Jump to content
FAS Goran
Rile_bg

Fiat Punto Sporting 1.2 16v

Recommended Posts

p.s. zamenu semeringa nisam radio u tom servisu da ne dodje do zabune :D +manzentna je bila 500din na celu gornu pricu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa 1000 ruke + delovi,a ulje je bilo malo skuplje,sad bi trebao da radim mali servis u tom servisu,stavljam marley grafitno ulje pa cu javiti utiske,mada svako ko je stavio je bio zaprepascen radom automobila,ali to su tudja misljenja,ja javljam svoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam razmisljao o tome,jer znam nekoliko ljudi koji su stavljali preko 5000k i da je vidljivost po mokrom uzasna. nista losije nece izgledati ni sa 4300,5000 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to za vidljivost sam i ja cuo. Ja kad budem kupio auto verovatno cu da stavim od 5000. 

Nego hteo sam jos da te pitam, koliko ti je visok punto, jel ima potrebe da se spusta ili je ovako sasvim dobro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa sad nisam ga merio :D ne znam da li je sporting fabricki nizi od klasicnog,ja mislim da nije ili je vrlo malo,ali zato su opruge i amortizeri dosta tvrdi (savrseno lezi u krivini) sto se mene tice ja ga necu spustati,ovako mi i fizicki odgovara i mogu na svaki ivicnjak da se popnem a da ne mislim da cu zakaciti nesto :D

btw pragovi nista ne spustaju auto,to je samo ukrasna plastika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da nema potrebe iskreno,kad se bude prolepsalo vreme dodji na okup kod intera pa ces da ga vidis,pa proceni :D a od tog bezi,taj se prodaje preko godinu dana,i kao prvo nema woofer u gepeku,onda koliko se secam kad sam trazio od tog lika slike enterijera da mi posalje ( i ja sam ga gledao pre godinu dana sa istom tom kilometrazom) on mi je poslao slike na kojima je enterijer od obicnog punta,sto znaci da covek laze sa kilometrazom ili se ne vozi godinu dana,sto opet nije dobro :D

neke preporuke na prvo gledanje http://www.polovniautomobili.com/oglas4334593/fiat_punto_jtd_sporting/ od ovog bi rado posedovao felne i enterijer, http://www.polovniautomobili.com/oglas4213180/fiat_punto_sporting_iz_nemacke/ ovej iz nemacke mi nekako uliva poverenje da je dobar,nekako je sve na mestu,stim sto bi menjao felne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tog iz nemacke sam video cim ga je covek stavio na oglas. Treba da se kupe felne (vec zamisljam kako bi mu stavio oz racing bele :D) i da se registruje i sve bi ti izaslo oko 2500e jedino da se spusti malo cena al to ce biti tesko zato sto je ovaj neki trgovac 

Edited by Mihajlo F

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jedino da spustis cenu za vrednost registracije,sto bi onda bilo skoro okruglo 2000e ,ali primerak je jako korektan,srecna kupovina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prvo 5000K i zamenio ih sa 4300K i progledao što se tiče noćne vožnje u kišnim uslovima... Meni su 5000K vukli na plavkasto, a 4300K kristalno belo... Ovaj iz Lazarevca je i duže od godinu dana na oglasima, iste slike, ista cena, ništa se ne menja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da zato i hocu 4300,samo jedno pitanje kakvi su oni xenoni od 22e,znam par ljudi koji su ih stavili i zadovoljni su :-D a sto se tice ovog iz lazarevca tu si potpuno upravu nista se na tom oglasu nije promenilo :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lep auto... Nema, kad ga napravi fabrika, ne moža ga niko bolje napraviti i ulepšati...  :unworthy:

 

Nego, i ja se planiram te ksenone od 2500-3000 din da kupujem, pa nek neko da neko iskustvo... Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno skuplje, bude i bolje... :-D ;-)

Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima poslovica, jevrejska mislim, "Nismo dovoljno bogati, da bismo kupovali jeftine stvari..." ;-)

Послато са HUAWEI G700-U20 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam negde da su ti jeftini xenon setovi bas losi. Ne losi tipa sta fali svetlece malo slabije ili nesto slicno, nego tipa jedno svetlo radi, drugo se povremeno gasi, pa se oba gase, jedno svetli slabije drugo jace i tako te nebuloze :) Bolje u startu uzeti nesto sluplje, nego se cimati i nervirati sa ovim jeftinijim glupostima...

Imate kod nas na forumu super temu, pa prelistajte http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/43708-xenoni-iskustva/ ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...