Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
mane

Punto 1 gt,Lancia hf,stilo 2,4...sta uzeti ?

Recommended Posts

dobar coupe moze da se kupi za 3000 trenutno ;)

Punto 1.4gt,Lancia hf,stilo 2,4...sta uzeti za jurcanje po gradu.... :wallbash:

ukratno, nijedan :)

GT ces jako tesko naci dobar, i nenormalno je skup i glup za odrzavanje da bi radio kako treba

lancia je najbolja od ponudjenog, uzmi Markovu ako ti se svidja taj auto

stilo 2.4 nije prosao pored jurcanja, ide losije od jtda a servis placas kao da je m3

ako hoces dasku za jurnjavu kupi gsi astru ili kadeta 16v i uzivaj. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ ako nađeš da nije trul kadett, ma ja i dalje tvrdim da je za grad i jucranje mali atmo eto tipa gsi-a, ali mene je oduševio swift gti 1,3 16v... a svaki turbo koji ti je za jurcanje ti je svaki tjedan pod haubu i šarafaj pogotovo fiat,opel i ostali stariji turbaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako, ako hoces da juris kupis neku kantu od 700kg pocupas sve iz njega uradis generalnu i jurcas za 2000e

Share this post


Link to post
Share on other sites
GT ces jako tesko naci dobar, i nenormalno je skup i glup za odrzavanje da bi radio kako treba

Tacno je da ce tesko naci dobar, a uopste nije skup za odrzavanje (ne znam sta bi znacilo glup :) ), ne znam na sta konkretno mislis da je skupo??

lancia je najbolja od ponudjenog, uzmi Markovu ako ti se svidja taj auto

Sto se delte HPE HF tice, ja bih, koja god da je u pitanju, prethodno izvrsio proveru legalnosti vozila (if ju nou uat aj min ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar coupe moze da se kupi za 3000 trenutno ;)

Punto 1.4gt,Lancia hf,stilo 2,4...sta uzeti za jurcanje po gradu.... :wallbash:

ukratno, nijedan :)

GT ces jako tesko naci dobar, i nenormalno je skup i glup za odrzavanje da bi radio kako treba

lancia je najbolja od ponudjenog, uzmi Markovu ako ti se svidja taj auto

stilo 2.4 nije prosao pored jurcanja, ide losije od jtda a servis placas kao da je m3

ako hoces dasku za jurnjavu kupi gsi astru ili kadeta 16v i uzivaj. . .

slazem se sa tobom..a i sve te gore pomenute masine koje se prodaju ocigledno im nesto fali..ajmo logicno,ko ce proda dobar auto ako mu nista ne fali( retko se desava)...? a stilo 2.4..hmmm potrosnja?servis? REGISTRACIJA? drugo ko zna ko je pre tebe vozio? ljudi kupuju takve automobile izive se cepaju ga i posle kad krene da se kvari prodaju ga..veruj mi stila 2.4 mozes da nadjes za male pare..ok..vozis se dosadi ti..(pritom puknes velike pare na razne zajebancije za njega) i kome ces posle da ga prodas?..ko ce kupi posle takav auto? za te pare bolje uzmes neku nemacku masinu v6 bmw audi..ja sam se pre jedno 2,3nedelje dvoumio za jednog stila 2.4..i ja sam hteo tako da se malo izivim...pa sam se raspitao i posle sam odustao...i odlucio da puknem malo vise para i da uvezem nesto malo novije ('05,'06) alfu..stila mjet...sta kvalitetno naleti..naravno do 2000kubika zbog registracije..eto toliko od mene..

.... P.S. e a ovaj sa cupeom je stvarno car!!! hahahah 13god star auto 7000e? to moze samo u srbiji!

evo sta moze da se kupi za te pare a '02god i mnogo jace i bolje :

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=171229219

Edited by v.alek

Share this post


Link to post
Share on other sites
.ajmo logicno,ko ce proda dobar auto ako mu nista ne fali( retko se desava)...?

Evo ti primer, moj brat je do skoro prodavao punta GT (crni iz oglasa, `98. godiste, gt3, sva oprema, itd), auto je utegnut kao puska, bez dinara ulaganja, sa svim servisima uradjenim i u originalnom stanju sem trapa, ali uz njega je davao i serijske amortizere i opruge (posto je auto bio na novitec amortizerima i -5cm oprugama, pa ako neko hoce da vrati na standard), a prodavao ga je samo zato jer je kupio jos bolji auto. Za 2-3 meseca koliko ga je drzao u oglasima, niko se nije javio, niko, a cena je bila u skladu sa svim GT-ovima iz oglasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
.ajmo logicno,ko ce proda dobar auto ako mu nista ne fali( retko se desava)...?

Evo ti primer, moj brat je do skoro prodavao punta GT (crni iz oglasa, `98. godiste, gt3, sva oprema, itd), auto je utegnut kao puska, bez dinara ulaganja, sa svim servisima uradjenim i u originalnom stanju sem trapa, ali uz njega je davao i serijske amortizere i opruge (posto je auto bio na novitec amortizerima i -5cm oprugama, pa ako neko hoce da vrati na standard), a prodavao ga je samo zato jer je kupio jos bolji auto. Za 2-3 meseca koliko ga je drzao u oglasima, niko se nije javio, niko, a cena je bila u skladu sa svim GT-ovima iz oglasa.

ok..slazem se npr mogu daa se kladim ako uzmes 10 punta gt sa ulice 2 ce jedino biti dobra..pazi ko ima neki nadrkan auto a klinac je uglavnom ga ne stedi (osim ako nema pare za corbu) a zna se sta se dogadja posle odredjenih godina i predjenih km..uglavnom ako generalno pogledas ljudi dan danas malo vode racuna o kolima i o kvalitetu ulja,rezervnih delova i tako i gledaju da ustede..auto koj u srbiji predje 50 000 je isti ko npr neki sto je preso 150 000 u nemackoj ...ja npr cuvam sve racune od servisiranja delova guma itd.. a delove licno donosim iz italije..a isto i veliki broj ljudi koji su clanovi ovakvih klubova, su to jer su zaljubljeni u svoj auto i paze na njega..

Share this post


Link to post
Share on other sites
GT ces jako tesko naci dobar, i nenormalno je skup i glup za odrzavanje da bi radio kako treba

Tacno je da ce tesko naci dobar, a uopste nije skup za odrzavanje (ne znam sta bi znacilo glup :) ), ne znam na sta konkretno mislis da je skupo??

lancia je najbolja od ponudjenog, uzmi Markovu ako ti se svidja taj auto

Sto se delte HPE HF tice, ja bih, koja god da je u pitanju, prethodno izvrsio proveru legalnosti vozila (if ju nou uat aj min ;) )

glup u smislu malo ljudi zna da ga uradi da radi kako treba, miletov je jedan od 3 koja rade kako valja u beogradu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok da rekapituliramo....

- stilo 2.4....ne... skupa registracija, meni se licno menjac ne svidja, puno trosi ,ovde nisu odrzavani

_ Punto GT ? imam majstora ali mi niko do sada nije naveo koje on to kvarove ima odnosno koji su to kvarovi koji se javljaju na nedeljnom nivou, voleo bih da mi neko konkretizuje ako zna...

-Dresine od 200ks i trulom karoserijom...brrrrrr

hvala na savetima u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj brat vozi punto GT vec vise od godinu dana i presao je 15-20 hiljada kilometara za to vreme i sem velikog servisa koji je uradjen malo nakon sto je auto kupljen i jednog lezaja zadnjeg tocka i lezaja zadnje viljuske, nije imao nikakvih kvarova vrednih pomena. Da, jeste menjao termostat (1500 dinara). Ali taj auto nije nikad razvlacen na hladno, auto uvek ima ulja i uvek i samo Selenia Racing, uvek posle voznje jedan minut radi na leru da se lepo ohladi, nikad nije cepan po rupama, itd, itd, itd. E sad, kako bi ti se zalomilo da kupis nekog koji je malo losije tretiran, ne znam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok da rekapituliramo....

- stilo 2.4....ne... skupa registracija, meni se licno menjac ne svidja, puno trosi ,ovde nisu odrzavani

_ Punto GT ? imam majstora ali mi niko do sada nije naveo koje on to kvarove ima odnosno koji su to kvarovi koji se javljaju na nedeljnom nivou, voleo bih da mi neko konkretizuje ako zna...

-Dresine od 200ks i trulom karoserijom...brrrrrr

hvala na savetima u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupi juga 45 :evil:

i vidi sa bokijom da ti preporuci dobrog plinadziju,stavis plin i miran si xaxaxaxaxaxxaxaaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupi juga 45 :evil:

i vidi sa bokijom da ti preporuci dobrog plinadziju,stavis plin i miran si xaxaxaxaxaxxaxaaxa

Nisam rekao da trazim nacin za gasifikaciju komshiluka vec da nabavim zujalicu...a i ta informacija o Bokiji i njegovom plinadziji... mislm da je poznata diljem naseg malog ali lepog kontinenta...

P.S.molim te ne pominji plin.... vec me ( i Neshu host-a) boli glava... :thumbdown:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...