Jump to content
FAS Goran
Dalibor Brisk

Punjenje i dezinfekcija klime

Recommended Posts

Obzirom da dolazi leto, rešili smo da izađemo u susret članovima foruma.

 

Svi članovi foruma koji se jave ovde dobijaju 50% popusta na punjenje i/ili dezinfekciju klime!

 

Ko se javi prvi dobija punjenje klime GRATIS!

 

Takođe, kod nas u servisu moguće je otkloniti i eventualne kvarove  klima uređaja.

 

Vaš MAKEDOGAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja da se javim prvi. Caletu je preko potrebna dezinfekcija klime. Sve radi tako da punjenje ne verujem da treba ali vi procenite.

Takodje, verujem da ima i x problema sa gasom pa i to treba pogledati kada dodje.

Koliko kosta dezinfekcija, i kome da se javi za zakazivanje termina?

Edit:

Rek'o pa porek'o.

Da otkazem rezervaciju, moze neko drugi da se javi za poklon punjenje.

Nece moci narednih 10 dana da odvoji vreme da dodje.

Vise voli miris pokvarenih jaja. Jbg, kad je nikada ne susi vec upali klimu i tera tako mesecima. I jos kaze da nista ne smrdi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koliko kosta punjenje i dezinfekcija sa 50% popousta? Nisam nista radio oko klime 5 godina :D

Edited by pilauda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, vozim auto na poliranje danas cim zavrsim sa tim javljam se i zakazujemo termin :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može, javite se na 011/6301-303 da se dogovorimo.

On 4/5/2016 at 4:37 PM, majstormica said:

Kojom metodom se vrši dezinfekcija?

Radi se ultrazvučnom metodom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ..kako da znam dali mi treba punjenje klime buduci da nisam nista radio oko nje vec 5 godina od kad imam auto ☺ a pitaj boga i dal je prethodni vlasnik...klima lepo hladi lepo greje filtere menjam redovno...pa eto cisto me zanima uradio bi dezinfeksn ipak vozim decu u kolima leti.hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, shortee said:

Pozdrav ..kako da znam dali mi treba punjenje klime buduci da nisam nista radio oko nje vec 5 godina od kad imam auto ☺ a pitaj boga i dal je prethodni vlasnik...klima lepo hladi lepo greje filtere menjam redovno...pa eto cisto me zanima uradio bi dezinfeksn ipak vozim decu u kolima leti.hvala

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Naši stari su uvek govorili ... ako radi, ne diraj!  Dezinfekciju ipak treba uraditi. 

 

Za članove foruma i dalje važi popust, potrebno je samo da zakažete, i pozovete se na forum. 

 

Punjenje klime od 1800-2000

Dezinfekcija klime 2000 

 

Važno! Podrazumeva se da dođete sa FIAT-om ili Lanciom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...