druga prica.

sto se tice BMW-a caletov cipovan onaj 320cd E46 trosi na otvorenom 4-5L provereno :) ali zato kad ga stiskash i u gradu ide na 9L i vishe, tako je uradjena mapa valjda, tako da moja sva iskustva sa BMW-om su pozitivna skroz, ovo cudo leti i tera te da stalno stisnesh papucicu gasa :D

AUTO JEDNOM LEP I "BESAN NA ASFALTU"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre dve godine kupljen kostao je 21.000e...sad ne znam tacno koliko je ovakav M, odrzavanje je skuplje malo,onda gume 19' skupe ,registracija 1000e itd , skupo zadovoljstvo,i za razliku od duplo jeftinijeg thesisa ne pruza neko vece zadovoljstvo sem te brzine i gazenja kroz krivine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...