Jump to content
FAS Goran
Iron_Floyd

Oglasi pojedinaca i placeva polovnih delova koje treba izbegavati

Recommended Posts

Koliko vidim ovakva tema ne postoji.

 

Dakle, pišite ovde o svim prevarama vezanih za nabavku polovnih delova na koje ste naišli, čiji se oglasi nalaze po sajtovima kao što su kupujem prodajem, polovni automobili i sl.


Evo ja prvi... dogovarao dva dana sa čovekom da kupim branik za cromu (opisivao mi je da je u besprekornom stanju, kao iz fabrike i tražio za to 110 evra, i u boji koja mi odgovara) a slika koja je okačena u oglasu na neki nacin i tvrdi da je verovatno tako... https://www.polovniautomobili.com/auto-delovi/5644141/croma-novi-model-delovi

Mislim da nema potrebe da objašnjavam da kada sam prevalio put od NS do Čukarice, da me je dočekao izgreban, izlupan branik, koji pritom ne može ni da se skine jer je auto već odavno ceo očerupan, i ostao da visi na klocnama sa branikom do zida...

Oglašivač ima još vozila u dvorištu koji na isti način vise na otvorenom, na Suncu, kiši, snegu, prašini.... Da ste recimo naručivali neku ručicu sa volana ili tako neki interni deo elektronike, čisto da znate da bi vam stiglo kao da je proslo kroz neku baru..

 

Sobzirom da sam mu u lice više puta rekao da me je prevario, i kako je mogao to da mi uradi.., da ne bih baš prošao tako loše ni ja ni on..., tražio sam mu još neke delove, kao što je rešetka plastike prednjeg branika koju je u principu trebao da mi pokloni sobzirom koliko me je prevario... a on kaže eeee to je mnogo skupo.. reko koliko? 20 evra! Okrenuo sam se i otišao...

 

Trenutno ima 92 oglasa na polovni automobili... https://www.polovniautomobili.com/fiat-polovni-delovi-beograd

 

Škola je plaćena... srećom pa deo nisam poručio da mi stigne brzom poštom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Markobgd said:

Screenshot_20180105-095756.thumb.png.35cfecb6256f3e01ae1d0cf9a6f6552b.pngScreenshot_20180105-100001.thumb.png.9592b1e1cf2f5c4cbdbac90d6ffa7e12.png

 

 

To je taj, trebao sam tako okaciti sliku ekrana da ostane, hvala! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...