Jump to content
FAS Goran
Punto mk2 JTD LE

Kupovina stvari za auto u Bugarskoj?

Recommended Posts

Ima li neko neki link nekog sajta ili merkaora i slicno u Bugarskoj  u Sofiji gde se mogu naci povoljno neke sinice za auto .

Mene konkretno interesuje moze li se naci u Sofiji povoljnije nego kod nas modul centralnog zakljucavanja , i bocni vetrobrani , led trake i jos tako neke sinice za enterijer auomobila .

Jel uopste bio neko i naso neso zanimljivo.Znam da neki se prodavci na pijaci ovde kod mene u LE snabdevaju iz Bugarske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje ti je da odes na pijacu Ilinci tamo ima nekoliko prodavnica sa doticnom robom i mozes naci svasta veoma povoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto ti je Bojke rekao.

Idi na Ilienci. Nalaze kod stadiona Lokomotiva. Najlakse tako da nadjes.

Cim prodjes stadion Lokomotive, nalazi ti se sa leve strane iz pravca grada, nailazis na semafor. Na taj semafor skreni levo i posle nekih 50-100m sa desne strane imas parking kulturan, 2leva ~ 1eur ti je parking za dan. Tu ces da nadjes sve zivo za smesne pare!

Tipa folije, xenone, led sijalice, led trake, rotacije, zadnje protocne lonce, kopije KN filtera, maglenke, farove, stopke, ma sve zivoooo! :)

DOBROOOOOO obrati paznju kad menjas EUR za LEV. Najbolje i najbolji kurs ti je u METROu na ulazu u Sofiju sa leve strane a i najbezbednije!

Ehhh da, zaboravih da ti kazem vinjetu kupujes cim predjes granicu, ima kucica posle carine ili na Shell pumpi. Izadje 5.5-6e kako pogodis pumpera sa kursom :D

I ako planiras da ides, kreni ranom zorom da bi stigao sve da obidjes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala .Ne idem ja vec moj brat , pa sam mislio da mi donese modul daljinskog zakljucavanja i deflektore . Inace ide sa kolegom koji cesto ide za Sofiju jer mu tamo zivi rodjeni brat .Tako da ce se oni sto se tice svega toga lako snaci .

Mane najvise zanima jel se moze na tome nesto ustedeti , s obzirom da te dve stavke i nisu mnogo skupe ovde kod nas .


Videcu da mi ovoga puta donese sto vise kataloga iz raznoraznih radnji pa ce posluziti za neko poredjenje cena i neku sledecu nabavku , mozda i sam odem .Njima je ovo ispalo nesto neplanirano i na brzinu .


Evo ja sam naso jedan zanimljiv sajt ali treba mi jos neki da pronadjem neke svarcice .

 

http://www.topspeed.bg/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma na ilinci ti je smesna cena. Tipa modul zakljucavanja imas od 5e pa navise. Oko 10e su sa 4 motorcica za centralnu. Tu ulazi modul instalacija i 2 daljinska. Imas ih od sorte.

Za deflektore ne znam cene.

Vidi marke Spider, Auto Leader. To su bese bulgarske firme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...