Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

2. Fiat/Lancia Okupljanje

Recommended Posts

Ajmo prebrojavanje za danas.Ja doterujem mog Ducea,to je jedan,Ko jos dolazi?Dogovoricemo se ako se skupi deset ljudi sa Stilom da im poklonimo slona da im prepravi auto u Bravo.Nek ponesu kikiriki. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7551

Koliko ja vidim bice nas 3 - 4 plafon....

Share this post


Link to post
Share on other sites

..kakvih 3 ili 4...

Dolazim i ja... ;)

A, bice jos ljudi...

Da li ce nas biti vise nego prvi put ? To cemo jos da vidimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8316

vreme mi nikako ne odgovara...

nadam se da cu iduci put moci doci

pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 2463

Ja sa mimao neke obaveze i kad sam pogledao na sat bilo je vec 4 i ohohoo, tako da se nije isplatilo kretati...

Dogovoricemo se za sl. put... pa svi da budemona okupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da se izglasa,ja predlazem subota popodne ili predvece!Da bude sto manje ljudi po ulicama...cisto da nas ne uhvati neka guzva i tome sl sto nije bilo iskljuceno u prethodnih par dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najbolje bi bilo da se izglasa,ja predlazem subota popodne ili predvece!Da bude sto manje ljudi po ulicama...cisto da nas ne uhvati neka guzva i tome sl sto nije bilo iskljuceno u prethodnih par dana!

bilo bi dobro kad bi se skupili u isto vreme na istom mestu kao i prosli put

Share this post


Link to post
Share on other sites
a gde je taj skup???

Znaci Subota 15.30?Sava centar?Vidim Predrag se sprema za revans.Ako treba zalicemo ciganima papir da bude tezi ;) sto je sigurno,sigurno,pa cast foruma je u pitanju.Jos ako dodju i dzandari sa punticem bice super.Takodje bilo bi lepo da se pojavi i majstor Velja ako ima vremena,naravno.Cera mi negde iskopala na poklon privezak na kom pise POLSKI FIAT,stvarno di su ti ljudi sa peglicama,125-cama,Polonezima... :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj sad nemoj da dezinformises one sa papirom.Mozda se pojave ispred SC-a,plate parking,a nas nema.Posle ce biti,evo prepali se nas.

Svi koji su bili znaju,a oni koji nisu,veliki parking iza Interkontinentala.Tamo se nalazimo,a jedan ce u izvidnicu ispred SC-a da vidi jesu li dosla dvojica ili trojica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze isto vreme al nam kisa ne gine,tako da predlazem garazu kod arene u slucaju padavina... :kisha :fasttalk:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze isto vreme al nam kisa ne gine,tako da predlazem garazu kod arene u slucaju padavina... :kisha :fasttalk:

Ma O.K. samo da se skupimo kod SC-a pa mozemo ako pada kisa da se premestimo.Malo mi je nejasan taj kraj oko arene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni je haos, 1. u mesecu, moram da radim popis, ako stignem dolazim u 15:30 tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...