Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

^ u Batajnici, radnja se zove "Fruta"

Uzeo sam 55 - 45, burazer uzeo za Mareu 58 - 50 i stanu na knap :)

moja preporuka 58 - 48 i samo cepaj...

@ kole

ma 4300 su bele, bar necu upadati policiji u oci sa plavim svetlima :)

@ to mi malo nije usput, a cuo sam da ima i u "spider-auto" na avalskom putu, raznoraznih boja tih ubodnih koje rasipaju svetlo sa strane :) bice nesto ovih dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 55 i 51cm brisače i desni (51) mi ponekad udara u plastiku sa donje strane kad ima baš mnogo kiše tj. kada brisač baš lako klizici po šajbi... valjda se zaleti pa ne uspe da stane :D Tako da predlažem 51-... Mislim da je i 50 odlična mera tj. da ne bi lupalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

4300k su pravi pogodak, ja sam imao od 8000k koje sam posle zamenio za 6000k jer kada sam poceo po noci voziti po kisi slabije sam video nego sa obicnim halogenkama sto su bile na njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kit komerc u Dimitrija Tucovića ubodne bele pozicije 140rsd kupljene pre 15ak dana... čim se uđe u prodavnicu da desne strane su okačene sa još milion nekih pozicija u boji, samo treba pronaći bele... ;)

pricas o ovakvim sijalicama je l' da?

Rl9YA.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma idi... sto da ih smirglam kad imaju gotove da se kupe :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KJOpi.jpg evo ih konacno (nemam pojma koliko su placene, uzeo jos neke stvari pa platio djutre :) )

KDvOA.jpg - ovako je bilo

KDtjr.jpg - ovako je sad

KDFN9.jpg - ovakva je razlika

KDKMr.jpg - ovako je na kraju :)

opsti utisak... ...sijaju mnogo slabije od zutih, malo su "plavlje" od xenon-a... bitno je da nisu zute :)

to je to :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je zmaj :D Samo da stavis neke 15" ili 16" felne i bice pravi :)

Gde si kupio te fancy brisace? Ja pitah na par mesta, ali nema ispod 10e komad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ako mi neke (felne) padnu s neba, mozda ih i stavim, kupiti ih necu sigurno... prvo, s kojim parama? :) a drugo, sad sam na 14-icama, 60 mm guma, i uspeo sam ih negde iskriviti, i to 2 komada... put kod mene je katastrofa, sav je u zakrpama, i vele nadlezni da ne mogu da ga urade jer nemaju alternativni pravac... :wallbash:

Brisace sam uzeo u Batajnici, radnja se zove Fruta, imam negde i broj pa ako hoces naci cu ti...

gore sam napisao da su 550 din po komadu... levi je bio 580 din, a desni (manji) 520... sve ukupno 1100 dindzi :)

nego, jes ti to svoje cudo predstavio ovde? vid'o sam juga al' Bravca nesto i nisam (ako se ne varam) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nigde napisao da kupis, samo da stavis :)

A putevi kakvi su nam, ne pomaze ni guma za kamionski program, iskrivis felnu i na 145/80 r13...

Ajd' ako ne nadjem te brisace nigde, cimam te za broj, jer ovi obicni def grebu soferku kad nije jaka kisa. <_<

I nisam predstavio Bravo-a, okacicu temu i par slicica za koji dan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari :)

U subotu prozujah po Bubnju i nadjoh papucice :) simpaticnog su izgleda a cena smijarija (500 din) te ih kupih :)

an3wJ.jpg :)an60S.jpg <- By night an8w0.jpg <- By day

naletih na jos nesto zanimljivo :)

anf_r.jpg

poklopci centralnih otvora na felnama su izgledali ovako

anb09.jpg ankZJ.jpg

a sada su ovakvi

anxsr.jpg anpZ0.jpg

an11A.jpg

samolepljivi su tako da je sve ukupno bilo 5 minuta posla :)

i, na slici izgledaju malo svetlije od felne, a to je zato sto je auto prljav, kako spolja, tako i iznutra :) gradjevina... :)

kupih i ubodne za poziciju... razlika je bila vise nego ocigledna :)

as5iS.jpg as2OJ.jpg

medjutim kad smo montirali obe ispostavilo se da je jedna plava, a druga bela... :wallbash: :wallbash: :wallbash: nisam ni slikao, iznervir'o se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel' možeš 'leba ti da izmeriš kolike su one sijalice za plafon što si met'o? Ja hoću da poručim sa LED-om, a nikako da nađem onu staru da izmerim veličinu :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam ove "fancy" brisace, vidim vecina ih fura pa kontam, mora da je zbog delotvornosti a ne samo zbog izgleda... kise je bilo, pokazali se kao pun pogodak :thumbsup:

3GGer.jpg 550 rsd po komadu...

gde si uzeo brisace i koja je cena ?! pozz

nisam lepo prelisto , vidim da je vec napisano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

originalne su 37mm a mogu stati i vece u plafon, mi smo stavljali u mareu od 40 i 42 mm, a kod mene u bravo-u su od 40mm, (ima u mareinoj temi slika) samo malo treba da se iskrivi onaj limic u koji upada sijalica...

4vPzr.jpg 4vFAS.jpg

ne znam sta si mislio da ubacujes jer evo mi smo probali ove dve sa slike. ova srednja bije kao nevreme al' samo direktno, a ulusteru je moras okrenuti ka gore (konlretno ove drugcije nemozes da stavis, ona je u gepeku, okrenuta na dole i sija naj jace od osvih)... a ova desna ima kao 8 (znam, rimuje se s "nosam" :) ) ledica unutra al ne sija bas najbolje...

moj ti je savet (ako hoces da svetli dobro) da stavis nesto kao Dr.Tuborg u svog bravo-a jer sa ovima je to "tu i tamo" svetli ono ali ipak slabije od standardnih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja imam one trakice, ali nešto moram da učinim pošto imam po 2x3 diode pa nisam baš zadovoljan koliko sijaju pa svakako moram da menjam, a pošto imaju te gotove mislio sam da naručim nešto od tih sijalica... ova srednja mi deluje možda najbolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

one su odlicne, ali samo ako sijaju direktno, ali u lusteru ne mozes da ih postavis tako da gledaju na dole (osim ako mislis da im zalemis neke nosace kako bi se mogle postaviti tako) mozes da ih postavis samo na gore, odnosno ukosno ka gore da biju u onu plastiku a tad se gubi 60% svetlosti... 400-500 din kosta komad na bubnju

da l' bi mogla ona plastika da se ofarba nekako, da dobije chrom look, da ima reflektujucu povrsinu, mislim da bi tad sijalo ko blesavo...?!

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno da može neki sprej da se uzme i baci na plastiku... tipa neki za felne ili tako nešto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 neko vece sam bio kod gosn heroja i moram da kazem da mu bravo live super izgleda,a posebno super izgleda trece stop svetlo koje izgleda kao lepo napisano ime BRAVO   :unworthy: :strast bozja.isto mi se svidele sijalice sa diodama,stavio ih je na luster u kabini i super svetli,opustajuca svetlost,svaka cast 

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovih dana se malko radilo... :)

Napravljena nova kutija za woofer, malo vecih dimenzija i, naravno, sa otvorom (koji stara kutija nije imala), zvuk je mnogo jaci od prvobitnog i mnogo mi se svidja kako zvuci :)

3GLdJ.jpg ovako izgleda a jos treba da se tapacira i tu stajem sto se tice muzike, dovoljno je :)

Svaka cast za kutiju, verujem da se mnogo bolje cuje, ali kod mene u staroj makini nije bilo mesta za vecu :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rolleyes:

cuje se bolje ali to ima i svojih losih strana :)

kad "odvrnem" sve se trese, zveci, zvoni, pomalo je neprijatno sedeti unutra :) a kad izadjem napolje, limovi zvone, imam osecaj da ce da se raspadne :)

to verovatno ne bi bio slucaj da auto nije lupan, tj. da je sve fabricki, ovako nesto sigurno nije odradjeno kako treba pa zato imam te propratne zvukove :)

inace, kutiju sam ofarbao mat crnom bojom, bilo mnogo jednostavnije od tapaciranja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...