Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
im6987

P: Nokia 6210

Recommended Posts

Na prodaju Nokia 6210 potpuno ispravna, u odlicnom stanju sa sitnim tragovima koriscenja. Telefon se prodaje bez punjaca.

Cena:1500din.

Kontakt preko PP-a ili na 062335923

 

20140607124234.jpg  20140607124240.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze sto prodajes ovo :2guns: ...sa 1500 rsd nista neces uraditi a zadovoljstvo je imati ovakav telefon koji pritom radi , pa taman da ga povremeno samo prosetas :scooter: .

 

Ja ima par takvih rariteta i nemam nameru da se od njih rastajem...a mozda jednom budu vredeli neke znacajnije pare  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok mi je cale radio u policiji taj telefon je bio hit, ne mozes da ga prisluskujes. Onda je kupio 6310i zbog blututa, ali nesto nije valjala pa je vratio. Ima NOVU spakovanu 6210 nokiu, original maska (nije neka A klasa i to da skripi na svakom mm-u) secam se da je platio masku 2000din, narucili je preko dobro poznatog servisa, a fon je imao vec dugo dugo dugo, ali ga je urnisao od padanja. Danas ga koristi i kaze da ga ne bi menjao ni za iPhone 5C. Baterija mu traje i po 12 dana. Ima sve za njega, pocev od hendsfrija, do onog sistema za kola ali nas mrzi da ugradjujemo. Takodje moja preporuka je da ga ne prodajes. Da ne koristim WhatsApp odavno bih se oslonio na nju. Nego nece cale da mi je da.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne bih ja prodavao, ali imam jos ovih starijih Nokija pa mi je ova visak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ne prodas,a bude te smarala kao visak...ja cu je rado primiti na poklon i dobro voditi racuna o njoj  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...