Jump to content
FAS Goran
Dejan_Zvezdara

Lybra - paljenje i gašenje radija zajedno s motorom

Recommended Posts

Izvinjavam se ako je o ovome već negde pisano, ne mogu da nađem...

Ima li načina da nateram radio u Lybri bez navigacije da se automatski pali kada upalim motor i da se zajedno sa gašenjem motora i on ugasi?

Tako mi je funkcionisao radio na prethodnoj Lybri, ali na ovoj moram ručno da palim i gasim radio. Nisam uspeo da nađem u nekom meniju bilo šta na tu temu, neki setup ili slično. Možda mi nešto na instalaciji nije spojeno kako treba pa radio ne dobija informaciju kada je kontakt dat? Ima li neko iskustva s time? Sve ostalo na radiju funkcioniše skroz normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upalis radio,drzis par sekundi dugme EXP(expert),listas ponudjene funkcije i dodjes do IGN ON cini mi se i podesis da bude ON,trebalo bi da je tako,ako ti nije kasno provericu u toku dana pa javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akumulator mi nije loš, mada ne vozim lybru tako često pa si možda u pravu da radio treba ostaviti ugašen. Ako se dobro sećam kompjuter pusti struju tim periferijama tek pošto se verglanje završi, moraću malo da eksperimentišem s time...

Share this post


Link to post
Share on other sites

postao sam vlasnik lybre sw1,8 16v 2001 ne znam kako da upalim radio na displeju pise samo radio off ostale komande na displeju funkcionisu i da li ona treba da ima cd charger?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pritisnes okruglo dugme na levoj strani radio uredjaja, tu je on/off i pojacavanje i smanjivanje... Sto se tice cd charger-a otvori gepek i na levoj strani skini ona "vratanca" i videces iz prve ruke da li ima ili nema.

Edited by misko-pionir

Share this post


Link to post
Share on other sites

rade mi dugmici za podesavanje sata,datuma..,raadi putni racunar ali pise radio off i nista od dugmica u vezi sa radiom ne funkcionise,pogledao sam nemam cd changer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dugme za jacinu zvuka ne reaguje na pritiskanje i ne pali radio onda je tu mozda i nesto polomljeno... Meni je bilo polomljeno desno dugme koje sluzi za kretanje kroz meni i menjanje opcija ali sam uspeo da ga zalemim.

Edited by misko-pionir

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi dugmici klikcu kada ih pritisnem,probao sam i da gurnem kasetu unutra udje ali nece da je uvuce ne radi ni dume mode za izbor radio/cd

Share this post


Link to post
Share on other sites

resen problem sa radiom i kasetom koji nisu radili ,rasklopio drzac za case i fiokicu,izvukao difuzore za vazduh,odvrnuo ukrasnu lajsnu,izvadio ceo radio napolje,sa zadnje strane pored dzekova za prikopcavanje postoji osigurac od 10ampera koji sam zamenio ispravnim i sad sve funkcionise bez greske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...