neshaoct 9789 Posted September 23, 2009 Posle tačno šest (uspešnih) godina i preko 1.5 miliona prodatih primeraka, druga generacija Fiat Pande je upravo prošla kroz manje osveženje za novu prodajnu sezonu.Vizuelne promene su zaista male i jedva primetne na prvi, a i na drugi pogled (prednji gril u boji karoserije, veći retrovizori, novi poklopci točkova, centralni deo krovnih nosača u srebrnoj boji i četiri nove boje za karoseriju), pa je najveća novost u stvari 1.2L benzinac koji umesto dosadašnjih 60KS razvija 69KS (zadovoljava Euro 5 standard i emituje 113 grama CO2 po kilometru). Pomenuti agregat sa 60KS inače i dalje ostaje u ponudi.Uz nove boje i materijale u kabini, kao i novu grafiku instrumenata, to je u najkraćem sve.U ponudi i dalje ostaje prilično široka paleta benzinskih i dizel motora, modeli na TNG i metan, 4x4 verzija, Dualogic robotizovani menjač, sportski model sa okruglo 100 konja...Pogledajte i:Fiat Panda Quote Share this post Link to post Share on other sites
Damjanović 10 Posted September 23, 2009 gradska bomboba. Quote Share this post Link to post Share on other sites
zlox 1 Posted September 23, 2009 Moram da priznam da mene vec neko vreme vuce Panda. Skroz simpa autic, mali, ekonomican, lak za parkiranje, registracija i svi troskovi relativno niski...pravi autic za grad Quote Share this post Link to post Share on other sites