Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
baneee

fiat punto classic 1.2

Recommended Posts

Kolege po autu ,doslo je vreme da se menja automobil

ja sam prvi i   jedini koji je vozio ovaj auto,presao 105 000km,godiste 2009,klima,elektricni podizaci stakala napred

auto poseduje 2 seta felni

celicne sa tigar winter gumama mogu izgurati jos tri sezone

alu felne koje sam nove kupio ,kormetal,letnje continental premium contact 5, mogu izdrzati jos 2 sezone

 

redovno merim potrosnju ,posto generalno sipam 98 ili 100 ,auto trosi oko 6 do max 6,5 L u ekstremnim guzvama ,4,5 L na najcescim destinacijama tipa Ibarske magistrale

 

veliki servis je radjen na 85 000  6.2015  menjao sam antifriz,kaiseve,spaner,lezaj spanera,vodenu pumpu i silen blokove

nov akumulator je kupljen   1.2016

na 100 000 nedavno su zamenjene svecice i ulje

 

kratak opis auta

-prvi dan kada je kupljen nov iz fabrike uradjena mu je zastita poda i vosak iznutra(sve sajtne.....)

-radio sam foliju sjajno crnu na krovu i stubovima u Autografici

-pravio skakavac kljuceve izgledaju kao od Audija Q7,centralna brava na njima

-stavio dnevna svetla sa automatom za automatsko paljenje od 5 sekundi nakon paljenja automobila

-u auto se  toci samo Motul ulje i meni auto do sad nikad nije potrosio ni 1 gram ulja od zamene do zamene koja nikad nije presla interval od 10 000

-stavio sam shus pleh

 

prelezao je sve bolesti Punta,i ovo su usput jedini kvarovi koje je isti posedovao

-remontovan je alternator uz garanciju (kuciste i rotor) majstor tvrdi da je miran bar 5 godina ako treba licno cu se i pobinuti za to :)  

-stavio sam novi auspuh kod cuvenog Vlajkovica po ceni koja je dupla od prosecne cene auspuha ,ali svi koji su upuceni su rekli da je njegov vecan

-zavareni brisaci ulsed otpadanja osiguraca

 

 

-mane

lampica leve strane centralne konzole ne radi potrebna je zamena

auto ima sitnih ogrebotina od nesavesnih komsija,namerno i nije farban da se ne bi pomislilo ko zna sta

cenim da bi kroz nekih 20k bilo potrebno zameniti amortizere

 

ostalo stanje automobila

diskovi dobri

zadnje plocice dobre

plocice mogu jos makar 15 000

 

imam jedan set potpuno novih plocica ATE i sajlu rucne koje sam kupio jos prosle godine ,a nije bilo potrebe da se menja

automobil je mazen i pazen,nikad silovan,uvek umereno vozen,i vozi se svaki dan

za  sve sto sam kupio posedujem fiskalne racune,jer sam apsolutno kupovao novo 

 

 

Slike su nesto starije ,automobil se moze pogledati u Bgu svakim danom po dogovoru ,ukoliko vas jos nesto interesuje slobodno pitajte 

cena bi bila 3200e,moguca je i blaga korekcija uz dogovor

 

DSC_0039_zpsuaosjcfn.jpg

DSC_0047_zpsgfyry2d0.jpg

DSC_0054_zpspxegxrfd.jpg

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registracija istice za 10 dana

Registrovan auto na punu godinu i cena od 3100 e

Za sve na autu licno garantujem

 

Da napomenem auto ima alu felne koje sam nove kupio i za koje imam racun i oroginalne celicne felne sa 8 guma

Apsolutno bez ulaganja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi pomenuo vlasnika.Apsolutno dobar decko.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala momci :)

ja ne znam da li sam nerealan sa cenom al gledajuci oglase vidim da su cene sve tu negde ,a jedino ja dajem 8 guma i felni :)

 

sve u svemu meni je cilj da uzmem fiat bravo 1.6 ili 1.9 mjet tako da je moguca zamena uz moju realnu doplatu ukoliko neko ima neki dobro ocuvan primerak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na podršci :-D  auto je prodat posle 8 godina i služio me je vrhunski

u potrazi sam za fiat bravom 1,6 ili 1,9 mjet ukoliko neko ima neku preporuku neka me slobodno kontaktira

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...