Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

pa za nase puteve mozda i jeste a i za dzep ali ako nalete neke lepse od mojih neke 19 ili 20 necu se razmisljati mnogo..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dugo se nije pisalo kappa je manje vise ista samo starija za jos godinu baba moja sto je starija sve je lepsa. :) bilo je par kvarova set kvacila, oba cilindra kvacila i sitnice neke. stavljene su ponovo folije na staklima kvalitetne nazad najtamnije a napred malo svetlije i felne su prodate ali su stigle bolje,lepse i naravno vece. 19 sa gumama 235/35. :) slike za neki dan samo da stignu srafovi duzi i prstenovi za felne.


evo jedna a jos kad sredim sve

 

kapppa.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaa brate ti si luud!! :D
19' /35, svaka cast, ti si moj idol :D
Kakva je u voznji sada?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nastavlja se mucenje iscurelo ulje iz menjaca majmuni polomili menjac na srafovima gde ide poluosovina strasno. narucen ceo drugi menjac jer niko nece da proda taj deo samo al o trosku servisa i poslao pare za ruke i troskove (bar je fer ispao i lako je mogao da me otkaci jer servis nije u Nisu). a dok je bio kod njih sledece razjebano: polomili mi prag kod zadnjeg tocka verovatno na dizalici, otkinuli zadnji lonac dok su ga skidali sa slepke, otkinuli cevku za plin do isparivaca, nisu mi stegli tocak ni akumulator a krenuo na put od 400km sreca pa sve proveravam pred put, ispraznili skroz akumulator od 100e sreca ispravan je i dalje napunio sam ga i sve ok, ogrebano krilo i branik ima jos nesto sto se vec ne secam i sve ovo ne bi ni spominjao sredio bi o svom trosku jer znam da su skoro svi majstori isti ali kad sam video baru ispod auta odmah kod majstora mog krstenog na dizalici i kad sam video koja je steta e onda sam ga pozvao. strasno ko sve popravlja auta i kako se ophode prema njima a neko kao ja daje brdo para u taj auto i cuva ga, sredjuje, budzi nesto uvek i onda tako odes kod majstora a oni ga uniste kao nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, posao u indjiju po duze srafove i centralne prstenove za felne i puce druk, pa onda na slepku nazad za B.topolu pa nov set i na kraju dodjem do Nisa kad sam pogledao sta je sve sjebano strasno. al dobro stigao vec drugi menjac i sve ostalo uzeto sto treba bice sredjeno samo zivci odose. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kappa mi je ponovo jedino prevozno sredstvo i samim tim skockana do savrsenstva trenutno ALI trenutno kappa je to. :)  zamenjeni seleni napred opet izdrzali su godinu dana al dobro to zbog velicine felni, oba stabilizatora napred, sredjeno curkanje ulja iz menjaca novi semerinzi i taj deo sto je bio polomnjen, zamenjeno ulje u motoru, menjacu, svi filteri sem klime i plina to je uradjeno na proslom servisu, produzena registracija. jos felne da se ofarbaju jer nisu u nekom stanju i da se zatamni prednja soferka (jes zabranjeno al drugar profi radi to i kad sam seo u njegov auto pao sam na dupe koliko je prijatno) i to je to za ovu sezonu. imam rezervne stopke i farove pa kad budem imao vremena igracu se malo razmisljam da ih zatamnim folijom ili da farbam.

 

i hocu da radim 3d stikere za felne da zamenim ovaj reno znak jel znate ko to radi dobro? 

 

IMG_20140225_165456.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za stickere se obrati kolegi gusaru. Extra ih radi i kvalitetni su! Evo linka pa vidi http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/47933-3D-auto-stikeri-i-nalepnice,-za-felne,-prednje,-zadnje-znakove... A lancia ti je bruka koliko je lepa... ;) jednom sam je sreo po gradu i nikad vise :(
P.S. kod Ice-a ces da radis? :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala za stikere.

necu kod ajsa mada i on dobro radi. lancia je tu po gradu non stop letim negde. u durlan stoji nocu pa kad prolazis pored pijace baci pogled al nemo da diras :) ispred pandurske stanice se parkiram. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni Ajs radio stakla i zadovoljan sam :) bacicu pogled a eto ako oces u nedelju, ako se skupimo, svrati i ti ;) imas tamo u temi pa baci pogled :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast :) dovezi tu makinu za skup, bas me zanima kako uzivo izgleda na 19icama :D :D :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je skup? I ja sto znam kako mu stoje ovako na slici mi deluju malene za ovaj auto dok je uzivo mnogo drugacije prava mera. ali verujem da se zasiti covek kad sam joj prvo uzeo 17-ice bile mi ok 10 dana pa onda 18 i tu sam bio miran dugo eto sad 19 al opet bi vece ali dzabe nema dobre 20 s tim rasponom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...